Poradíte některá s vlasy? Rozčiluje mě ofina

Lalelale
27.11.20 15:33

poradíte některá s vlasy? Rozčiluje mě ofina

Holky nevíte některá, co je blbě? Mám novou ofinu, na fotce je blogerka z youtube, která má prakticky totožný účes i typ vlasů. Dohání mě k šílenství, jak mi ty vlasy lezou do očí (stejně jako jí na fotce), a víceméně je výsledek to, že si na ně pořád hrabu a snažím se je odhazovat dál od očí. Když je přilakuju, vypadá to blbě a ještě je to splihlé. Zeptám se asi trochu blbě, ale je cena tohohle účesu to, že člověk přes ofinu vlastně nevidí? Nechápu, jak to ty holky můžou vydržet

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
950
27.11.20 16:00

Jo, je to nepříjemné. Možná u jemňounkých vlasů to tolik nevadí, nevím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2575
27.11.20 16:24

I u těch jemných vlasů je to nepříjemné. Bez ofiny vypadám blbě, ale nesnáším vlasy v očích. Tak jsem tento typ ofiny zkrátila pod obočí a nosím tak, jak to má na obrázku, trochu víc rozdělané. Bohužel už před Covidem jsem nestihla se jít ostříhat, ofinu mám až po nos. Tak jsem ji hodila dozadu a zasponkovala. Prý to vypadá dobře, ale myslím, že se to spíš hodí pro mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
27.11.20 16:25

Ja měla podobnou ofinu, litovala jsem. Strašně mě to rozčilovalo, naštěstí mi rychle rostou vlasy a cca za půl roku to nebylo vůbec poznat a měla jsem zase svůj klasický účes - všechno stejně dlouhé :mrgreen: :mrgreen:
Lezlo mi to do očí, když zafoukalo tak jsem vypadala jako blbec :mrgreen: a každodenní úpravy příšerným trápením
Tak snad ti to rychle doroste :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14880
27.11.20 16:35

Ano, dlouhá ofina leze do očí :-D

Mrkni na youtube jak to případně vyfoukat do stran/nahoru - jsou to buď side bangs nebo sweeping bangs.

Hlavně si to nestříhej sama. Nedopadne to dobře. A nebo jo - pomůže to v tom, že se budeš sociálně distancovat :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51633
27.11.20 16:52

Nesnasim ofinu. Vzala bych sponku/ pinetku, tu ofinu a hore bych to sepla. Takovou tu vlnu bych udelala, jak se nosi a osobne bych nikdy do ofiny znovu nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18416
27.11.20 16:56

@Lalelale takový účes má moje 4letá dcera, ale ne chtěně, nosila jako batole normální ofinu nad obočí a teď jí nechávám vlasy dorůst, aby byly všechny stejně dlouhé, ale trvá to moooooc dlouho a je to hrozné, ale dítěti to naštěstí lze zasponkovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
27.11.20 16:59

@Ou nechci být jedovatá, ale ráda bych se vyjádřila k tomu „nedopadne to dobře.“ Dnes a denně jsou někde příspěvky, jak kadeřnice někomu zprasila vlasy. A pokud je normální člověk šikovný, zvládne si takovou blbost jako ofinu ostříhat sám. Svoje vlasy si úplně napohodu ostříhám sama, když je třeba. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14597

Já bojuju s tímhle typem účesu pořád. Mám hodně vysoké čelo a úzký obličej, takže mi absolutně nesluší vlasy z čela. Léty zkoušení různých variant se mi osvědčily buď patky nebo ofinky. K tomu mám hodně jemné vlasy a od přírody se mi hodně mastí, takže myju obden :zed: Pokud chceš eliminovat, aby ti padaly vlasy do čela, hoď to na stranu do patky. Mně se neosvědčily ani tužidla, ani lak, ale sprejový suchý šampon. Hezky zpevní a eliminuje ty mastné vlasy. A nosím takhle nějak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2575
@Kelsey píše:
Nesnasim ofinu. Vzala bych sponku/ pinetku, tu ofinu a hore bych to sepla. Takovou tu vlnu bych udelala, jak se nosi a osobne bych nikdy do ofiny znovu nesla.

Takhle to zrovna nosím. Ale není to ve 40 ti blbé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
27.11.20 17:01

Holky dík moc všem, vidím, že to je normální :? trochu jsem to předělala/zkrátila a je to dobrý. Ale škoda, vypadá to fakt moc pěkně :D akorát bych si asi vzteky vytrhala vlasy, nechat to v té délce do očí

• Citovat
  • Nahlásit
51633
27.11.20 17:02
@Lidym píše:
Takhle to zrovna nosím. Ale není to ve 40 ti blbé?

Ty mas na cele napsany vek? Taky to takhle nosim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
27.11.20 17:07

@MartinaIrena když je řeč o suchém šamponu, používáš ho i pár dní po sobě? Je to úplný stylistický zázrak, ale přijde mi, že funguje dobře max druhý den po umytí. Když zkusím bez mytí tak už třetí den jsou ty vlasy takové strašně divné, je to asi dost blbé přirovnání, ale jako koňské žíně :lol: zároveň teda mám dost rychle se mastící vlasy :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
14597
27.11.20 17:19

A jaký máš? Já nedám dopustit na Batiste heavently volume. Krásně zvedne tu ofinku/patku, aby se nedotýkala čela a nemastí se. Použiju právě ten třetí den, když spěchám a vlasy zhutní, ale neztvrdnou. Musí se ale protřepat, stříknout zespoda a dobře vyčesat. Používám kartáč se štětinami z divočáka. Taky malý zázrak!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
27.11.20 17:22

@MartinaIrena jojo taky batiste. Zhutní je asi to nejlepší slovo, u mě ale až moc, asi mám až moc mastné vlasy na to :? já ten sucháč paradoxně používám po umytí, když chci rychle bez práce hodně objemu a pak ten druhý den. A třetí den už to jde z kopce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat