Reklama

Poradíte nepromokavé, opravdu teplé dámské sněhule?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 01.12.17 21:11
Poradíte nepromokavé, opravdu teplé dámské sněhule?

Holky, poradíte prosím nějaké dámské sněhule, které zvládnou mokro (rozpouštějící se sníh apod.), nenateče do nich hned voda a zároveň budou opravdu teplé? Cca do 2 tisíc Kč. S jakou značkou nebo konkrétním modelem jste spokojené?

Reklama

Reakce:

solip
Kecalka 447 příspěvků 01.12.17 21:35

Crocs snehule - nejlepsi, co jsem kdy mela. Sice drazsi (i kdyz dnes se uz daji sehnat i kolem tisicovky, takze v pohode), ale mam je asi sest let a kdybych si je v lese neroztrhla o malinovy ker, nikdo by jejich stari nepoznal. Jsou teploucke, pohodlne jak backurky a hlavne nepromoknou, protoze jsou az po kotnik gumove. Jen se v nich neda stravit cely den, noha se v nich docela poti, takze na vychazky super, ale na celodenni vylet bez sundani bot to neni.. Tady je odkaz na jeden model, samozrejme jich maji spousty: https://www.eobuv.cz/…harcoal.html?…

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 21 inzerátů 01.12.17 22:19

@Verca1989 Mám už 5. sezónu Columbie ze Sportissima a jsem maximálně spokojená. Dívala jsem se, že model už v nabídce není, ale typově jsou si ty boty většinou podobné. Mám v nich nachozeny stovky kilometrů, jsou pohodlné, měkké, nenáročné na údržbu, pouze občas otřu hadrem a naimpregnuji, po sezóně pořádně umyju. Vypadají pořád parádně, vzhledově se hodí i do města.

Heivka
Závislačka 3116 příspěvků 01.12.17 22:19

Před pár lety jsem kupovala sněhule z Alpine, klasika dole guma nahoře membrána. Jsou super nechala jsem si je jako jedny z mála bot co nejsou batefoot. Stály kolem 1000-1500.

Geeg
Kecalka 176 příspěvků 01.12.17 22:23

COQUI, maji tam i do -15 stupnu snehule

reny14
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 01.12.17 23:07

Umbro ze Sportisima…

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 02.12.17 07:01

Druhy rok mam Columbie, s koziskem, mekke, funkcni.

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 02.12.17 07:04

Myslim ze tyhle Dámské zimní boty Columbia MINX ™ MID II 261, ale svetle sede. Asi uz je nedelaji.

mi.anetka
Kecalka 304 příspěvků 02.12.17 12:51

Mám dvoje Sorel a neměnila bych.

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 02.12.17 23:24

Moc vám holky děkuju za tipy :)

Fedorra
Nováček 2 příspěvky 07.12.17 20:45
@mi.anetka píše:
Mám dvoje Sorel a neměnila bych.

Taky si zrovna vybiram snehule a koukam na sorel. Jaky mate model? Sedi velikost?

mi.anetka
Kecalka 304 příspěvků 08.12.17 07:42

@Fedorra
Jedny mám Glacy Explorer Shortie a druhé Youth Cumberland. U velikosti jsem vybírala podle jejich tabulky délky stélky v cm a brala jsem si svoji běžnou velikost.

Fedorra
Nováček 2 příspěvky 08.12.17 14:06

@mi.anetka
Dekuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >