Poradíte pohoštění na oslavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 3141 příspěvků 22.12.18 10:52
poradíte pohoštění na oslavu

Ahoj holky, existuje nějaké párty jídlo, které nedá moc práce (nechci smažit 50 mini řízečků) a přitom by ho většina lidí jedla? Nežiju v ČR a bojím se, že kamarádi by klasické chlebíčky (česneková/krabí pomazánka, bram salát atd) nejedli a takové ty vděčné rychlé pizza šneky si tu každý koupí hotové a nikoho to oslní. Nenapadá mě vlastně vůbec nic s vyjimkou toho koupit olivy, fetu a salát a prostě udělat salát :lol: Jednohubky jsem ještě u nikoho neviděla. Nemusí toho být moc, vezu to na oslavu k někomu, takže to musí přežít hodinu cesty metrem. Díky moc za každý nápad

Reakce:
Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 6021 příspěvků 22 inzerátů 22.12.18 10:55

Ja dělám strůdl z listoveho těsta naslano. Dovnitř špenát, sýr, slanina, cokoliv.

Monchichik
Kelišová 6182 příspěvků 22.12.18 11:11

dělám řízečky, ale v troubě :lol: nakrájím kuřecí prsa na malé kousky, den předem naložím do jogurtu smíchaného s grilovacím kořením, rozdrtím chipsy /jakékoliv/, řízečky v nich obalím, vyskládám na pečící papír a šup s nima do trouby, je to rychlé, dobré a není s tím skoro žádná práce

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 22.12.18 11:16

Mini věnečky

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 426 příspěvků 22.12.18 11:42

Nemuzu najit obrazek, ale kdysi jsem zahlidla foto misy masovych kulicek na rukolovem salatu a k tomu cesnekovy dip. Rikala jsem si,ze to udelam na silvestra ale zatim jsem nezkousela. Kazdopadne,kulicky muzes udelat v troubě, odnest to v miskach a naaranzovat az na miste.

Alyss1
Závislačka 2967 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 11:58

Posledni dobou delam bylinkovy dip. Zakysana smetana, lzicka olivoveho oleje a sul a koreni. K tomu na spalicky nakrajenou zeleninu nebo slane tycky.

Anik
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 22.12.18 11:59

A čemu vadí, že jsi jednohubky u nikoho neviděla? tak jim rozšiř obzory. Dyk to je to hezký, když se sejdou různý národnosti. Naštěstí to není oslava u tebe, tak to na tvým jídle nestojí, kdyby jim to fakt nejelo, bude to jen jako zpestření.
Nebo ten štrůdl naslano taky není špatný.

Bubla_Bučková
Závislačka 4530 příspěvků 22.12.18 12:14
@Monchichik píše:
dělám řízečky, ale v troubě :lol: nakrájím kuřecí prsa na malé kousky, den předem naložím do jogurtu smíchaného s grilovacím kořením, rozdrtím chipsy /jakékoliv/, řízečky v nich obalím, vyskládám na pečící papír a šup s nima do trouby, je to rychlé, dobré a není s tím skoro žádná práce

Tak chipsy opět v hlavní roli :mrgreen: každá hospodyňka ať to má vedle mouky. Taky musím vyzkoušet.

Já teda nevím, ze šneků ani jednohubek nadšení nebudou a ze salátu jo? :think: to je spíš na letní grilovačku…

Monchichik
Kelišová 6182 příspěvků 22.12.18 12:16

@Bubla_Bučková dají se obalovat i v kukuřičných conflakes, ale to jsem nezkoušela :) tohle je rychlé, mají to všichni rádi, takže za mě :palec:

Lalelale
Závislačka 3141 příspěvků 22.12.18 12:24

@Monchichik v kukuřičných cornflakes je dělám já, a je to opravdu výborné. Přidávám do cornflakes ještě bylinky, papriku a sůl a pepř. Pak je také peču v troubě. Akorát jsem líná je dělat pro deset lidí :oops:

Monchichik
Kelišová 6182 příspěvků 22.12.18 12:31

@Lalelale no já je právě dělám tak pro 10 lidí ;) nic tam přidávat nemusím, protože ty brambůrky jsou ochucené už dost, můžeš koupit jakékoliv, teď jsem to míchala paprikové se slaninovýma

debra.morgan
Kelišová 5268 příspěvků 22.12.18 13:01

udelala bych normalne chlebicky a jednohubky - obzvlast v cizine, kde to neznaji..... nebo skladany salat nebo salat s pecene repy s mozzarelou nebo balkanskym syrem..... nebo nejaky kureci koktejl..... ale a bych fakt sla do chlebicku a jednohubek. vsak se to da udelat i zdrave.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 22.12.18 14:36

@Lalelale Delavam burty na pive, misto chlebicku jednohubky (maslo, sunka, syr, kys okurka) nebo domaci pastiku (kazdy si namaze chleba ci kousek bagetky).
Lze tez grilovany hermelin v troube nebo pribuzna dela skvelou syrovo sepnatovou roladu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >