Poradíte pojišťovnu?

7708
14.3.06 11:22

Poradíte pojišťovnu????

Ahoj maminky,poraďte mi která pojišťovna je dobrá…U které jste vy a jste spokojení?Jaké má výhody?
My jsme momentálně celá rodina u VZP,ale chci nás všechny přehlásit jinam.Už mám jejich přístupu plný zuby…nehledě na to,co musím udělat když chci něco vyřídit :(

Uvažovala jsem o Pojišťovně ministerstva vnitra…máte zkušenost?

Díky za každý tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1773
14.3.06 11:34

Ahoj, připojuji se s podobným dotazem… Nejspíš nás čeká CAR a chci taky měnit pojišťovnu. Mám teď VZP.. Nevíte, jestli některá neproplácí navíc některé obvykle nehrazené úkony spojené s umělým oplodněním - s jakoukoliv fází? Já přemýšlím o Vojenské, protože pro nové klienty dává 1000,– mj na rehabilitace a mě čeká Mojžíšová za 2100,–, tak toho chci využít…
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
14.3.06 11:40

taky chci poradit, na gyndě visí papír, že se předepisuje pouze za 60 Kč na rok… a to mě VZP obírá o peníze dvakrát ze dvou zaměstnání, čili jsem už dost naštvaná…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ibu
627
14.3.06 12:11

Holky taky by mě zajmala nějaká lepší pojišťovna než je VZP… skoro na nic nepřispívá.

Kamarádka má myslím bankovní a je s ní spokojená. Nemáte s ní některá zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
14.3.06 12:15

Ahoj holky, naše celá rodina je u Metal-Aliance. A spokojenost. Ale ohledně proplácení antikoncepce atd a příspěvků na vitamíny například. Náš nový úžasný ministr zdravotnictví vše zrušil!!! Nejen u Metalky, ale u všech pojišťoven. Myslím si, že je jedno kam se přihlásíš. Zůstane prý VZP a další tři pojišťovny se spojí v jednu. Prostě všechno bezvadný… Už mi to štve co se v tom zdravotnctví děje!!!!!

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1200
14.3.06 12:31

Já jsem u OZP. S největší pravděpodobností mě čeká IVF a doktor mi říkal, že je to jedna z nejvíc přispívajících pojišťoven, pokud jde o asistovanou reprodukci v jakékoli šíři. Zatím jsem nikdy neměla žádný problém, všechno hradí, jak mají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
14.3.06 12:59

Já jsem u OZP a doktoři mě vítají s otevřenou náručí. Dokonce mi před třemi lety nutili i nadstadart po porodu, který jsem si samozdřejmě vzala. Bohužel výhody, které měla tato pojišŤovna už nejsou takové. Díky zákonům. Jinak si na svoji pojišťovnu nemůžu stěžovat. má jí i má dcera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
14.3.06 13:09

AHOJKY,
TAK JA SE PRIPOJUJI, JSEM U OZP / OBOROVA ZDRAVOTNI POJISTOVNA/. ZATIM JSEM SE SETKALA JEN S KLADNYMI NAZORY. FAKT VRELE DOPORUCUJI. PREDTIM JSEM MELA METAL- ALIANCE, TA BYLA TAKY V POHO, ALE TADY NA VYSOCINE ME NEKTERI LEKARI NECHTELI VZIT A DOPORUCILI MI OZP.

VZP NEBRAT!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
14.3.06 13:24

Taky se pripojuju a davam hlas OZP! Jsem tam uz 10 let a jsem opravdu spokojena.

Zrovna vcera mi prislo, ze mam bonus za minuly rok (ze jsem nebyla moc nemocna a dodrzovala prevent. prohlidky) 1.200,– na ockovani, vitaminy v tehu a spoustu dalsich veci.

Jinak vzdycky automaticky platili nadstandart v porodnicich (nevim jestli to jeste plati), lepsi jidlo v laznich, plavani zadamo celorocne atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
14.3.06 13:38

Taky se pripojuju a davam hlas OZP! Jsem tam uz 10 let a jsem opravdu spokojena.

Zrovna vcera mi prislo, ze mam bonus za minuly rok (ze jsem nebyla moc nemocna a dodrzovala prevent. prohlidky) 1.200,– na ockovani, vitaminy v tehu a spoustu dalsich veci.

Jinak vzdycky automaticky platili nadstandart v porodnicich (nevim jestli to jeste plati), lepsi jidlo v laznich, plavani zadamo celorocne atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
14.3.06 14:06

Taky dávám hlas OZP, všude kam vlezu (specielně s dětma), je to bez problémů, byla mi doporučena i dětskou lékařkou, prý platí včas..přispívá na spoustu věcí, podívej na www.ozp.cz

Byla jsem u Metal Aliance a dvakrát se mi stalo, že jsem platila v hotovosti, raději jsem ji změnila…

Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
14.3.06 14:12

Ahojky, já byla u OZP, pak jsem čerpala příspěvek na nadstandardní pokoj v porodnici a ačkoliv nemarodím, od té doby jsem neměla žádné výhody - a to ani moje dcera.
Přešly jsme k ZPMV, ale tam taky plno příspěvků zrušili.
Ono od té doby, co máme nového pana ministra zdravotnictví, to všude vyjde nastejno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
14.3.06 14:14

Taky jsem u OZP a stěžovat si nemůžu. Před několika lety mi proplatili asi polovinu nákladů na stomatologickou operaci u vyhlášeného zubaře, ačkoliv nemuseli. Neměl smlouvy se zdr. pojišťovnami…
Ale že by něco dopláceli na nadstandarty při IVF, jak píše Vendulka, o tom nevím. A že jsem si to zjišťovala, když jsem s naším bojem o miminko začínala…

Dadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
14.3.06 14:16

Díky holky,tak jsem t toho ještě víc jelen…mě ani tak nejde o to na co přispívají,ale o to jaký je s nima jednání,ženejsou schpopní nic zajistit a já bych pak jezdila až kdo ví kam,několikrát s malým,je to na celej den,teď v tom hnusným počasí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
1.6.15 13:47

Jaká pojišťovna je dle Vás TOP?

Ahoj holky,

prosím o radu, víceméně mám stejný dotaz jako zakladatelka téhle diskuze.

Jsem u VZP a přijde mi to k ničemu. Na nic potřebného mi nepřispějí.
Někdo mi zmiňoval pojišťovnu ministerstva vnitra… Ale víceméně je mi fuk, kam přejdu, ale ráda byhc využila nějaké benefity.

Díky za tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama