Poradite prosim?Balonek krve na zacatku tehotenstvi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IIIrca
Povídálka 24 příspěvků 08.06.19 05:45
Poradite prosim?Balonek krve na zacatku tehotenstvi?

Dobre rano, Prosim o vase zkusenosti, rady, nadeje…po zjisteni od cca 5 tydenni menstuace jsme byli s pritelem stastni na to jsem nas objednala na 14 k dr k vysetreni jestli je vse v poradku bo papirky ukazou 2 ci jeden prouzek. Bohuzel, vcera se mi v praci stalo, ze jsem si z niceho nic jak kdyby cvrnkla do kalhotek.Pote jsem sla na zachod a uz na kalhotkach jsem mela cerveny flek, coz jak jsem usedla na misu tak ze me vysel krvavy napusteny sacek s hlenem coz se po chvili opakovalo podruhe ???? a pote jsem uz jen neco malo spinila. Volala jsem na pohotovost, kde mi oznamili, ze mohlo jit o samovolny potrat a pokud budu moc krvacet mam dojit jinak az v ppndeli ke svemu dr.Ale kdyz projizdim stranky, nachazim bolesti, krvaceni pred i po…ja to mela 10 minutove, proto nenachazim odpovedi a trapim se…budu mit fazolka ci to byla znamka, ze ne? Dekuji za odpovedi

Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 9503 příspěvků 08.06.19 06:47

To ti nikdo nerekne, ale ja to mela podobne, tady vsechny psaly, ze to potrat byt nemohl, ze to bych krvacela vic, ale byl, a me stacily asi 3 intimky :nevim: uvidis, co ti reknou na gynde. ten test sis delala?

IIIrca
Povídálka 24 příspěvků 08.06.19 14:06
@debra.morgan píše:
To ti nikdo nerekne, ale ja to mela podobne, tady vsechny psaly, ze to potrat byt nemohl, ze to bych krvacela vic, ale byl, a me stacily asi 3 intimky :nevim: uvidis, co ti reknou na gynde. ten test sis delala?

Delala dny predtim po vcerejsku ne…

Immei
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 08.06.19 14:14

Ahoj :) já mám teď několik horších zkušeností, tak ti rozumím. Spíš bych počítala s tím, že už opravdu těhotná nejsi. Můžeš si ještě v klidu udělat test s ranní močí, ať víš na čem jsi. V týdnu si můžeš zajít na gyndu na kontrolní uz. Kdyby to dopadlo tak, že je děloha prázdná, bez těhotenství, můžete se příští týdny snažit a snad budete mít pohnojíno :lol: držím palce :mavam:

IIIrca
Povídálka 24 příspěvků 09.06.19 06:28
@Immei píše:
Ahoj :) já mám teď několik horších zkušeností, tak ti rozumím. Spíš bych počítala s tím, že už opravdu těhotná nejsi. Můžeš si ještě v klidu udělat test s ranní močí, ať víš na čem jsi. V týdnu si můžeš zajít na gyndu na kontrolní uz. Kdyby to dopadlo tak, že je děloha prázdná, bez těhotenství, můžete se příští týdny snažit a snad budete mít pohnojíno :lol: držím palce :mavam:

Dekuji

Váš příspěvek
Reklama