Poradíte protein v prášku?

5.2.21 18:06

Poradíte protein v prášku?

Poradíte mi nějaké konkrétní proteiny v prášku, chuťově přijatelné, které jde kromě klasických koktejlů přidávat i do pečení a jogurtů? Snažím se zhubnout nějaké to kilo, jedu podle kalorických tabulek a prostě přes 100 g bílkovin se nejsem denně schopná dostat (aniž bych nepřekračovala tuky). Ideálně kdyby to prodávali i v menším balení, nechce se mi zrovna kupovat kilovka za 900 kč 8o Navíc mi mléko nedělá dobře na zažívání, zakysané výrobky nevadí, ale nevím, jestli je v tom případě vhodný syrovátkový protein.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8767
5.2.21 18:10
@Markéta Rudná píše:
Poradíte mi nějaké konkrétní proteiny v prášku, chuťově přijatelné, které jde kromě klasických koktejlů přidávat i do pečení a jogurtů? Snažím se zhubnout nějaké to kilo, jedu podle kalorických tabulek a prostě přes 100 g bílkovin se nejsem denně schopná dostat (aniž bych nepřekračovala tuky). Ideálně kdyby to prodávali i v menším balení, nechce se mi zrovna kupovat kilovka za 900 kč 8o Navíc mi mléko nedělá dobře na zažívání, zakysané výrobky nevadí, ale nevím, jestli je v tom případě vhodný syrovátkový protein.
Díky

ty chutě jsou strašně individuální, asi budeš muset vyzkoušet- někde mají i vzorky, tak bych šla do nich.. Mně chutnají whey proteiny od myproteinu, ale taky ne všechny, co jsem měla.. vzorek napr. tu:
https://www.myprotein.cz/…0529583.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950
5.2.21 18:19
@pazitka píše:
ty chutě jsou strašně individuální, asi budeš muset vyzkoušet- někde mají i vzorky, tak bych šla do nich.. Mně chutnají whey proteiny od myproteinu, ale taky ne všechny, co jsem měla.. vzorek napr. tu:
https://www.myprotein.cz/…0529583.html

Presne tak :palec:.
Ja si nakupuji na aktinu vzorky. Jednak mi to zaruci pestrost, ale i ta stravitelnost je znacne individualni.
Ja mam treba rada pistaciovy ci exotic od CFM, pripadne ty ruzne milkshaky od Bodylabu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
5.2.21 18:24

Já jsem teďka kupovala z Myproteinu vanilkový “Impact diet whey” protein. A moc nedoporučuju, je strašně sladký.

Jaký bych naopak doporučila nevím, sama zatím hledám.

Doufám, že pomůže i negativní recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
5.2.21 18:26

Ja mam nejradsi od gymbeam.cz anabolic protein, ale obsahuje i bcaa, tak zalezi jestli k tomu i cvicis :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10029
5.2.21 19:07

Koupila bych uplne cisty bez prichute a pridatnych latek, jsou v tom casto same sra..ky a to telu spis zavaris nez pomuzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 19:14
@Lucie_Sx píše:
Koupila bych uplne cisty bez prichute a pridatnych latek, jsou v tom casto same sra..ky a to telu spis zavaris nez pomuzes.

No jo a v čem nejsou… Pár známých strašně chválilo to pečivo, že mu ty ochucené proteiny dodají zajímavou chuť. Dělám zdravější verze a když se dá místo cukru čekanka a pak celozrnná mouka, je to sice zdravé, ale z rodiny to kromě mně nikdo nepozře.

Jinak díky za tip se vzorečky, vyzkouším. Nechce se mi to právě hledat a studovat, co je nejlepší složení atd. Našla jsem tři články, usoudila jsem, že je to docela věda a nechci nad tím strávit večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 19:17

@Emmie Jojo díky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10029
5.2.21 19:18
@Markéta Rudná píše:
No jo a v čem nejsou… Pár známých strašně chválilo to pečivo, že mu ty ochucené proteiny dodají zajímavou chuť. Dělám zdravější verze a když se dá místo cukru čekanka a pak celozrnná mouka, je to sice zdravé, ale z rodiny to kromě mně nikdo nepozře.Jinak díky za tip se vzorečky, vyzkouším. Nechce se mi to právě hledat a studovat, co je nejlepší složení atd. Našla jsem tři články, usoudila jsem, že je to docela věda a nechci nad tím strávit večer.

Tak v prichutich jsou casto umela sladidla nebo jine nahrazkove cukry. Na co to tam je, kdyz to stejne nekam zamichas…?

Delaji se normalne ciste proteiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15421
5.2.21 19:50

Zkus konopný nebo slunečnicový

ten makový má docela zajímavou cenu, ale nevím jak chutná

https://www.grizly.cz/…ne-proteiny/

jinak dobrý zdroj bílkovin a vlákniny jsou luštěniny - zkus pečenou pučálku a nebo nějaké pomazánky aka hummus - to jde ze všech. Makra to umí hezky ovlivnit žádoucím stylem.

A proti prdění je potřba jíst nejdřív menší porce a postuně zvyšovat. Člověk si tím vypěstuje ty mikroby v trávicím traktu, co žerou luštěniny spořádaně a bez metanového večírku :-D

Příspěvek upraven 05.02.21 v 19:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
5.2.21 19:51
@Lucie_Sx píše:
Tak v prichutich jsou casto umela sladidla nebo jine nahrazkove cukry. Na co to tam je, kdyz to stejne nekam zamichas…?Delaji se normalne ciste proteiny.

Právě, na ten čistý se chystám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16982
6.2.21 05:23

Ja si kupuju cisty beef protein isolate. Delam si z nej proteinove tycinky. Da se pridat i do peceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 09:16

@Lenka_Hal A kde prosím kupuješ? díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 09:25
@Ou píše:

jinak dobrý zdroj bílkovin a vlákniny jsou luštěniny - zkus pečenou pučálku a nebo nějaké pomazánky aka hummus - to jde ze všech. Makra to umí hezky ovlivnit žádoucím stylem.

A proti prdění je potřba jíst nejdřív menší porce a postuně zvyšovat. Člověk si tím vypěstuje ty mikroby v trávicím traktu, co žerou luštěniny spořádaně a bez metanového večírku :-D

@Ou píše:

díky za tip, jsou tam docela rozumné ceny

Jojo já luštěniny baštím, ale zase taky ne každý den. A mají trochu moc vlákniny, včera jsem měla fazole i cizrnu, trochu ovoce a zeleniny a šup byla jsem na 170 % doporučené dávky vlákniny. Asi to teda nijak zvlášť neva, ale mám docela citlivé zažívání, tak bych si ho nerada nějak moc rozhodila. Z třítýdenního přerušovaného půstu jsem se vzpamatovávala skoro dva měsíce, i když ho skoro všichni vychvalují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
19.2.21 22:54

Myprotein sleva 42% kód LENKA42 plati do neděle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu