Poradíte spoření pro děti?

7708
19.4.06 20:10

Poradíte SPOŘENÍ PRO DĚTI?

Maminky, spoříte některá dětem? U které banky, kde myslíte že jsou nejlepší podmínky a výhody (jakékoli-od vedení účtu zdarma po plyšovou hračku :wink: )Myslíte že je lepší spořit u té banky kde už máme účet?Díky za tipy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2518
19.4.06 21:10

Ahojky,

já synovi spořím u Kooperativy. Ten balíček se jmenuje „pojištění věna“. Je to pojištění se spořením a myslím, že dost výhodné :wink: Také máme berušku od KB, ale ta je docela nevýhodná, je to to samé, co kasička v pokojíčku. Úroky jsou nulové nic moc. Ale plyšová beruška se Péťovi líbí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
19.4.06 21:36

ashley, mama to ted zjistovala a rikala, ze se ji nejvic libi Slunicko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
19.4.06 21:57

Ahojky.
My jsme zatím Tadeáškovi uzavřeli stavebvní spoření.Chceme mu ještě udělat pojistku a dneska už asi bez spoření nejsou tak se taky musíme po něčem podívat.

Martina a Tadeášek 4m17d

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
19.4.06 22:07

Dvacet tisic korun… Pane! To byly penize!!!!! Jeste v roce 1986… A dnes?

Holky, vazne myslite, ze ma smysl sporit detem uz ted? Opravdu si myslite, ze ty prachy neztrati za dvacet let vetsinu sve hodnoty?

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.4.06 23:17

Ahojte,

z hlediska dlouhodobého výnosu a nižších částek spoření, je nejlepší investiční životní pojištění. Bývá i velmi variabilní, takže se do něj dá třeba i „sáhnout“, když je to pro dítě potřeba před výplatním rokem.

Peťula + Pavlík 10,5měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
20.4.06 00:09

cauky,
ja uzavirala synovi pojisteni tento rok u AEGON.slusny urok(u tohodle sporeni myslim nejlepsi),moznost navysovani a snizovani sporici castky,moznost vyberu behem sporeni(tedy ne az po ukonceni)..
Uz jsem to tu do nejake diskuse psala,jeste kdyz jsem mela v hlave cerstve info 8) .Ja moc nemam rada pojistovaky,pojisteni a vubec…ale rozhodli jsme se pro nejake pojisteni a pro nejake sporeni(z 500 jde 100 na pojist.a 400na sporeni),.

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 06:36

Lesino: To si právě taky říkám, jestli to má smysl, jakou to bude mít hodnotu za 20 let. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
20.4.06 07:08

Holky ,přesně ,tak ,my jsme založili dětem spoření,zdálo se nám to strasně výhodný,každý měl mít asi 120 tisíc(bylo to před 13ti lety),pak jsme usoudili,že to je blbost ,spoření zrušili a koupili chalupu z obrovským pozemkem.Když budou děti chtít můžou si na něm postavit třeba tři baráky a taky to tak plánujou,alespoň první dva starší,kterým je dnes 18 a 17 let.Nevím ,ale podle mě je asi fakt nejlepší investovat do nějaké nemovitosti,protože ta hodnotu určitě neztratí,ba naopak :wink: ,můj názor,třeba má někdo jinýmale je to moje zkušenost.
Jiná věc je pojištění proti úrazu ,to jo ,to je dobrý :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 07:20

Já nevím no, my stavíme takže sotva budu moct koupit nějakou nemovitost a 120 tisíc bysme taky nenašetřili. Uvidíme, třeba se za ty roky naše finanční situace tak zlepší že to pak dostanou na ruku :wink: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
20.4.06 07:29

Já vím,ale co je pro dnešní děti 120 tisíc,zvlášť ,když to spoříš třeba 15 let :?: .Moc ne ,myslím,nekoupí si za to skoro nic,možná ojetý auto,to ale není cíl spoření :roll: .Dneska je to fakt těžký,za mýho mládí to byli těžký prachy ,naši mi spořili,dostala jsem od nich asi 18 tisíc,už nevím,co jsme za ně koupili,ale myslím něco do bytu,který jsme ale ovšem dostali od zaměstnavatele,jó jiná doba :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
20.4.06 08:56

Ahoj,

my detem nesporime. Ty penize opravdu straci rychle hodnotu. Tchyne manzelovi takhle sporila. Tehdy bylo 60 tisic kopa penez, ale kdyz si to manzel v den svych osmnactin vybiral, tak samozrejme za ne skoro nic neporidil…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
20.4.06 09:34

myslím, že stavební spoření je fajn, navíc se za něho může i třeba po šesti letech koupit pozemek - rodiče jsou zákonnými zástupci dětí nebo udělat nějaké rekonstrukční opravy, známí za to v malém domečku rozšířili kus půdy a dítě mělo vlastní pokoj a tak. a úrazovou pojistku taky, to je určitě třeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 09:39

Je to těžký, nechtěla bych aby to jednou dopadlo tak že nic nedostanou :? Tchýně manželovi taky spořila od dětsví stavebko a jak to dopadlo?nedala mu nic a pořídila si za 120 tis. bazén a že by se nám ty peníze dost hodily… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
20.4.06 09:41

Pripisu i svuj nazor :) penize rychle ztraceji hodnotu, proto se vetsinou sporeni nevyplati (uvazujte chvili jako banka nebo sporitelna, proc by mela sporeni, kdyz by se ji nevyplatilo?). Jsem pro stavebni sporeni takove to na 6 let tusim, ale nic jineho podle me nema smysl… To je muj nazor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama