Poradíte těhotenství ano či ne???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 10:28
Poradite tehotenství ano či ne???

Ahoj chtěla bych slyšet názor zda jsem těhotná či ne? Předem říkám že dvě děti už mam.Styk jsem měla s partnerem v tomto měsíci pouze 1×(protože byl jinak pracovně mimo domov),už je to nějakých 16dni a testy negativní, ms jsem teď měla o týden dříve ale byla slabší ale kousky sliznice jsem tam taky obcasne měla, výtok to ale nebyl určitě to byla krev a dohromady jsem ji měla 6dni, ja mám ale ms nepravidelnou a někdy mi přijde dříve a je pak slabší. K lékaři nejdu protože má dovolenou a jeho zástup nemůžu ani citit, tak si jen dělám testy, případně mi že mě trochu bolí prsa a a někdy lehce žaludek ale možná je to vše jen že stresu…Nechtěla jsem se cpat hormony ale na to už jsem taky změnila názor a raději si vyberu nějakou šetrnou antikoncepci. Tehotenstvi jsem měla vždy komplikovane a jedno se spatnym koncem ve 27tt, tak bych už nechtěla podstupovat další těhotenství a raději bych šla na přerušení a pak si hned porešila tu antikoncepci. V sobotu odjíždíme na dovolenou tak bych ráda měla jasno a vnitřní klid. Omluvte prosím anonym jsou tu i příbuzné s kterými to nechci resit.

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5934 příspěvků 30.07.19 10:39

Tak menstruace byla sice dřív, ale byla tak bych těhotenství moc nevěřila, zvlášť když těhotenský test byl negativní.

Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 30.07.19 10:45

Je velmi nepatrná šance, že při menstruaci a negativních testech jsi těhotná. Proč tě to vůbec napadlo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 10:46

No děkuji za radu, vím že je to pitomost a hazard nebrat prášky, pak se možná zbytečně stresují, ty prášky začnu řešit hned jakmile skonci mému lékaři dovolená, sice ta mě byla slaba ale zase na druhou stranu si myslím že teď už bych ten test pozitivní měla.

Leenuska
Závislačka 2534 příspěvků 30.07.19 10:50

Měla jsem takovy vnitřní pocit že bych mohla být…Zatím provozujeme přerušovanou soulož a kondom vadí oběma ale bylo to bez nehody. Jinak ty prášky musím pořešit něco šetrného po čem nebudu nafouklá atd. Celkove mi je trochu divne ale to možná bude i tim že tu beham už 10dni okolo nemocných dětí

karkarka
Závislačka 4169 příspěvků 30.07.19 10:51

Těhotná nejsi.

Leenuska
Závislačka 2534 příspěvků 30.07.19 12:12

Asi ne je mi sice divne ale asi se moc kazdopadne si po naší dovolené skoč na gyndu a nechám se prohlédnout když už půjdu pro ty prášky. Treba zajímavé je že jedna moje známá měla ms až do 3mesice a test si dělala až v tom 3mesici a pak všichni u doktora koukali že už je to větší mimi.

Váš příspěvek
Reklama