Poradíte tetovací sadu na rozjezd?

Anonymní
15.11.20 01:58

Poradíte tetovací sadu na rozjezd?

Ahoj je tu nějaký tatter? Jsem s miminkem doma a už dlouho sem přemýšlela o tom že bych jednou chtěla tetovat.. Proto jsem se rozhodla udělat první krok a koupit si sadu na tetování. Prvně trochu zkoušet a pak jít na kurz. Kamarád mi poslal sadu asi za 4000 přijde mi to hodně málo peněz a tak bych radši řadu od zkušeného tatera. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60909
15.11.20 03:35

Na zkoušení je umělá kůže.. Kolik stojí sada je úplně jedno, dle toho se talent fakt nehodnoti.. Někdo jede klidně a sadě z Ali za pár supu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 06:10

@martina.se Vím že je na zkoušení umělá kůže. A to vím že někdo jede na sadě z Ali ale pochybuji že tam jsou kvalitní barvy (které se dobře chytnou na kůži a jsou výrazné) a strojek (prý čím větší ksunt tím víc to bolí a hůř se pracuje). V sadě za ty 4000 jsou dokonce tři rotační strojky a já mám vyhlidnuty do budoucna pen za 18000 ale to samozřejmě do zacatku úplně kupovat nechci ale zas nechci kupovat úplně nějaký ksunt.

• Citovat
  • Nahlásit
7084
15.11.20 07:44

A mas vytvarnej talent a naprosto pevnou ruku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 08:52

@Tarjei talent no to se takhle těžko soudí nerada se vychvaluji ale na střední jsme měli kreslení a ani sem věděla že kreslit umím do té doby.. A jsem pečlivý člověk který je pomalý takže pro mě bylo těžké si zvolit nějaký obor a pevnou ruku určitě mám taky už sem zkoušela u kamaráda tetovat prvně na umělou a pak na svou kůži sice to byl motiv bez stínování ale vypadá to dobře kdybych si to nezkusila asi by mě to ani nenapadlo myslela bych si že na to nemám

• Citovat
  • Nahlásit
7084
15.11.20 09:02
@Anonymní píše:
@Tarjei talent no to se takhle těžko soudí nerada se vychvaluji ale na střední jsme měli kreslení a ani sem věděla že kreslit umím do té doby.. A jsem pečlivý člověk který je pomalý takže pro mě bylo těžké si zvolit nějaký obor a pevnou ruku určitě mám taky už sem zkoušela u kamaráda tetovat prvně na umělou a pak na svou kůži sice to byl motiv bez stínování ale vypadá to dobře kdybych si to nezkusila asi by mě to ani nenapadlo myslela bych si že na to nemám

Jde o to, ze tateru je hafo. Takze velka konkurence. A abys na to mohla mit zivnostak, musis mit minimalne kurz. S tim vybavenim, proc si nekoupis od nekoho, kdo prodava nejakej kvalitni strojek treba chvili pouzivanej? Kdyz si treba porizuje jeste lepsi, tak puvodni proda..za me lepsi kvalitni pouzita vec nez nova nekvalitni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 10:48

@Tarjei ano kurz si chci udělat psala jsem to :) to mě taky napadlo a možná to tak i udělám ale chci právě nějakou sadu těch příslušenství aspoň gumičky kalisky atd a barvu si taky klidně koupím zvlášť nějakou lepší ani zatím nepotřebuji barevné zatím postačí černá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama