Poradíte tipy na ubytování Lipno?

3.5.10 10:40

Poradíte tipy na ubytování Lipno?

Ahojda, chtěli bychom letos vyrazit na Šumavu - Lipno, kde jsmme ještě nikdy nebyli. Byl nám doporučen Frymburk, tam prý je to pro děti ideální(máme čtytleťáka). Chtěla jsem tedy poprosit nemáte některá doporučení na dobrý penzion, hotel či apartmán, kde bychom si mohli uvařit ale i dojít na dobré jídlo. Aby tam byla zábava pro dítě, hřiště atd…Šumavu zatím vůbec neznám, nemusí to být tedy jen Frymburk (nechám si poradit), možno i lokalita kde se dá jezdit dobře na kole i s malym a zábava pro něj. Popřípadě ještě nějaké tipy na výlety:-))) Děkuji mooc mooc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10054
3.5.10 11:20

Na Lipně se určitě nudit nebudete :))
Já doporučuju buď přímo resort Marina,http://www.landal.cz/template4.aspx?cp=parkcontentalgemeen1&contentcode=algemeen&menu=pes&mid=pesparken
Je to tam sice dražší, ale zase budete přímo v centru dění.
Nebo pronajmout nějakou chatku, na netu toho najdeš hromadu.
My jezdili do Kobylnice, sice to bylo od vody cca km, ale zase tam byl klídek.
Doporučit můžu i Lojzovy Paseky, tak to bylo taky super.
Frymburk je nádherné městečko, mě se tam hrozně líbí a jezdili jsme tam na obědy. Objevili jsme tam hospůdku, kde se dalo najíst za slušné ceny a hlavně tam dobře vařili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.10 11:43

Doporučuji spíše než Frymburk přímo Lipno nad Vltavou a resort Marina. Je tam krytý aquapark, pro případ špatného počasí ideální, bobová dráha, plno restaurací přímo u jezera, cyklostezka, přístaviště parníků…

• Nahlásit
  • Citovat
3.5.10 11:49

Potápko děkuji za tipy kouknu se nato a jak se prosím jmenovala ta hospůdka:-)???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.10 12:37

A ještě prosím, nebyl jste někdo v tomto penzionu?
http://www.uprivozu.cz/…ytovani.aspx

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
3.5.10 14:40

Sluninecko - kdybych já si pamatovala, jak se ta hospoda jmenuje :oops:
Ale když přijedeš do Frymburku, už jako na náměstíčko. Tak po levé straně je Spar, pak nějaká cukrárna, pak ještě něco a pak by měla být už tahle hospůdka. Je to malinké, mají tam nadělané takové boxy a fakt tam výborně vařili.
Ale už jsme na Lipně nebyli určitě 3 roky, tak snad to ještě platí.
Jídlo a restaurace přímo v Lipně jsou šíleně předražené, fakt se vyplatí zajet buď do Frymburku, nebo i v té Kobylnici byli dvě docela příjemné hospůdky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15812
4.5.10 10:45

I ve Frymburku je kryty aquapark. My bydleli v Jenisove - idealni, klidek, par hotylku, kemp, primo u vody, ale zase se vsude musi dojet autem, coz nam nijak nevadilo. Lipno doporucuji, i primo mestecko Lipno nad Vltavou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
25.5.10 08:00

Není ten resort Marina přes léto totálně přeplněný? docela se mi líbí,ale mám strach,že to bude masovka… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lipno
25.5.10 11:00

Ubytování u Lipna

Ahoj,

Lipno je opravdu pro dovolenou s dětmi skvělá volba ;-)
Cyklostezka a v případě zlého počasí spousta náhradních aktivit je k dispozici přímo v Lipně nad Vltavou. Osobně jme tam byli s dětmi ubytováni minulou sezónu v apartmánu Doky-holiday . Služby perfektní. Doporučuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1063
25.5.10 14:12
befana píše:
Není ten resort Marina přes léto totálně přeplněný? docela se mi líbí,ale mám strach,že to bude masovka… :roll:

Befano a kde se, prosím tě, můžu podívat na ubytování v Marině a přehled cen? Na těch stránkách Landal se nějak neorientuju. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
25.5.10 22:10

Bianco: jo,ty stránky jsou složitý…
http://www.landal.cz/template3.aspx?…

a vadí mi,že rezervace je jen v němčině!! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.10 10:17
befana píše:
Není ten resort Marina přes léto totálně přeplněný? docela se mi líbí,ale mám strach,že to bude masovka… :roll:

Ahoj, masovka to trochu je, hlavne prevaha Nemcu a Holandanu (nerikam, ze je to neco spatneho, jen na to upozornuju, nekomu to muze vadit). Je to zivy centrum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maxant
3.2.11 12:01

Lipno Lyžování

Na zimní dovolenou doporučuju hotel Maxant. Nedeleko je " Lipno- Lyžování":http://www.lipnolyzovani.cz/…in-p105.html ve skiareálu je uzpůsobené pro lyžování s dětmi. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
15812
3.2.11 12:03

byli jsme tady v lete:

www.hoteljenisov.cz

vyhodou je, ze je hned vedle Lipna a my meli krasne pocasi, takze koupani super. Ovsem je treba mit auto a dojizdet, protoze v okoli je sice klid - dalsi hotel a kemp a jinak nic…my podnikali vylety - Krumlov, Budejice, Hluboka, aquapark ve Frymburku a Lipne apod.

Jinak ten Frymburk je opravdu pekne mestecko a mam pocit, ze do te same hospudky jsme taky chodili…

je koukam, ze uz jsem sem prispivala v kvetnu :-D
Jinak ten Jenisov se da pouzit i ted v lyze na lyzovani, ja mam zalusk na Lipno na lyze pristi zimu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.17 07:59

Dobrý den, ráda bych obnovila tuhle diskusi, chtěli bychom koncem srpna vyrazit na pár dní na Lipno, kvůli Stezce v korunách stromů, lanovce atd., nejde nám o koupání. Jsme dva dospělí a jedno 6 leté dítě, poradíte nějaké konkrétní ubytování prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama