Komu po rozchodu zůstane pes

Anonymní
1.5.20 12:52

Poradíte? Týká se to psa

Ahoj, sice to sem nepatří, ale nevím, kde se zeptat. S pritelem jsem si poridili psa, ktery je u veterinare napsany na nej a na urade taky. Ale kdybychom se nekdy rozesli a on by mi toho psa nechtel dat, muzu neco delat nebo nemam na vyber a psa mu proste nechat? Je to pro me nepredstavitelny, ze bych odesla bez nej. :,( Hlavne on by na nej nemel cas a byl by tu chudak. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7614
1.5.20 12:53

Nemáš, pokud je v ockovaku majitel on..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 12:54

@mackA159 u veterinare je veden on, ale v ockovaku majitel napsany neni zadny

• Citovat
  • Nahlásit
13350
1.5.20 13:02

Kdo podepsal kupní smlouvu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
1.5.20 13:02
@Anonymní píše:
@mackA159 u veterinare je veden on, ale v ockovaku majitel napsany neni zadny

Dopiš se do ockovaku, a zavolej veeterinaroj že máš psa na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
1.5.20 13:08

Pokud nemáte kupní smlouvu a očkovací průkaz nevyplněný, tak není jasné, čí pes je..přítel ti to říkal, že ti psa nedá nebo proč to řešíš. Třeba byste se domluvili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 13:10

Kupni smlouvu nemame a v ockovaku nikdo neni, jen je veden u veterinare a na urade, protoze za nej plati poplatek. Jo bavili jsme se o tom parkrat a prej by mi ho nedal uz z principu. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
13350
1.5.20 13:11

Jinak, majitel se do očkováku dá dopsat. Dá se to změnit i na městském úřadu. I čip se dá přepsat nebo dopsat majitel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8601
1.5.20 13:12

Nemáte kupní smlouvu a pes není očipovaný? To jsou takové nejprůkaznější dokumenty ke psovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
1.5.20 13:13
@Anonymní píše:
Kupni smlouvu nemame a v ockovaku nikdo neni, jen je veden u veterinare a na urade, protoze za nej plati poplatek. Jo bavili jsme se o tom parkrat a prej by mi ho nedal uz z principu. :,(

Z principu, haha, koukej se tam dopsat, a u veterinare to změn, pokud má čip tak taky, dřív než bude pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 13:24

Cipovany je. Ted jsem ho zaregistrovala na stranky www.help4pet.cz je tam napsany na me a i cislo cipu je tam napsany. Je to sice kdyby se pes ztratil, ale je tam veden na me. Takze kdybych si ho odvezla a pak kdyby neco, tak bych to ukazala policajtum a byla bych v ockovaku napsana ja, tak by to mela byt pohoda ne?

• Citovat
  • Nahlásit
6222
1.5.20 13:39
@Anonymní píše:
Cipovany je. Ted jsem ho zaregistrovala na stranky www.help4pet.cz je tam napsany na me a i cislo cipu je tam napsany. Je to sice kdyby se pes ztratil, ale je tam veden na me. Takze kdybych si ho odvezla a pak kdyby neco, tak bych to ukazala policajtum a byla bych v ockovaku napsana ja, tak by to mela byt pohoda ne?

No vzhledem k tomu, že nemate kupní smlouvu, tak asi jo, ale zase na druhou stranu na úřadě je veden přítel. :nevim:
Jaktoze nemáte kupní smlouvu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 14:23

@Wani no zeptam se na to veterinare. No my si pro nej jeli, zaplatili a bylo to. A jeste je s necim smrncnuty.

• Citovat
  • Nahlásit
6222
1.5.20 14:36
@Anonymní píše:
@Wani no zeptam se na to veterinare. No my si pro nej jeli, zaplatili a bylo to. A jeste je s necim smrncnuty.

Tak to je blbe, to jste měli mít aspoň darovací smlouvu. Asi zase nějaká množka. Co to má byt za plemeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6183
1.5.20 14:59
@Anonymní píše:
Kupni smlouvu nemame a v ockovaku nikdo neni, jen je veden u veterinare a na urade, protoze za nej plati poplatek. Jo bavili jsme se o tom parkrat a prej by mi ho nedal uz z principu. :,(

Takze starat se o nej nestiha a z principu by ti ho nedal, no asi bych premyslela, jestli je to chlap pro zivot, pokud plati za nej na urade a jeste je vedenej u veterinare, tak nemas sanci psa ziskat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat