Poradíte vlasovou péči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 15.01.19 21:30
Poradíte vlasovou péči?

Zdravím dámy, píšu vám o radu. Několik měsíců po porodu jsem si oholila hlavu a rozhodla se nechat si narůst zbrusu novou a zdravou hřívu. Vlasy mi tedy rostou fakt rychle, ale ráda bych jim pořídila nějakou dobrou péči za slušný peníze. Vlasy mám vlnité až kudrnaté a vždy mi přišlo že dost suché, ale je fakt že jsem si je dvanáct let přepalovala žehličkou a barvila. Chtěla bych si je teď hýčkat, nežehlit a nebarvit ale tápu ve výběru vhodné vlasové kosmetiky.
Děkuji za vaše rady. :mavam:

Reakce:
AnnaRose
Nováček 4 příspěvky 15.01.19 21:50

Dobry vecer,
na vlnite vlasy se sklonem k suchosti se mi osvedcil sampon a kondicioner od Klorane s mangem.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 15.01.19 21:54

@ShadowDancer
Pokud preferuješ kosmetiku bez silikonů, sulfátů apod., tak za sebe doporučuji vegan. kosmetiku Maria Nila ;) Jinak o hodně levnější, ale tehdy mi přišla fajn, kosmetika z Yves Rocher..

Vicci
Stálice 60 příspěvků 15.01.19 22:09

Zkus welu nebo maria nilu ;)

KittyKatty
Kecalka 137 příspěvků 15.01.19 22:28

Bione :palec: :srdce:

Katjerina
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 07:41

Zdravím, také bych se chtěla zeptat ohledně vlasů. Asi dva měsíce po porodu mi začaly hrozně padat vlasy, ano vím je to zcela normální jev a mělo by se to do roka srovnat, ale jestli neexistuje něco co by to zpomalilo nebo zastavilo už ted, kosmetika péče. Protože můžu denně uklízet vysávat a vytírat, nosím cop a stejně jsou chuchvalce vlasů všude. Vlasy mám do půl zad, zdravé a stříhat se nechci. Dík za rady.

KittyKatty
Kecalka 137 příspěvků 17.01.19 23:18

@Katjerina Pomohl methionin z lékárny a šampón z ives rocher šampón pro růst vlasů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >