Reklama

Mám ještě nárok na hmotnou nouzi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tana73
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 18:08
Poradiy hmotná nouze

Nevíte někdo jak je s dávkou hmotné nouze když jsem od 4 dubna teprve v řízení o vyřazení z evidence mám ještě nárok na dávku za duben?

Reklama

Reakce:

Anitramm
Kecalka 117 příspěvků 01.05.18 18:13
@Tana73 píše:
Nevíte někdo jak je s dávkou hmotné nouze když jsem od 4 dubna teprve v řízení o vyřazení z evidence mám ještě nárok na dávku za duben?

Nejlepší bude si na ÚP zavolat a zeptat se. Ale myslím si, že nárok bude jen do toho 4.dubna, resp.do dne, odkdy je zahájeno správní řízení. Protože ode dne toho vyřazení z evidence už vlastně nebudete vedená na ÚP.

Tana73
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 18:26

@Anitramm děkuji za odpověď já volala a řekla mi úřednice ze čeká na až mi přijde dopis o vyřazení z evidence který ještě nepřišel

Luren
Kecalka 125 příspěvků 01.05.18 19:44
@Anitramm píše:
Nejlepší bude si na ÚP zavolat a zeptat se. Ale myslím si, že nárok bude jen do toho 4.dubna, resp.do dne, odkdy je zahájeno správní řízení. Protože ode dne toho vyřazení z evidence už vlastně nebudete vedená na ÚP.

Přesně tak ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama