Mám ještě nárok na hmotnou nouzi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tana73
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 18:08
Poradiy hmotná nouze

Nevíte někdo jak je s dávkou hmotné nouze když jsem od 4 dubna teprve v řízení o vyřazení z evidence mám ještě nárok na dávku za duben?

Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 01.05.18 18:13
@Tana73 píše:
Nevíte někdo jak je s dávkou hmotné nouze když jsem od 4 dubna teprve v řízení o vyřazení z evidence mám ještě nárok na dávku za duben?

Nejlepší bude si na ÚP zavolat a zeptat se. Ale myslím si, že nárok bude jen do toho 4.dubna, resp.do dne, odkdy je zahájeno správní řízení. Protože ode dne toho vyřazení z evidence už vlastně nebudete vedená na ÚP.

Tana73
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 18:26

@Anitramm děkuji za odpověď já volala a řekla mi úřednice ze čeká na až mi přijde dopis o vyřazení z evidence který ještě nepřišel

Luren
Kecalka 125 příspěvků 01.05.18 19:44
@Anitramm píše:
Nejlepší bude si na ÚP zavolat a zeptat se. Ale myslím si, že nárok bude jen do toho 4.dubna, resp.do dne, odkdy je zahájeno správní řízení. Protože ode dne toho vyřazení z evidence už vlastně nebudete vedená na ÚP.

Přesně tak ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >