Poradna na Bulovce a výběr lékaře

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.11 12:15

Poradna na Bulovce a výběr lékaře

Ahoj
jelikož jsem se nedávno nepohodla v rizikové poradně v FNB, píšu inko, chci mít při porodu klid :lol: , přece jen jsou to jen lidé a nechci si komplikovat život.

Jinak se chci zeptat, jestli máte zkušenosti s výběrem lékaře na Bulovce v rizikové poradně eventuálně při porodu. Sestra mě prostě objednala a hotovo, ale já bych radši k lékařce, co mně dělala císaře minule, přece jen, zná svou práci :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1922
10.1.11 12:31

Já jsem na Bulovce rodila před 4ma rokama a nikoho mi navýběr nedali :nevim: (mě to tedy bylo jedno)
Teď tam začnu chodit do poradny tak nevím jak to bude (ale opět je mi jedno kdo mi co bude dělat :lol: )
Tak jsem ti moc neporadila co :roll:
A ptala jsi se na možnost výběru doktora?samy od sebe to třeba nenabízí,ale když se zeptáš na někoho konkrétního,tak ta možnost výběru třeba bude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17972
10.1.11 13:37

Na Bulovce jsem rodila dvakrát, z toho jednou plánovanou indukcí, ale lékaře mi na výběr nedali - faktem ale je, že jsem nechodila do rizikové poradny a především, že jsem se na to neptala…

Na Tvém místě bych si to zkusila vykomunikovat osobně přímo s lékařkou, o kterou stojíš. Ta se může zasadit o to, abys byla objednaná na den její služby. Jen tak se sestrami to budeš podle mne dohadovat těžko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.11 16:41

No to je pravda, zkusim splasit kontakt na pani doktorku :)

• Citovat
  • Nahlásit
2
20.3.11 12:22

Já jsem tam chodila minulý rok, přímo k paní Dr., ale rodil mě Dr. Dvořák též císařem, ale nebylo předem domluveno, že půjde o císaře. Jestli chceš chodit ke doktorce, je nutné se objednávat na čtvrtek, kdy ordinuje. Já jsem se zeptala, zda by to šlo, že mám ve čtvrtek volno a v pohodě. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
31.1.12 10:22

Ahoj, rodila jste některá na Bulovce s MUDr. Monikou Dvorskou /nyní Mullerovou/? Pokud ano, jakou s ní máte zkušenost? Díky. W.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat