Reklama

prenatální poradna v Podolí - jak dlouho se tam čeká?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 03.10.18 10:12
Poradna v Podoli - jak dlouho se tam ceka?

Ahoj, holky, mám začít chodit do prenatální poradny v UPMD a zajímalo by mě, jak dlouho se tam fakticky čeká? Jsem objednaná na ráno, ale sestřička říkala, že se stává, že na řadu člověk přijde až po obědě. Tak jestli opravdu mám počítat třeba se 6 hodinami čekání, nebo jestli se to dá vyřešit třeba tak, že přijdu třeba už v půl 7 ráno a budu doufat, že tam budu jako první a počkám si fakticky hodinu, než začnou ordinovat, ale nebude to aspoň těch 6 hodin čekání. Když jsem tam kdysi chodila v prvním těhu, čekání bylo většinou na necelé 2 hodiny. Děkuju.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Podolí

Reklama

Reakce:

Maui52
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.10.18 10:35

Ha, to me taky brzy čeká, tak si počkám na zkušenosti.

creatif3
Stálice 79 příspěvků 03.10.18 10:42

Sice jsem tam chodila v r.2015 ale 6 hodin jsem nikdy necekala. Cca tak 2 hod…

linlan1
Povídálka 31 příspěvků 03.10.18 10:51

Vetsinou jdes nejdriv na monitor, a tam pomerne dobre dodrzuji casy objednani a pak se ceka na poradnu. Pred 5ti lety to vychazelo cele tak na tech cca 5 hodin. Letos na jare mi vychazel termin tesne po „malovani salu“ a tak asi to dost holek od registrace odradilo a prohlidky trvaly tak 2-3 hodiny.

Příspěvek upraven 03.10.18 v 11:51

Hobitka
Závislačka 3246 příspěvků 03.10.18 11:07

Loni jsem tam jednou byla asi 4.5 hodiny, jinak jsem se do tech cca 2, 2.5 hodiny vesla vzdycky. Fakt zalezi.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 03.10.18 11:26

Děkuju, holky, tak to se teda jdu obrnit trpělivostí, knížkou, jídlem a dekou (protože co si pamatuju z prvního těhu, tak tam byly tvrdý židle a zima :-))

alialiali
Kecalka 168 příspěvků 03.10.18 13:37

Já jsem chodila na konci roku 2016 a někdy jsem tam byla třeba jen hodinu-hodinu a půl včetně monitoru…jen jednou se stalo že doktorka byla asi na sále nebo někde tak to bylo třeba o hodinu delší, jinak fakt vpoho…po telefonu mě také strašili že na tu 1.navstevu ať se připravím třeba 4 hod čekání..a pak pohoda…

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 03.10.18 13:49

@alialiali Děkuju :-)

Hanulka999
Povídálka 12 příspěvků 03.10.18 14:42

@Pucalkovic Amina to nelze nikdy říct dopředu v podstatě nikde v Praze, protože záleží, jestli nepřijde někdo k porodu, ty mají samo přednost a mě se stalo v Krči, že u jedné maminky zjistili mrtvé miminko, když šla ke konci na běžnou poradnu, tak se to tam seklo fakt na dlouho. Ono totiž jsou ta vyšetření běžná, ale když se objeví nepatrný problém, tak třeba volají primáře, ale ten taky může být zrovna u porodu…

Altamira
Kecalka 114 příspěvků 04.10.18 23:35

Rodila jsem tam teď v srpnu. Zápis do kartotéky trvá opravdu dlouho, takže až tam v 36tt prvně půjdeš, počítej opravdu s těmi 4 hodinami. Jinak já na kontrolu chodila vždy ráno. Zvali mě na půl devátou a musím říct, že to vždy proběhlo rychle, za hoďku a půl jsem byla venku. Ale známou zvali na 9:30 a ta už tam ty 3 hoďky vykysala, ale snad jen jednou to byko..židle jsou tvrdý, ale dá se to, mají tam i kantynu, kdyby byl hlad…

přeju rychlý a nekomplikovaný porod a zdravé miminko :kytka:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 09.10.18 12:06

Tak hlásím, že jsem byla v prenatální poradně a celkově to bylo na hodinu a půl, takže super!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >