Reklama

Poraďte - Chipolino Allegra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

láďa
Kecalka 113 příspěvků 29.03.09 14:06
Poraďte - Chipolino Allegra

Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti s kočárkem od Chipolina?
Doma máme Muru od Maxicosi, ale je dost těžký a co se týká skládání, jde na 2 části. Chystáme se na dovolenou a tak bych ráda pořídila něco lehčího a hlavně skladného v celku. Do oka mi padla Allegra, ale vypadá docela robusně…ale znáte to srdcová záležitost :lol:
V úvahu přichází Omnia či Pooky.

Předem děkuji za radu a názor.
Lada

http://www.eshopbaby.cz/…olino-p3108/

Reklama

Reakce:

Odysea
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 29.03.09 14:16

ahoj má ho sousedka!

Po 2 měsících ho musela reklamovat, protože se jí při prudčím nájezdu na chodník zlomilo celé kolečko!

Takže asi NEBRAT! :roll:
Navíc v reklamacích nebyli moc příjemní!
A to s ním opravdu nedělala nic neobvyklého a extrémního. 8)

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 29.03.09 15:02

Allegra je nový model, ale o chipollinu už tady diskuse je, tak si to pročti:
 http://emimino.cz/modules.php?…

Já si o něm vím jen, že ho vyrábějí bulhaři, ale nic víc. :D

láďa
Kecalka 113 příspěvků 30.03.09 13:19

Ahoj,

tak to jsi mě Odysea moc nepotěšila :cry: , ale i přesto díky za radu a na odkaz se kouknu.

Taky jsem na jejich stánkách našla, že by snad měli vystavovat kočárky v Turnově.

V reálu je kočár taky něco úplně jiného než z netu.

Ještě jednou díky a mějte se prima

Lada

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >