Čím vypudit kočky ze zahrady?

8690
16.5.17 09:01

Poraďte, čím odpudit kočky ze zahrady??

Milé dámy, budu strašně ráda za nějaké rady nebo typy jak odpudit kočky…máme rodinný domek se zahradou, je to řadovka, okolní sousedi mají psa, my už ne…no a ještě více okolních sousedů než těch pejskařů jsou ti kdo vlastní 1 až xy koček a ty kočky se pak scházejí na naší zahradě :cert: :cert: což o to, ale neustále jsou rozhrabané a pokaděné všechny záhony, už jsem z toho nešťastná, nechce se mi pěstovat jahody pro děti mezi kočičími výkaly :poblion:

Budu moc ráda za nějaké typy jak ty kočky odratit…raději třeba něco přírodního, jestli jim vadí nějaké rostliny, vůně…? Vzduchovku mi, prosím, neraďte :D :D zvířata mám jinak ráda, jen ta houna všude od cizích mazlíčků mě totálně vytáčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.5.17 09:04

Vlastní kocka ;) kropit je hadici při činu, koupit psa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JustynkaOL
16.5.17 09:06

@lucillee Pittbull :D :dance: Nebo také pořídit kočku, ta by jiné vyhnala.

• Citovat
  • Upravit
2946
16.5.17 09:08

Kočkám vadí káva. Já sypala do záhonku zbytky kávy z kávovaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 09:09

Pepř a mleté chilli, nám chodily kočky sousedů sedávat do pergoly a tohle zabralo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
16.5.17 09:10

O přírodním nevím, nám vyháněl ostatní kočky náš kocour nebo pes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13788
16.5.17 09:16

Já mám přes záhony takovej ten černej hadr, nic jiného nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 09:18

Taky mě zajímá.. bydlíme krátce v RD se zahradou a všude kolem je mraky koček s samozřejmě si z naší zahrady dělají wc :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70137
16.5.17 09:26
@vejilka píše:
O přírodním nevím, nám vyháněl ostatní kočky náš kocour nebo pes.

Mě to přijde dostatečně přírodní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JustynkaOL
16.5.17 09:33

@berusa.m To my máme asi divného kocoura, jak si kafe nehlídám, tak mi ho chodí chlastat :D

• Citovat
  • Upravit
16.5.17 09:37

@JustynkaOL moje micina to děla taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70137
16.5.17 09:43

@Tichošlápek Naše posle toho, kolik je tam cukru, moje hořké nechávají na pokoji :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
16.5.17 09:48
@Tichošlápek píše:
Vlastní kocka ;) kropit je hadici při činu, koupit psa

Možná zkusím být jeden den na hlídce s hadicí…ale v noci??? Přes den spíš proběhnou, ale ty právě reje začínají v noci…sice v noci kojím, ale kdybych ještě naháněla kočky po nocích tak už budu přes den totálně nepoužitelná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
8690
16.5.17 09:49
@berusa.m píše:
Kočkám vadí káva. Já sypala do záhonku zbytky kávy z kávovaru.

Jééé tak kávy z espressa máme dosti, oba s mužem kafíčkujeme, tak vyzkouším, díky moc! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
8690
16.5.17 09:52
@vejilka píše:
O přírodním nevím, nám vyháněl ostatní kočky náš kocour nebo pes.

Pesan nám umřel když se narodil první syn, zatím nějak nemáme se třemi dětmi kapacitu na to se novému členovi rodiny věnovat, takže hafan zatím není pro nás řešení a kočky zcela upřímně zas tak moc nemusím a muž má navíc na kočky silnou alergii. Občas se mi stalo i to, že jsem odběhla k mimču a zapomněla venku košík s prádlem, sousedovic kočky se v něm vyválely a chlap potom kýchal (a nadával) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama