Poraďte co koupit za příspěvek CPZP

674
26.6.13 19:32

poraďte co coupit za příspěvek CPZP

Poraďte co z těchto preparátů koupit co opravdu viužiju Femibion a Gravital už jím myslím spíš něco po porodu nebo tak jse ve 26 tt tak dle vašeho uvážení díky za rady, zde přikládám odkaz na seznam proplácených léků:http://www.cpzp.cz/…loha_5_3.pdf kdyby náhodou nefungoval tak zde a pak klikněte na to modře označené :http://www.cpzp.cz/…-500-Kc.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14033
26.6.13 19:41

Já jsem si u průmyslový nechávala proplácet screening v I. trimestru :-) Ale to už je u tebe, koukám, pozdě :) Já bych si asi nakoupila čokoládovej gravimilk do zásoby :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
26.6.13 19:43

Souhlas, jen já mám raději vanilkový :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
674
26.6.13 19:46

Tak já sem screening nehradila ale doufám že když sem měla žádanku od dr tak to pojišťovna zaplatí a já mám stále nárok na těch 1500 a je chuťově dobrý ten gravimilk a má to opravdu význam?? díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
26.6.13 19:46

Ja si nechala proplati cast kurzu plavani pro tehotne a ted ve druhem taky ten screening.. jinak bych koupila naky magnezium (na krece do noh, co byvaji v noci) a treba yal gel k porodu, pokud nechces klystyr :nevim: to mliko je taky dobry :-) nebo treba kojici a tehotenske caje, ale to na seznamu nebylo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
26.6.13 19:52

@Makuska gravimilk mi vyhovoval, půjdu zakoupit (patřím také k ČPZP) a koupím si i yal, i když jsem ho minule nestihla použít. A pak z toho budu hradit předporodní kurz v nemocnici - předpokládám, že se do toho limitu 1500 počítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
26.6.13 19:59

Mně gravimilk chutná moc, smysl určitě má, jsou to vitamíny a údajně v lepší formě než ty tabletový. Pít se dá jak v těhotenství tak při kojení. Čokoládovej chutná jako čokoládový mlíko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
674
26.6.13 20:02

Tak teda gravimilk vemu a asi tu cicatridinu to je na hojení pochvy po porodu a asi od walmarku vitámíny Hořčík, vápník, zinek to může zobat i partner a hotovo a popřemýšlím na yalem díky moc za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
26.6.13 20:13

Holky a ja se zeptam vyuzily jste od CPZP tech 500,– na miminko? Maj taky seznam co se muze koupit. http://www.cpzp.cz/…loha_4_1.pdf
Jinak ja za tech 1500,– vyuzila screning v 12tt a jedno plavani pro tehotne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
26.6.13 20:17

@Mufanek Zatím ne :-D, ale až se narodí, tak určitě využiju :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14857
26.6.13 20:19

Gravimilk taky doporucuju, ja po porodu docela potrebovala vitaminy, takze i bych si poridila ty. nejakou smesku pro kojici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
26.6.13 20:25

@hribenka: takze chapu to dobre, ze po porodu jak budu mit rodny list tak si nakoupim z toho seznamu za 500,– veci pro miminko a zajdu s uctenkou do posjistovny a tam me to proplati(poslou na ucet). A jest eje tam balicek gratis. To taky z rodnym listem a dostanu ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
BarčaaSára
26.6.13 20:51

@Mufanek jojo je to tak nase mala ma letos rok a jeste mame narok na 500kc na vybrane veci z lekarny podle toho seznamu.. v balicku od pojistovny jsme loni dostali pliny, caj na kojeni a lahvicku :) ale nevim jak je to letos

• Citovat
  • Nahlásit
6473
26.6.13 21:13

A proč si místo gravimilku nedáte ovoce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
674
26.6.13 22:41

Vsem diky a tech 500 urcite taky vyuziju ale pani me upozornila ze doklad musi byt z datem az od narozeni mimi takze nekupovat driv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat