Reklama

Poraďte co dělat ve volném čase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nazly
Povídálka 20 příspěvků 26.07.18 18:08
Poraďte co dělat ve volném čase.

Ahoj zenušky, ač možná blbá otázka a některé z vás by daly všechno za trochu volného času, ja nevím co s ním. Snažíme se s přítelem o miminko, zatím se nedaří a všichni tvrdí, že se musím nějak zabavit abych na to nemyslela. No fajn, takže sedím na balkoně a přemýšlím :think: a zjistila jsem, že nemám žádný koníček. :roll: V poslední době jsem ráda sama a nikam se mi do společnosti nechce, takže když je přítel v práci já jsem celý den sama doma. Uklidim, navařim juknu na nějaký film a pak se jen povaluju a na co myslím? No proč nemůžu mít už miminko :lol: :lol: :lol: :lol:
Poraďte jaký, nenáročný koníček bych mohla začít dělat :P :nevim: já ani nevím co by mě mohlo bavit, takže zkusím asi všechno, jenže nevím kde začít 8o prosím poraďte :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 26.07.18 18:10

Co práce?

Zoe1
Kecalka 187 příspěvků 26.07.18 18:12

Teď jsem to taky chtěla napsat, že co práce, my když jsme se snažili o dítě, tak jsem chodila do práce a teda i jako těhotná.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 26.07.18 18:19

No tak takový starosti bych taky chtěla. Běž do práce a máš o zábavu postaráno.

Nazly
Povídálka 20 příspěvků 26.07.18 18:23

Já do práce chodím :D dělám nepřetržitý provoz 12hodin, krátký - dlouhý týden. Jenže já nevím co s volným časem.

Nazly
Povídálka 20 příspěvků 26.07.18 18:24
@Overlook píše:
No tak takový starosti bych taky chtěla. Běž do práce a máš o zábavu postaráno.

Myslíš, že sedím doma na zadku a beru peníze od států? :zed:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30 inzerátů 26.07.18 18:26

Já si hodně ráda čtu, chodím na keramiku, všeobecně tvoření mě baví, už jsem malovala na hedvábí, a jiné kreativní techniky, drhání, učím se šít na stroji, zahrádka, turistika… Cvičení, zumba… ;)

PufinkaS
Stálice 84 příspěvků 26.07.18 18:31

Radit někomu koho neznáme je složité. Co tě bavilo jako malou, nebo jsi chtěla zkusit? Co jógu, geocaching, malovaní, čtení, háčkování, nebo nějaký kurz, pěstování bylinek, šití.

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 26.07.18 18:32

A to nemáš představu, jestli to má být nějaký pohyb, tvorba, zkrátka obor, kterého by se to dotýkalo? Jinak bych doporučila myslet na zadní vrátka, s malým dítětem se jen těžko pokračuje v nepřetržitém provozu, možná by stálo za to vybrat si nějakou školu, nebo se zdokonalit v některých věcech a získat certifikáty že zkoušek, třeba jazyk, ovládání počítače, základy účetnictví atd. Abys pak měla pracovní uplatnění i v jiném oboru, kde je trochu lidštější pracovní doba.

chaela
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 26.07.18 18:32

Těžko radit, co baví mě, nemusí bavit tebe. Já jsem vždy hodně jezdila na kole, bruslích, letecké stěny, plavání. Pak taky cajovna s kamaradkama. Doma jsem hrála na vsemozny hudební nástroje. Vyráběla dárky k Vánocům a taky uklízel, jednou za dlouho, takže to byla zábava na celý den :)

Příspěvek upraven 26.07.18 v 18:34

Alušáček
Závislačka 3087 příspěvků 26.07.18 18:32

@Nazly Máme krásné léto,můžeš se koupat opalovat,jezdit na bruslich,kole… Číst knížky ;)

Huk
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 26.07.18 18:33

Jóga. Ty fakt nechodíš do práce?

Alexandra.R
Povídálka 26 příspěvků 26.07.18 18:37

A co se dát na dobročinnost? Potřebuji umýt okna v celém baráku jak sůl. :lol: V létě je skvělý kolo… Odreaguješ se, vyčistíš hlavu a dobiješ baterky. Jde to i v těhlech parnech, když zapluješ na nějakou lesní cestu, bude tam příjemný chládek.

Nazly
Povídálka 20 příspěvků 26.07.18 18:38
@Huk píše:
Jóga. Ty fakt nechodíš do práce?

Chodím, ale často jsem doma.

Deluxe27
Stálice 58 příspěvků 26.07.18 18:42

Je teď léto - bazény, hrady, ZOO, Dinoparky, různé akce a trhy :think: no dál - PC hry, učit se jazyky, skládat básně, pořídit si psa (výchova i venčení zabere čas), učit se vařit exotická a neobvyklá jídla, učit se péct cokoliv, luštit křížovky, jít/pozvat kámošku na kafe, zvát domů rodinu, zajímat se o nějaký obor, co tě baví a nepracuješ v něm/nejsi vzdělaná, dělat si kurzy, běhat, cvičit, číst si časopisy/knihy :nevim:
A zima - kino, stánky, lední bruslení :think:
snad sem ti aspoň trochu pomohla :andel:

Příspěvek upraven 26.07.18 v 18:44

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama