Jak rychle otěhotnět

27
1.1.21 20:59

Poraďte - co, jak.. Otěhotnění

Dobrý den. Delší dobu mám nepravidelný menstruační cyklus, tzn., že tím pádem velmi nepravidelně ovulaci. Snažíme se o dítě, jedno už doma máme a snažíme se o druhé. První dítě přišlo rychle, měla jsem takřka pravidelný cyklus. A nyní je to obtížnější, neboť mám nepravidelný cyklus. Poraďte prosím.. Menstruaci jsem měla naposledy cca před 1,5 měsícem. Zatím jsem nezaznamenala ovulaci. Chci otěhotnět. Co si koupit? Kyselinu listovou, pít kontryhel a malinik? Nebo něco na vyvolání ovulace? Budu ráda za každou radu a zkušenost. Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
261
1.1.21 22:15

@LenkaJurc Ten kontryhel a malinik je urcite super, cetla jsem na nej samy super recenze co se tyce otehotneni 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
2.1.21 08:46

Zkus jerab ptaci kapky, me srovnaly cyklus a za mesic jsem otehotnela :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.1.21 20:54
@Markétka111 píše:
Zkus jerab ptaci kapky, me srovnaly cyklus a za mesic jsem otehotnela :palec:

Děkuji :) a mohu začít brát ihned a nebo čekat, až dorazí MS, tedy zácatek cyklu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
2.1.21 23:41

@LenkaJurc já užívám inofolic, podle dr je to nejlepsi doplnek stravy pri anovulacnich cyklech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
3.1.21 09:22

@LenkaJurc A jak mas stare dite? Ja bych nejdrive zacala merit bazalni teplotu, at vis, ve ktere fazi cyklu je problem. Ony vsechny ty pripravky ucinkuji na neco jineho a ty by sis tim klidne mohla tx cykly jeste vic rozhazet. Je treba zjistit 1. jestli mas ovulaci, 2. Jestli mas dostatecne dlouhou lutealni fazi 3. I dle kolisani teplot se daji vypozorovat nejake dalsi neduhy. 4. Nestoji to zadne penize za predpokladu ze mas teplomer ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
4.1.21 18:19

@Teruli03 stačí inositol…sice ho nekoupíš v lékárně ale na webu jako doplněk stravy ale má stejnou účinnou složku jako inofolic a je tak 4× levnější 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1854
4.1.21 18:21

Já doporučuji taky jeřáb ptačí nebo mi potom pomohl taky Femigard :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 15:26

Jak otěhotnět

Ahoj holky. S manželem se snažíme o miminko a nějak se to pořád nedaří. Mám nepravidelnou menstruaci i ovulacni dny 🙂 muzete mi prosim nějak poradit jak na miminko? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
18.1.21 19:30

Mela jsem to podobne, delsi anovulacni cykly, k tomu problemy se stitnou zlazou… docela pomohlo nasadit lecbu na stitku, ale i Nosifol forte duo active tusim… ovulace po nem nabehla a asi treti cyklus jsem otehotnela… dr rikal, ze staci jeden sacek, ale ok to bylo az pri dvou saccich denne… celkove jsme se snazili skoro rok… zkousela jsem toho spoustu uz vic jak rok pred snazenim, abych si zkratila cyklus atd, jerab, drmek, gynex, ruzne jine inositoly jako inofolic, gs mimistar, uz ani nevim, ale proste az asi ta spravna kombinace zabrala, nevim… snazili jsme se k mimco od vanoc, v kvetnu mi zjistili tu stitnou, nekdy o prazdninach jsem zacala brat nosifol a v zari jsem otehotnela :kytka: manzel bral taky vitaminy, folandrol a zinek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 12:22

@Jogo-Bela děkuji za radu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
19.1.21 21:02

@Nikolka 12 doporucuju i delat ovulacni testy, klidne jak skonci ms, tak zacit, idealne mezi 10h rano a 8h vecer a kazdy den… treba dva tri cykly, clovek tak krasne zjisti, jak na tom je, kdy je ovulace atd… ja mam treba jeden cyklus kratsi a jeden delsi, takze se mi to strida, ovulace je tim padem ob cyklus taky jindy… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat