Poraďte co s manželem je to normální?

273
28.4.17 17:56

poraďte co s manželem je to normální?

Asi se jen potřebuju vypovídat nebo nevím :(… prosím o radu.. manžel je vytížen prací jezdí někdy později domu a když ne tak jde na pivo stím že si potřebuje odpočinout nebo tak něco :roll: jenže už to začalo tak že tam chodil i 5-6 do týdne to mě samozřejmě vadilo máme dcerku 2,5 roku.. to mě pak řekl ať se nedivím že když sem furt naštvana a bla bla tak sem mu řekla a kdo by nebyl když je věčně v hospodě chvilu jsme se dohadovali pak přišel stím že by chtěl druhý mimčo tam sem mu řekla když nebude večně v hospodě tak klidně to řekl že ho tu už nebaví protože si tam lidi chodí domlouvat práci a že mu to vadi.. tak si koupil rybářskej lístek a cca 2 týdny jezdil na ryby a teď to začalo zase minulej tejden se celej den neozval a tak sem s malou vyjela k mému tátoj na noc přijeli jsme v sobotu navečer a zas nebyl doma byl v hospodě v nedělu jsme se chytli a pak to bylo ok jenže pak jeho brácha nahodil ať se ho zeptam kde byl.. nic sem z něj nedostala jen to že byl na pivě.. pak když kouřili tak tam něco mleli o tom že byl s někým ve vedlejším městě cca 30km.. to mě pak řekl že si ze mě dělají klici srandu že mě drážděj.. tento týden byl 3× v hospodě a to už ví od uterý že se povedlo a ja sem těhu.. já nevím co stím dnes sem mu psala že si musíme promluvit..ať se rozmysli kdo je pro něj duležitější jestli chlast a kamarádi nebo my.. nevím jak to dál řešit..:-/ snad sem napsala vše a vše srozumitelně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4877
28.4.17 18:00

Bud je to hospodský povalec, nebo má babu. To je jedno, každopádně na vás kašle. Druhé dítě nebyl nejlepší nápad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
28.4.17 18:04

Jasny.tak on dva tydny seka dobrotu a ty si hned nechas udelat dalsi dite.komu neni rady, tomu neni pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
28.4.17 18:06

Ja vim že toho ma v praci hodne to sem mu i říkala že nebudu mět nic proti když 1 tejdně zajde na pivo ale takhle často.. jinak jsme v pohodě je třeba týden kdy nejde a pak jako by si to vynahradil :roll: se sexem nemame problem ani jiný.. jen občas ta hospoda.. zas na jednu stranu si říkám že to dělaj jeho kamarádi svobodní a bez dětí :? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huk
614
28.4.17 18:06

Je mi vás líto. Udělat si druhé dítě s takovým… No co s ním - uzavřít vysokou pojistku a praštit lopatou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2607
28.4.17 18:08

Gratuluju k miminu, bude mít na starost 2 a chlapa k tomu, i když toho možná jenom dočasně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
28.4.17 18:08

To není jen dvouma týdnama.. v únoru jsem musela na genetický testy a to sme se domlouvali už někde v září říjnu že když to bude dobrý tak si uděláme prcka.. to je snad jen sezoně je mechanik tak že toho má hodně tak jdr do hospody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
28.4.17 18:09

Nejsem zastánce toho že problém řeším dítětem opravdu ne… prostě jestli to je obdobím že má víc práce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
28.4.17 18:10

A uz ste prestehovany?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21402
28.4.17 18:11
@niskey píše:
To není jen dvouma týdnama.. v únoru jsem musela na genetický testy a to sme se domlouvali už někde v září říjnu že když to bude dobrý tak si uděláme prcka.. to je snad jen sezoně je mechanik tak že toho má hodně tak jdr do hospody

Naivita a slepota některých žen nezná mezí. Tak gratuluju k mimískovi, máš, co jsi chtěla. Poradit ti můžu jedině to, abys nebyla protivná a manželovy výjezdy do hospody brala jako součást balíčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
28.4.17 18:13

Jak přestěhovaný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3058
28.4.17 18:20

@niskey přesně jak už tady psala náka přede mnou… bud má ženskou, nebo je mu hospoda milejší než ty…obojí je naprd -já bych teda odešla- Tohle nema cenu. Skoda že jsi si pořizovala druhý dítě protože s jedním by jsi měla odchod jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
28.4.17 18:22

Tak nejdřív si tu stěžuješ, pak ho omlouváš…

kdo chce kam…máme probléy tak šup druhé dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
28.4.17 18:24

@niskey podle mě v tom bude hrát roli ženská…promiň…ale něčím podobným jsem si prošla sama a opravdu v tom ženská byla…barmanka… já tvoji naivitu ohledně jeho práce chápu, taky jsem taková byla. Ze vám to klape i v posteli, to je fajn, nám to taky totiž klapalo :D a přesto…Noo, má rada je - dej mu nůž na krk. A gratuluji k miminku. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
28.4.17 18:27

Odchod mi nepřijde nelepší řešeni nejdříve by to asi chtělo nějak vyřešit než odcházet přece jen spolu nejsme 2 roky a mame spolu dítě… už jsem psala že jsme problém neměli a neřešili ho dítětem… :roll: psala jsem že to je spíšd sezoní zátěž v prací? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama