Poraďte dobrou bílou čokoládu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pomeranca
Extra třída :D 10705 příspěvků 07.10.14 12:51
Poraďte dobrou bílou čokoládu

Neznáte někdo nějakou dobrou bílou čokoládu? Buď normálně z obchodu, nebo klidně z nějakého internetového obchodu… Chci ji pro manžela k narozeninám, takže něco fakt dobrého. Díky za rady.

Reakce:
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 07.10.14 12:52
lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 12:54

Mne chutna nejvic RitterSport s orechy a krupinkami, ale na narozky pravda nic moc darek :lol:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 12:56

Nikdy nepochopim co na bile cokolade komu chutna :oops: je to jen takove preslazene nic… :oops: :oops: :oops:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 12:57
@lulinaaa píše:
Mne chutna nejvic RitterSport s orechy a krupinkami, ale na narozky pravda nic moc darek :lol:

Ritter Sport horka s celymi orechy…to je muj ulet…zboznuji tu vuni tu chut :oops: :andel: :pankac:

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 07.10.14 12:58

Leonidas, mají větší výběr. Prodejnu jsem viděla v Praze na Hlaváku.

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 07.10.14 13:00
@lulinaaa píše:
Mne chutna nejvic RitterSport s orechy a krupinkami, ale na narozky pravda nic moc darek :lol:
:jazyk:
evel53
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 07.10.14 13:24
Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:31

Výborná je i bíla taková ta z lidla zelený obal s pidikrupinkama mylsím že ji žebráci přestaly vyrábět :twisted:

digi_v
Kecalka 268 příspěvků 07.10.14 15:26

Mě chutná bílá s brusinkama od Alnatury z DM drogerie

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >