Poraďte finančního poradce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrapp11
Povídálka 31 příspěvků 23.05.19 08:42
poraďte finančního poradce

Prosím poraďte finančního poradce (mail), jedná se mi o radu, kde výhodně zřídit penzijní pojištění (spoření), životní pojištění, a spoření pro děti.
Děkuji

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 23.05.19 08:49

Tak na penzijka najdete na netu srovnavace a historicke data, kolik vydelaly. Ale pokud nedate ten nejvic rizikovy (nejvydelecnejsi). Tak je zhodnoceni prd. A moc vyber ve vysledku taky neni.

Zivotko to chce probrat dukladne. To po emailu moc nejde. Je tam hrozne moc veci, co se do toho zahrnuji.

A sporeni pro deti, zalezi jak ty penize potom chcete vyuzit a kdy. A taky jestli neco garantovaneho a pojisteneho nebo vic rizika(vyssi vynos) ale moznost ztraty. Stavebkem nic nezkazite.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 23.05.19 09:23
@Petrapp11 píše:
Prosím poraďte finančního poradce (mail), jedná se mi o radu, kde výhodně zřídit penzijní pojištění (spoření), životní pojištění, a spoření pro děti.
Děkuji

O tomhle bych si nenechal od nikoho radit. Výhodné produkty nepřináší finančním poradcům žádné zajímavé odměny, každý vám bude chtít nacpat investiční životní pojištění, ze kterého má nejvíc.

Lamia15
Stálice 56 příspěvků 04.06.19 13:44

Dobrý den, tak životní pojištění má můj partner uzavřené a spoření máme pro syna cca 2 rokem. My máme fin. poradce z Partners. Je to náš dlouholetý známý a vždycky nám dobře poradí. Jestli můžu dát tip, tak se zkuste podívat na netu v jakých krajích, obcích je konkrétní poradce ať víte koho oslovit třeba. Já vám mohu dát kontakt, ale pokud nejste ze stejného kraje, tak stejně budete muset hledat jinde :)

Váš příspěvek
Reklama