Poraďte holky ryska nebo duch?

83
21.1.21 20:40

Poraďte holky ryska nebo duch ?

Ahoj holky, chci se poradit, dneska mám termín kdy měla přijít MS, zkusila sem testnou a na testu se objevilo tohle je to ryska nebo duch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6554
21.1.21 20:42

Na tom vrchnim asi něco vidím, spodní mi připadá spíš jak ryska. Je to z ranni moči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 20:42

Já tam ducha nevidím :think: zkus udělat test jiný den a uvidíš, přeju aby si tam našla přesně to, co si přeješ, ať už negativa nebo pozitiva

• Citovat
  • Nahlásit
83
21.1.21 20:43

@JancaS84 ten vrchní z ranní, ten spodní z odpolední

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
21.1.21 20:50

Já tam nevidím nic, brala bych to za negativní. Vyzkousej testovat ještě ob den, když ms nedojde. Mohla byt později ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
21.1.21 20:51

Tady je ještě z blízka

Tady je fotka je to jde vidět lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
21.1.21 20:52

Ty testy jsou namočené víc, než by měli. Jsou to rysky, které potom vylezou. Bohužel tím, si tu čárku nevykouzlíš..počkej na ms, nebo zkus testnout dýl..ale tohle je negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17128
21.1.21 20:55

Testni az tak za dva tri dny hned z te prvni ranni, tohle nahaneni stinu a svetel fakt nema cenu. Ja treba fakt nevim. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
21.1.21 21:01

Na té první fotce nic nevidím. Na té druhé je podle mě duchu… mám tři děti a u všech tří jsem měla na začátku něco takového… takže za dva dny to zkus znovu a třeba už bude ta čárka silnější… držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 21:01

Je tam duch na obou

• Citovat
  • Nahlásit
76
21.1.21 21:39

Já duchy vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
21.1.21 21:54

@Katanovak po vynechane MS bys měla jasné dvě čárky. Tyhle testy jsou negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
21.1.21 21:58

@JOHNDENVER dneska mám mít první den Ms..nedostala sem ji, některým holkam testy neukazovali testy ani ve 4tem týdnu což neříkám ze je můj případ ale nemůžete tady s takovou jistotou tvrdit ze bych měla dálnice mám posunutou ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
21.1.21 22:02
@Katanovak píše:
@JOHNDENVER dneska mám mít první den Ms..nedostala sem ji, některým holkam testy neukazovali testy ani ve 4tem týdnu což neříkám ze je můj případ ale nemůžete tady s takovou jistotou tvrdit ze bych měla dálnice mám posunutou ovulaci

Já úplně zapomněla na posunutou ovulaci :think:
Jo a taky některým neukazoval test do třetího měsíce a jiné měly ještě 3×MS a byly těhotné.
Upřímně ti to přeju, ale tyhle příběhy jsou spíš rarity, kterých se tonoucí chytá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
21.1.21 23:51

Vidite něco je to duch nebo ryska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu