Hra pro osmiletou - máte někdo tip?

1149
14.12.18 23:23

Poraďte hru pro osmiletou

Ahoj,

Vánoce jsou za dveřmi a já si uvědomila, že pro dceru máme hodně věcí, co si přála, ale žádnou hru. Nemáte někdo tip na něco osvědčeného? Něco ve stylu Zámeckých schodů, Tučňáků na ledě atp. Prostě něco, s čím si může zalezt i sama, ale budeme se moct případně zapojit i ostatní?

Děkuji za případné doporučení

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4497
14.12.18 23:34

tůry můry hra pro 3
to si přeje moje 8-mi letá dcera a líbí se to i starší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1149
14.12.18 23:42

@LaPaloma díky, ale já potřebuji, aby to primárně byla hra pro jednoho hráče. Jezdí se mnou dlouhé trasy v autě (slovní fotbal atp. už ji nebavi), občas se mnou musí do práce.. Ty první dvě hry ji zabavily, ale už je zná nazpaměť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
15.12.18 00:09

noemova archa, quadrilion, piráti, barevný kód, pak nevim jestli je to přímo hra ale nase holky si to strašně přály a opravdu si s tím vyhrají i když mi to přijde jako blbost… jmenuje se to myslím magic jinn a je to hračka která hádá jaké si myslíš zvíře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.18 01:15

Mou dceru v podobném věku hodně bavi Ubongo. Není to sice primárně určené jako hra pro jednoho hráče, ale dcera si kolikrat zaleze někam do koutku a hraje si ji sama se sebou. V současnosti je to asi její nejoblíbenější hra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10224
15.12.18 05:06

Ubongo muze hrat sama. Stejne jako Dobble.
Nebude s nikym soutezit na rychlost, jen sama se sebou, ze to zvladne :) A kdyz vas bude vic, muzete se zapojit vsichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27284
15.12.18 05:51

Gravity maze.

Vsak Googli, tech her typu Zamecke schody, Tucnaci na lede atd. je hafo. Dobry jsou vsechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27284
15.12.18 05:52

A Tury mury naopak musi hrat vice hracu, i ve trech to neni az tak dobry, chce to aspon 4, 5 lidi. Pak to ma grady, jinak je to nuda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
15.12.18 06:41

Moje hraje sachy s mobilem, hry pro jednoho taky mame, ale to sama moc nehraje. zamecke schody, safari, kosty co podle nich povida pribehy, iq twist, den a noc, aqua bella, antivirus aj.znacky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8645
15.12.18 07:54

Koukni na mindok…tam jich najdes spoustu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
15.12.18 07:59

Pokud by Vám nevadila hra na mobilu-Samorost od českých tvůrců.Nedávno ji měli v akci za 20Kc,je více dílů.V podstatě hledáte co má panáček udělat,postupně prochází další úrovně a je to velice pěkné i po animační stránce.Trošku jako planeta Yo(nebo jak se to píše :lol: )na ČT déčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1149
15.12.18 08:39

Diky všem za tipy. Právě že jich je moc najít si je umím, spíš jsem myslela na tip, jaká další hra z těchto řad zaujala děti, které si vyhrály s prvnimi zmíněnými.. Ubongo už doma máme, ale to moc hrát nechce, Dobble hrajeme často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58876
15.12.18 09:09
  • Máme děti 7-10 let a nejvíc je baví Osadníci z Catanu, Carcassone, Dixit, Bang, UbongoKrycí jména. Jo a ted nově Koncept. Ten teda baví hodně i mě.

Já jako dospělák mám radši hry kratší. Na to je bezva ten koncept, jde zahrát i třeba jen jedno dvě kola. Ubongo taky rychle odsejpá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama