Poraďte hry na vánoční večírek

449
18.12.19 16:31

Poraďte hry na vánoční večírek

Zdravím všechny,

blíží se nám Vánoční večírek a s kolegyní máme za úkol vymyslet hry na večírku. Bude nás tam cca 25. Klasické deskovky máme, ale spíše bychom vymysleli raději něco netradičního, vtipného…

Poradíte?

Děkuji moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
18.12.19 16:40

Super je ze kazdy u stolu napise nejakou vetu, posle podle smeru hodinovych rucicek, dalsi podle vety nakresli obrazek a puvodni vetu skryje a dalsi podle obrazku napise vetu co asi obrazek vyjadruje, a takhle se jede dokola nez je papir plny, nakonci se prectou vety, u nas to melo velky uspech a mame je schovane pro pobaveni :) lepsi nez nejake furt dokola zeme more,.. pak mame radi hru s zidli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
18.12.19 16:45

@Peggy54

Mockrát děkuji za tip! Takže se vždycky napíše věta, pod ní se kreslí obrázek, věta se skryje a zase se pod obrázek napíše věta, nakreslí se obrázek, skryje se věta a takhle dokola? :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
18.12.19 16:47

U nás vloni měla úspěch „vědomostní“ soutěž,,,bylo pár týmů, u nás byly 4-členné, a otázky typu: Kolik je v naší knihovně schodů? Kolik míst má podzemní parkoviště? Kolik litrů tekutého mýdla se ročně spotřebuje? Kolik kg sběru knihovna ročně odevzdá? Kolik je ve služebních kuchyňkách celkem lednic? Jaká barva koberce je ve studovně v 5. patře? apod. Takže ze hry vědomostní byla samozřejmě tipovací, a fakt jsme se nasmáli. Chce to ale dát si práci s otázkama a taky moderátora. Napasovat na vaši firmu, pokud je to možné. Tahle soutěž byla dopředu avizovaná, dopředu se skládaly i týmy, a všichni šprtali odborné knihovnické věci, aby vyhráli, nebo se aspoň neztrapnili, a vony ty otázky byly nakonec „ze života“…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
18.12.19 16:58

Ta vědomostní se mi zdá super. Klidně bych to zkombinovala se hrou á la ve dvojce Bridget Jonesové, kdy se udělají týmy a otázky jsou z různých oblastí, přičemž vítězí rychlost a správnost odpovědi. U nás v práci by asi moc neprošly hry, kde je pantomima či nějaké předvádění, lidi by do toho nešli. Ale sama za sebe bych si to klidně zahrála, takže pokud byste šli do Aktivit, tak i s ohledem na složení účastníků. Ještě mne napadlo, že každý na papírek napíše nějakou skutečnost o sobě, jedno zda seriózní či vtipnou (např. mám každé oko jiné barvy), a pak se to zamíchá, vylosuje a ostatní mají hádat, koho se to týká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31669
18.12.19 17:02

Za mne teda nejlepsi hry jsou zadne hry. Chci se na vecirku uvolnit, pokecat, zatancovat, max treba zahrat bowling nebo stolni fotbal a ne hrat nejske priblble hry typu zeme more jak na zakladce. Nastesti jsem zadny takovy vecirek nezazila - to se fakt nekde hraji tyhle hry? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
18.12.19 17:16

U nás nejsou povinné, kdo se účastnit nechce, tak se neúčastní, já byla jenom divák. My s nima začali právě vloni, do té doby byl večírek pouze volná zábava, a vypadalo to tak, že se sesedli vždycky lidé ze stejného oddělení k jednomu stolu a povídali si jen spolu,,,a to se nějak nelíbilo,,,ale je nás teda víc než 25, účast na večírku kolem 70 kusů.
Ale je fakt, že já to taky nemám moc ráda, a hry jako pantomima nebo vůbec nějaké pohybové předváděčky, to vůbec. I ta opravdová vědomostní by vlastně byla trapná,,, ale v úpravě, o které jsem psala, to byla legrace. Jsou to ale jen dvě hry za večer, zbytek se tancuje, jí a pije, a povídá u stolů.

@veria píše:
Za mne teda nejlepsi hry jsou zadne hry. Chci se na vecirku uvolnit, pokecat, zatancovat, max treba zahrat bowling nebo stolni fotbal a ne hrat nejske priblble hry typu zeme more jak na zakladce. Nastesti jsem zadny takovy vecirek nezazila - to se fakt nekde hraji tyhle hry? 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
18.12.19 17:34

Activity. Nebo si vyrobit neco podobneho sami. U predvadeni se je vzdycky legrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7337
18.12.19 17:46

Hadej kdo jsem, ta verze s papirkama na celo.

A nebo kviz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22991
18.12.19 20:54

Není to netradiční, ale u nás záruka - pantomima, kreslení s hádáním, atd.
Ono to vypadá jako pro děti, ale člověk nestačí zírat, jak se lidi strhnou. :mrgreen:
U té pantomimy, hádej kdo jsem, atd, se dají vymýšlet opravdu záludnosti.
Naposledy se to na jedné akci tak strhlo, že se ještě dopisovaly papírky a vymýšlelo se na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22991
18.12.19 20:57
@veria píše:
Za mne teda nejlepsi hry jsou zadne hry. Chci se na vecirku uvolnit, pokecat, zatancovat, max treba zahrat bowling nebo stolni fotbal a ne hrat nejske priblble hry typu zeme more jak na zakladce. Nastesti jsem zadny takovy vecirek nezazila - to se fakt nekde hraji tyhle hry? 8o

u nás pravidelně, když se sejdeme ještě staré složení jednoho oddělení. Teď máme mega večírek pro celou fabriku. Ale když se nás sejde těch cca 15, tak to stojí za to.
Silvestr tady na vesnici by bez toho byl úplně o ničem.
Ale nikdo se do toho nenutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18324
18.12.19 21:20
@Peggy54 píše:
Super je ze kazdy u stolu napise nejakou vetu, posle podle smeru hodinovych rucicek, dalsi podle vety nakresli obrazek a puvodni vetu skryje a dalsi podle obrazku napise vetu co asi obrazek vyjadruje, a takhle se jede dokola nez je papir plny, nakonci se prectou vety, u nas to melo velky uspech a mame je schovane pro pobaveni :) lepsi nez nejake furt dokola zeme more,.. pak mame radi hru s zidli ;)

Dobrý!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18324
18.12.19 21:24
@veria píše:

No to souhlas, ale třeba to všichni chtějí :nevim: hodina her a pak výhra panák každému výherci a volná zábava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
18.12.19 21:52

Je to deskovka, ale já ji miluju - Activity. Silvestra si bez toho neumím představit :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat