Poraďte jak by jste to řešili

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 15:06
Poraďte jak by jste to řešili

Ahoj holky jsi si k vám pro radu jelikož jsem fakt už zoufalá, mám partnera už dlouho má z předchozího vztahu 2 děti já jedno vše funguje až na jedno, jeho děti k nám a to je máme 14 dni v měsíci chodi permanentně nemocní vím ze za to nemohou mohou to chytit kdekoliv, ale poslední půl roku je to teda extrém… jejich matka do skolky dceru pořad s zelenými nudlemi a syna tak do školy je v 1 třídě…pak přijdou k nám snažím se je dat do kupy a pak zase, no ale teď už je to 4 týdny co abnormalne kaslou až se duši no hrůza a proste přítel a jeho bývalé jsou proti lekum tak dostali nějakou medicínu od homeopatika ta nezabírá…partnerovi se snažím domluvit a skončí to hadkou jde mne o to ze teď to dokonce vyvrcholilo až tak že já jsem ten kašel chytila od nich a do toho horečky a prý mám zápal plic… a tohle je pořad dokola to ze nejsou například vůbec očkováni to už radši neřeším. Každého věc. Ale myslím ze sirup na kašel či zajít s dítětem na rentgen je normální

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 15:07

Omlouvám se za preklepy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 15:07

A to ještě se semnou hada ze zelené nudle nejsou infekční

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 11.01.19 15:09

Anonymní udání na sociálce? Jako je to hnusný, ale já bych o ty děti měla vážně strach :( Vždyť můžou mít kvůli zanedbání zdravotní péče doživotní následky :(

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11599 příspěvků 11.01.19 15:11

Bohužel neudelas nic. Nejsi rodič. Ovšem žít s takovým fanatikem bych teda nedala. Jinak do školky s takovou rymou nesmí, dost se divím, ze jim dítě převezmou. Zkus koupit aspoň bylinný sirup, třeba stopkasel - to by mohl zkousnout i odpůrce léků

Příspěvek upraven 11.01.19 v 15:13

carola
Kelišová 6896 příspěvků 11.01.19 15:12
@Serpentini píše:
Anonymní udání na sociálce? Jako je to hnusný, ale já bych o ty děti měla vážně strach :( Vždyť můžou mít kvůli zanedbání zdravotní péče doživotní následky :(

Nic ve zlém,ale tímhle se sociálka určitě zabývat nebude. Děti prostě bývají nemocné,s tím se nic moc dělat nedá.

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 7 inzerátů 11.01.19 15:17

Mam to podobne,manzelovi deti z prvniho manzelstvi sem jezdi casto s kaslem,rymou apod a vybaveni homeopatiky,ktera jsou uplne na houby,takze jin tady dva dny davame normalni pripravky a odjizdeji od nas vicemene zdravi .. maminka ani nema cas s nimi dojit k doktorovi,ptze uz dva roky pracuje a ma strasne dulezity post v jednom radiu :roll: a jinak neudelas nic :nevim: s manzelem se nastesti da mluvit,ale stejne je obcas priveze chcipnute a to pak radim a ceky vikend s nim nemluvim :zed: nejde o me,ale mame patnactimesicni dcerku,ktera jeste nemela rymu,ani kasel a ze bych o to nejak stala se rict neda :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 15:26

Zakladatelka- děkuji holky za podporu no jsem naštvaná cele Vánoce děti nachcipane dceru jsem pak měla u tatínka svého a cele svátky litala kolem jeho děti , a teď jsem lehla já a musela jsem odvézt dceru ke své máme aby to nechytila , a partner se cítí ještě dotčenej ze prý děti nemocné jsou co se divím , ano to jsou ale ne pořad !!oni proste pořad kašel silenej a rýma a neřeší to. Teď si pro ne zase jel a to mne teda naštval úplně já dceru u matky , a on zas nemocné přiveze sem když jsem nemocná

carola
Kelišová 6896 příspěvků 11.01.19 15:30
@Anonymní píše:
Zakladatelka- děkuji holky za podporu no jsem naštvaná cele Vánoce děti nachcipane dceru jsem pak měla u tatínka svého a cele svátky litala kolem jeho děti , a teď jsem lehla já a musela jsem odvézt dceru ke své máme aby to nechytila , a partner se cítí ještě dotčenej ze prý děti nemocné jsou co se divím , ano to jsou ale ne pořad !!oni proste pořad kašel silenej a rýma a neřeší to. Teď si pro ne zase jel a to mne teda naštval úplně já dceru u matky , a on zas nemocné přiveze sem když jsem nemocná

Jako je to naprd,to ne že ne a těžké pro obě strany. Pro tebe s malým dítkem v každém případě a pro maminku těch dětí pokud musí chodit do práce taky.

brisco
Závislačka 3100 příspěvků 11.01.19 15:30
@carola píše:
Nic ve zlém,ale tímhle se sociálka určitě zabývat nebude. Děti prostě bývají nemocné,s tím se nic moc dělat nedá.

Jako to bývají. Ale pokud někdo není ochotný jim podat léky ani je naočkovat 8o , tak není to už ohrožování těch děti? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 15:31

Ona je doma do práce nechodí @carola

anavi13
Závislačka 3269 příspěvků 11.01.19 15:33

to je tak na antibiotika, ale to ty víš, pač jsi to od nich chytla. Ale pokud chlap nedostane rozum tak nemůžeš nic :nevim: podle toho co píšeš tak jsi mu to už vysvětlovala, takže asi nemá cenu o tom s ním diskutovat. Jen chraň sebe a svoje dítko. Ty jeho jen hlídej a když tak skončíte s s jeho dětmi na pohotovosti až to fakt nebudou zvládat. Horečky mají? Nebo jen kašel a rýmu?

carola
Kelišová 6896 příspěvků 11.01.19 15:34
@brisco píše:
Jako to bývají. Ale pokud někdo není ochotný jim podat léky ani je naočkovat 8o , tak není to už ohrožování těch děti? :think:

Je to těžké,no. Třeba s tím neočkováním já nesouhlasím,moje děti jsou obě naočkované,ale zrovna nedávno jsem viděla v televizi dítko,co těžce onemocnělo po očkování. Vždy jsem říkala muži,že nechápu rodiče,co neočkují,ale bohužel i to očkování má svá rizika.

brisco
Závislačka 3100 příspěvků 11.01.19 15:34
@Anonymní píše:
A to ještě se semnou hada ze zelené nudle nejsou infekční

Bakteriální rýma není tak moc infekční jako virová, ale taky se dá chytit. Nech si předepsat Pamycon, našplíchej jim to tam a bude pokoj. 8)

anavi13
Závislačka 3269 příspěvků 11.01.19 15:35

tak to je dobrý, že ti je ještě doveze, když jsi nemocná, já bych asi ležela a nechala chlapa ať se o vás všechny stará, třeba mu to docvakne…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >