Poraďte jak reagovat

Anonymní
9.2.21 19:22

Poraďte jak reagovat

Dobrý večer dámy a paní :)
Poprosím vás o radu jak reagovat v této situaci: jsem v práci, manžel hlídá děti, vracím se po 17.00, děti mi běží naproti a pláčou, že nemohly jít ven a musely počkat na mě, tatínek hodně pracuje. Manžel pracuje z domova. Vypravím děti ven, ještě je trochu světla, manžel přijde a řekne, že je dobře, že jsem doma a že si jde zaběhat a vrátí se tak za dvě hodiny. Jak byste reagovali? Díky za odpovědi :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
7949
9.2.21 19:25

Ze je idiot. Ma si jit zabehat/ven i s detma.

Druha vec je, jestli musi pracovat presne v tu dobu. To pak je to v poradku.

• Nahlásit
Anonymní
9.2.21 19:27

Děti stačí obléknout a poslat na zahradu.

• Nahlásit
20927
9.2.21 19:28
@Anonymní píše:
Děti stačí obléknout a poslat na zahradu.

A kolik jim je?

• Nahlásit
818
9.2.21 19:28

Nijak, dělá z domova, je rá, že jsi doma a může si jít provětrat hlavu.

• Nahlásit
1600
9.2.21 19:29
@Anonymní píše:
Dobrý večer dámy a paní :)
Poprosím vás o radu jak reagovat v této situaci: jsem v práci, manžel hlídá děti, vracím se po 17.00, děti mi běží naproti a pláčou, že nemohly jít ven a musely počkat na mě, tatínek hodně pracuje. Manžel pracuje z domova. Vypravím děti ven, ještě je trochu světla, manžel přijde a řekne, že je dobře, že jsem doma a že si jde zaběhat a vrátí se tak za dvě hodiny. Jak byste reagovali? Díky za odpovědi :)

No tento pocit nevyrcene krivdy znam :lol:. Tohle cas od casu udela i muj muz, ale obecne se detem venuje nadstandardne, tak ze takovy vyjimecny prohresek prejdu mlcenim :lol:. Moje otazka tedy zni: je to vyjimecna situace? Nebo je to jeho tradicni modus operandi?

• Nahlásit
Anonymní
9.2.21 19:31

Děti stačí obléknout a poslat na zahradu. Dětem je 2,4 a 7 let. Ja tomu rozumim, ze po hlidani je potreba chvilka klidu, ale zakových situací máme hodně,

• Nahlásit
8216
9.2.21 19:33
@Anonymní píše:
Děti stačí obléknout a poslat na zahradu. Dětem je 2,4 a 7 let. Ja tomu rozumim, ze po hlidani je potreba chvilka klidu, ale zakových situací máme hodně,

Uprimne, pokud on pracuje a jeste k tomu hlida tri deti tohoto veku, zadna sranda to neni. Oddech si zaslouzi.

Příspěvek upraven 09.02.21 v 19:33

• Nahlásit
9593

Hodně záleží na tom, co celý den dělá.
Jinak dvě z těch dětí se můžou obléci samy a pomoci třetímu, pokud nevyžaduješ dozor na té zahradě.

• Nahlásit
13643

Záleží jak se chova jindy, mohl mit špatný den, honky v praci. Pak OK, pokud je to běžný jev, tak promluvit, vyřešit.

• Nahlásit
20927
@Anonymní píše:
Děti stačí obléknout a poslat na zahradu. Dětem je 2,4 a 7 let. Ja tomu rozumim, ze po hlidani je potreba chvilka klidu, ale zakových situací máme hodně,

Jakože to dvouleté a čtyřleté bude hlídat ten sedmiletý? 8o to asi ne, že. Takže tam s nimi někdo musí být a pokud tvůj manžel pracuje, tak si těžko odskočí na zahradu hrát si s dětmi.

• Nahlásit
8105
9.2.21 19:34

Že je blb, může jít s dětmi ven a až se vrátíš z práce, tak si může jít zaběhat.

• Nahlásit
13643
9.2.21 19:34

Ted ctu vek deti. 2,4 a 7 a k tomu HO. No nechala bych ho žít…

• Nahlásit
8105
9.2.21 19:35

Vždyť může jít s nimi alespoň na hodinu.

• Nahlásit
8216
9.2.21 19:37
@topazio píše: Že je blb, může jít s dětmi ven a až se vrátíš z práce, tak si může jít zaběhat.

On pracuje, myslis, ze ctyrletak a dvouletak se (i u te prace) obstaraji sami? Zenska na rodicaku je ze tri deti sedrena jako Bulhar a chlap, ktery u toho maka, je blb?
Zeny, probudte se z te diskoteky. Ne kazdy pak touzi sedet u prace jeste po nocich.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat