Po 2 letech mi řekl, že má možná dítě s jinou

Anonymní
2.1.20 21:04

Poraďte, jak tohle řešit

Ahoj, prosím o radu. S přítelem jsme přes 2 roky, máme roční dítě a 9 měsíců před svatbou. Je to láska od první chvíle, žijeme jeden pro druhého. Je to hodný chlap, nekřičí, pomáhá se synem, dokáže nás nadstandartně zabezpečit, nikdy na mě nebyl ani protivný. Na všem se dokážeme domluvit, nemáme žádné problémy, jsem s ním neskutečně šťastná. Jenže… V pondělí měla syna babička a my si udělali kávu a seděli jsme a povídali si na balkóně. Jen tak mezi řečí se mi zmínil, že je možnost, že už jedno dítě má 8o Od tohohle momentu, jsem byla jak opařená a jen poslouchala, úplně neschopná cokoliv říct. Bylo to pár roků zpět, kdy se vyspal s holkou, která otěhotněla. Nebylo úplně jisté jestli je miminko jeho, slečna udržovala intimní poměr i s jiným mužem. S přítelem nechodila, pouze spolu spali. Když se dítě mělo cca půl roku, poslala mu fotku blonďatého, modrookého chlapečka (ona i ten druhý muž, jsou oba typy tmavé oči, tmavé vlasy). Do teď neví jestli je jeho a vyjádřil se, že ho to ani nezajímá 8o Nezapoměl dodat, že když se o těhotenství dozvěděl řekl jí, že jestli je jeho, tak ať jde na potrat, že nemá zájem. Pak se to prý chvilku zjistit snažil, jestli je otec nebo ne, ale myslím si, že kdyby opravdu chtěl šel by i k soudu. Já měla v tu chvíli málem zástavu srdce. Do dneška jsem se musela uklidňovat a teprve před chvílí jsem mu od plic řekla, co si o celé situaci myslím. Hrozně u mě klesl. Za prvé, měl mi to říct hned ze začátku, že je pravděpodobnost (podle mě hodně vysoká), že je už otcem a za druhé neuznávám jeho postoj. To dítě za nic nemůže a já jsem z jeho přístupu strašně zklamaná. Po dnešní konfrontaci se na mě jen dívá jak štěně a ani nedutá. Nevím co dál, jak tuhle situaci řešit? Mám na něj uhodit, aby zjistil jak to je a případně se k tomu minimálně finančně postavil? Mám pocit, že i když mi do toho v podstatě nic není, tak že bych ho srovnat měla. Jen pomyslím jak by v jejich situaci bylo mě a je mi do pláče.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

169
2.1.20 21:10

Srovnat ho?? :zed: To nemyslíš vážne, přeci.. Jako přiznal se ti, že možná, ne že určitě. Nevím no, podle mě děláš zbytečnou scénu. Bud ráda, že ti to vůbec řekl. Pokud by ta žena chtěla, dávno by to řešila ale asi je jí to taky jedno. Momentálně ho osočuješ jako kdyby byl malé dítě. zničíš si tímhle krásný a pohodový vztah. Postav se k tomu jako dospělá a nedělej z něj blbce :)

Příspěvek upraven 02.01.20 v 21:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3326
2.1.20 21:11

Podívej se očividně se slečnou nechtěl nic mít. Pokud by dítě bylo jeho bude po mém chtít výživné. Není nic jednoduššího než se domluvit a nechat udělat testy otcovství. Myslím si, že se na něj třeba zbytečně zlobíš. Buď ráda že ti tohle řekl, svěřil se ti s problémem, který by mohl zasáhnout vaší rodinu. Já jsem si sama užila dost s bývalou přítelkyní exmanžela, posílala fotky dítěte, tvrdila že spolu něco mají atd a nakonec to dítě vůbec nebylo její. V dnešní době je bohužel možné absolutně všechno.
Na jednu stranu chápu že chceš rovnat věci na druhou stranu nevíš co to za slečnu je… Raději bych byla opatrná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 21:12

Já bych to neřešila. Jestli to nechce řešit matka dítěte a on, tak já bych taky ne. Aspoň nemusím dávat někomu peníze, které by mohli být pro mé dítě.
Jinak pravděpodobnost velká podle toho že dítě je blondak a druhý chlap a matka dítěte jsou hnědovlasy tak on otcem být nemůže? :roll: :roll: Podle toho identifikovat otce je blbost, já jsem taky blond a můj otec je tmavovlasy i ostatní jsou tmavovlasy a fakt z toho nedekuji že mám někde jinde jiného otce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3205
2.1.20 21:13

Hlavne bych rekla, ze jste na to sli nejak rychle, jste spolu dva roky a uz mate rocni dite? OK, ale podle me ho nemuzes jeste ani poradne znat.. teda aspon kdyz to beru podle sebe, mam partnera pres 11 let a ze ho znam dobre jsem si troufla tvrdit tak po 6 letech :lol: nevim no, asi bych se svatbou pockala, dokud si tu minulost nevyresi..a lip ho nepoznás.. i kdyz uz mate dite, takze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2334
2.1.20 21:13

A oni jsou nesvéprávní nebo co, že to ty musíš řešit? Kdyby ona chtěla a byla si jistá, tak to dá k soudu a on už by dávno platil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
2.1.20 21:18

No pockej, ale nevis jak to tam na druhe strane je. Jestli uz to dite nema nahodou tatinka ktery se stara :) nemuzes tam poslat tvojeho aby tam mezi ne vpadl s testama a penezma. Abys pak nelitovala.
Jinak jeho pristup me taky zarazi, ze to ani nechce zjistit, krev neni voda. Asi bych to ale taky chtela otestovat aby vas pak v zivote dal nic nemohlo prekvapit :nevim: ale treba vem si moje rodice maji oba cerny vlasy a hnedy oci a ja se segrou obe hnedy vlasy a modry oci. Barva nic neznamena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
2.1.20 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu. S přítelem jsme přes 2 roky, máme roční dítě a 9 měsíců před svatbou. Je to láska od první chvíle, žijeme jeden pro druhého. Je to hodný chlap, nekřičí, pomáhá se synem, dokáže nás nadstandartně zabezpečit, nikdy na mě nebyl ani protivný. Na všem se dokážeme domluvit, nemáme žádné problémy, jsem s ním neskutečně šťastná. Jenže… V pondělí měla syna babička a my si udělali kávu a seděli jsme a povídali si na balkóně. Jen tak mezi řečí se mi zmínil, že je možnost, že už jedno dítě má 8o Od tohohle momentu, jsem byla jak opařená a jen poslouchala, úplně neschopná cokoliv říct. Bylo to pár roků zpět, kdy se vyspal s holkou, která otěhotněla. Nebylo úplně jisté jestli je miminko jeho, slečna udržovala intimní poměr i s jiným mužem. S přítelem nechodila, pouze spolu spali. Když se dítě mělo cca půl roku, poslala mu fotku blonďatého, modrookého chlapečka (ona i ten druhý muž, jsou oba typy tmavé oči, tmavé vlasy). Do teď neví jestli je jeho a vyjádřil se, že ho to ani nezajímá 8o Nezapoměl dodat, že když se o těhotenství dozvěděl řekl jí, že jestli je jeho, tak ať jde na potrat, že nemá zájem. Pak se to prý chvilku zjistit snažil, jestli je otec nebo ne, ale myslím si, že kdyby opravdu chtěl šel by i k soudu. Já měla v tu chvíli málem zástavu srdce. Do dneška jsem se musela uklidňovat a teprve před chvílí jsem mu od plic řekla, co si o celé situaci myslím. Hrozně u mě klesl. Za prvé, měl mi to říct hned ze začátku, že je pravděpodobnost (podle mě hodně vysoká), že je už otcem a za druhé neuznávám jeho postoj. To dítě za nic nemůže a já jsem z jeho přístupu strašně zklamaná. Po dnešní konfrontaci se na mě jen dívá jak štěně a ani nedutá. Nevím co dál, jak tuhle situaci řešit? Mám na něj uhodit, aby zjistil jak to je a případně se k tomu minimálně finančně postavil? Mám pocit, že i když mi do toho v podstatě nic není, tak že bych ho srovnat měla. Jen pomyslím jak by v jejich situaci bylo mě a je mi do pláče.

Reknu ti na to jedno. To je jeho problem. Ne tvuj. Tobe je do toho sumak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
2.1.20 21:19

Jediné, za co ty se máš právo zlobit je, že nešel s pravdou ven dřív :think:. Ze zkušenosti, slečna asi sama netuší, či to dítě je. Být si aspoň částečně jistá, tak jde po jeho nadstandardních příjmech. Takhle jen zkoušela, jestli se někdo chytne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 21:20
@NickPaul píše:
Srovnat ho?? :zed: To nemyslíš vážne, přeci.. Jako přiznal se ti, že možná, ne že určitě. Nevím no, podle mě děláš zbytečnou scénu. Bud ráda, že ti to vůbec řekl. Pokud by ta žena chtěla, dávno by to řešila ale asi je jí to taky jedno. Momentálně ho osočuješ jako kdyby byl malé dítě. zničím si tímhle krásný a že pohodový vztah. Postav se k tomu jako dospělá a nedělej z něj blbce :)

Já se k tomu jako dospělá stavím. Okey, srovnat je hloupý slovo, to jsem přehnala, ale prostě mi to vadí. Ona to neřeší, proto, že prý nakonec skončila v azyláku na druhém konci republiky, kde chtěla začít nový život. Znovu a beze stresu, jestli její dítě bude chtěné i otcem. Takhle mi to přítel řekl, prý mu to tak doslova napsala. Nedivím se jí. Byla čerstvě plnoletá a misto opory se jí dostalo opovržení a poslání na interupci od obou chlapů. Neříkám, že je v tom nevinně, ale sama si to miminko neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
497
2.1.20 21:20

Nevrtala bych se do toho. Asi by tím u mě klesl, ale vzhledem k tomu, ze už spolu mate dite, TK bych to nějak hlouběji neřešila. Ona matka dítěte kdyby chtěla tak si o testy otcovství požádala sama, zbytečne by jsi tím mohla udelat zle v nějaké jiné rodine. A to ze je miminko blond a má modré oci absolutně nic neznamená, barva oci a vlasů se muže měnit až do ctyr let myslím, takže to pro mě není žádný ukazatel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
2.1.20 21:21
@Renca8 píše:
No pockej, ale nevis jak to tam na druhe strane je. Jestli uz to dite nema nahodou tatinka ktery se stara :) nemuzes tam poslat tvojeho aby tam mezi ne vpadl s testama a penezma. Abys pak nelitovala.
Jinak jeho pristup me taky zarazi, ze to ani nechce zjistit, krev neni voda. Asi bych to ale taky chtela otestovat aby vas pak v zivote dal nic nemohlo prekvapit :nevim: ale treba vem si moje rodice maji oba cerny vlasy a hnedy oci a ja se segrou obe hnedy vlasy a modry oci. Barva nic neznamena

Jako sory, taky nepatram po svych moznych detech. Proc bych to mel delat? Pokud ta zena chce, tak to zacne resit sama a snad muze upozorni, ze by dite mohlo byt jeho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 21:21

Já se k tomu jako dospělá stavím. Okey, srovnat je hloupý slovo, to jsem přehnala, ale prostě mi to vadí. Ona to neřeší, proto, že prý nakonec skončila v azyláku na druhém konci republiky, kde chtěla začít nový život. Znovu a beze stresu, jestli její dítě bude chtěné i otcem. Takhle mi to přítel řekl, prý mu to tak doslova napsala. Nedivím se jí. Byla čerstvě plnoletá a misto opory se jí dostalo opovržení a poslání na interupci od obou chlapů. Neříkám, že je v tom nevinně, ale sama si to miminko neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
1661
2.1.20 21:22

My jsme oba tmavovlasi tmavooci a dcera je modrooka blondynka. Spousta deti ma blond vlasy a pak jim ztmavnou. Takze hadat kdo je otcem podle barvy vlasu je nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
2.1.20 21:27
@Anonymní píše:
@NickPaul píše:
Srovnat ho?? :zed: To nemyslíš vážne, přeci.. Jako přiznal se ti, že možná, ne že určitě. Nevím no, podle mě děláš zbytečnou scénu. Bud ráda, že ti to vůbec řekl. Pokud by ta žena chtěla, dávno by to řešila ale asi je jí to taky jedno. Momentálně ho osočuješ jako kdyby byl malé dítě. zničím si tímhle krásný a že pohodový vztah. Postav se k tomu jako dospělá a nedělej z něj blbce :)Já se k tomu jako dospělá stavím. Okey, srovnat je hloupý slovo, to jsem přehnala, ale prostě mi to vadí. Ona to neřeší, proto, že prý nakonec skončila v azyláku na druhém konci republiky, kde chtěla začít nový život. Znovu a beze stresu, jestli její dítě bude chtěné i otcem. Takhle mi to přítel řekl, prý mu to tak doslova napsala. Nedivím se jí. Byla čerstvě plnoletá a misto opory se jí dostalo opovržení a poslání na interupci od obou chlapů. Neříkám, že je v tom nevinně, ale sama si to miminko neudělala.

Jasný chápu.. Ale být tebou, vykašlu se na to.. Nech to jak to je a nekoukej na přítele zle.. Víš jak se ted musí cítit on? svěří se ti a ty ho odsoudíš.. to je fuj a nedělá se to.. Máte krásné dítko určitě a před svatbou.. Mějte se rádi i přes,,možného potomka,, :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama