Jak vyvolat porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
charishe
Nováček 7 příspěvků 27.02.14 13:35
poraďte jak vyvolat porod

Ahoj už mám 10.dní po druhém termínu vleče se to tak pomalu už vážně nevím, citím se jako "slonice:D Doktor řekl že mimčo je už připravené k porodu i děloha ",ale zatím stále nic :/ Nemáte nějaké rady? Už 3 den vysedavám v teplé koupeli, ale to mi asi nepomůže co? :) :| :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kelly3
Závislačka 3476 příspěvků 27.02.14 13:36

Sex? :D Sice nevím jestli to zabírá, ale zkusit to můžeš :) :lol:, ale nevím, taky nemusí zabrat nic :) zkus tomu nechat volný průběh, až se mimčo rozhodne samo přijít na svět :)

Příspěvek upraven 27.02.14 v 13:39

ana11
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 27.02.14 13:37
@charishe píše:
Ahoj už mám 10.dní po druhém termínu vleče se to tak pomalu už vážně nevím, citím se jako "slonice:D Doktor řekl že mimčo je už připravené k porodu i děloha ",ale zatím stále nic :/ Nemáte nějaké rady? Už 3 den vysedavám v teplé koupeli, ale to mi asi nepomůže co? :) :| :nevim:

To už seš asi úplně rozmočená, ne? :mrgreen:
Ne, jen si dělám srandu. Bohužel neporadím. Co tak čtu, tak babské rady jsou k ničemu, když mimino samo nechce.

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 27.02.14 13:38

@charishe mě jednou pomohl Hamilton, ale pokud dítě nechce tak prostě nevyleze

bea6
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 27.02.14 13:38

Taky se říká chodit po schodech, malý byl na termín, neřešila jsem

eetkikinka
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 27.02.14 13:40

Nejde to. Taky jsem přenášela, vyzkoušela kde co a nic nezabralo. Sex, horká vana/sprcha, procházky, schody… Nic.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 27.02.14 13:40

Kamaradka, zacala luxovat, vytirat, bohuzel chlapa mela na cestach.pac,vs :palec: ude pisou ze sex

Mája128
Kecalka 174 příspěvků 27.02.14 13:40

Ještě se doporučují procházky, červené víno a sex. Asi nejlepší spojit v jeden večer :-) Po procházce teplá koupel se sklenkou v ruce a pak hupsnout s manželem do postele :-D

zavjej
Kecalka 314 příspěvků 27.02.14 13:42

Když nechce tak nechce. Zkoušela jsem úplně všechno, dvakrát, dvakrát mi porod vyvolávali. To jsem v tom druhém případě už pila i všelijaké driáky, po hamiltonu souložila, dala si třikrát schody do třetího patra. Ber to tak, že když Ti ho budou vyvolávat, tak se nemusíš bát, že porodíš po cestě. Hodně štěstí :kytka:

Malinoisa
Kecalka 155 příspěvků 27.02.14 13:43

U mě zafungoval fakt ten sex…přenášela jsem už 5 dní a byl to děs…Doktor radil sex - teda konkrétně ani ne sex samotný, ale sperma má vyvolávací účinky ;)

petasekd
Kecalka 374 příspěvků 27.02.14 13:43
@charishe píše:
Ahoj už mám 10.dní po druhém termínu vleče se to tak pomalu už vážně nevím, citím se jako "slonice:D Doktor řekl že mimčo je už připravené k porodu i děloha ",ale zatím stále nic :/ Nemáte nějaké rady? Už 3 den vysedavám v teplé koupeli, ale to mi asi nepomůže co? :) :| :nevim:

Nechat se vozit autem pio hrbolate lesni ceste :-) U me zabralo:-)

charishe
Nováček 7 příspěvků 27.02.14 13:43

No nějak, bych to nehrotila, ale bojiím se že budu muset cisařem..
Podle ultrazvuku má malý přes 4.kg a 54.cm .Myslím si že to není přesně určitě, ale ta představa že, bych takové dítko měla rodit mě straší :D Takže co nejdřv ho dostat ven :think: :lol:

Marssyy
Extra třída :D 10021 příspěvků 27.02.14 13:44

Mě nepomohlo nic, mě museli 2× porod vyvolat, prostě mimču neporučíš, nezabíralo nic, vyzkoušela jsem vše, nezbývá jen čekat, sama vím jak je tohle čekání nekonečné, držím palce :kytka:

Kelly3
Závislačka 3476 příspěvků 27.02.14 13:45

@charishe Kdyby to dítě bylo opravdu veliké a mělo přes 4kg, tak by jsi ho přece musela tak či tak porodit :D, ale víš co, radši si na tu představu zvykej, nikdy nevíš :D

zavjej
Kecalka 314 příspěvků 27.02.14 13:45

@Mája128 Já nakombinovala ráno maliník, potom sezamové semínko, hamiltona, pak jsem došla domů, dala si driák ze zázvoru a hřebíčku, pak svařák, poté sex, vanu a stejně jsme jeli až na vyvolání. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama