Jaký sedací vak k dětem? Musí hodně vydržet :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NelaS
Kecalka 173 příspěvků 31.10.14 21:04
Poraďte jaký sedací vak k dětem? (Musí hodně vydržet :-) )

Zdravím maminky,
chci pořídit takový ten velký válecí vak. Bude značně zatížen - dvě malé děti - počítám, že na něj budou skákat a tak…
Nemáte někdo typ na vak, který hodně vydrží? Něco osvědčeného z Vaší domácnosti?
Díky! :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
suvik
Nadpozemská drbna 26646 příspěvků 1 inzerát 31.10.14 21:13

Wegett. Zatim drzi v poradku, skacou na nej i z lezecky steny a zatim dobry.

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 31.10.14 21:16

Firmu neporadím, nejsem doma a nevím z hlavy. Koupila jsem ale dětskou velikost a lituji. Kdybych vybírala znova, beru klasického Fatboye. Dvě děti se mi na tom malém pozabíjejí…

ivašot.
Kelišová 7329 příspěvků 31.10.14 21:20

Dostala jsem od tchýně Fatboy, asi je kvalitní, ale tak nějak na něj nemam místo.

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 31.10.14 21:24

@ivašot. My ho vždy vytáhneme, když děti chtějí. Jinak se dá postavit na stojáka a tolik místa nezabere, ne?

ivašot.
Kelišová 7329 příspěvků 31.10.14 21:28

@Levandule121 No já na něj mám spíš trochu alergii, kvůli tomu, že je od tchýně.

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 31.10.14 21:41

Tak to je jiná, to chápu. Tak ho prodej… :jazyk:

ivašot.
Kelišová 7329 příspěvků 31.10.14 21:43

@Levandule121 8 Prodala bych, ale tchýně chce svoje dary vidět, když přijde na návštěvu.

habet
Kecalka 451 příspěvků 31.10.14 22:23

Hlavne si fakt rozmysli, jestli nebude zabirat zbytecne misto. Mam velky noname vak a i kdyz ma prcek relativne velky pokoj, tak je vak vecne schovany pod zvysenou posteli, aby nezabiral misto. Dneska jsem dokonce premyslela, ze ho dam uplne pryc

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 01.11.14 00:32

Holky, tak my ho máme v obýváku a vejde se v pohodě. Mám ho na straně, ale je zároveň po ruce. Mladší vždycky vznese požadavek, že chce skákat na dárek. :andel: Dostal ho k narozkám jako dárek a říká mu tak. :lol: Máme obývák nějakých 20-25 m, děti tam mají všechny hračky, protože pokojík mají v patře. Vak mi nepřekáží. Máme ho půl roku a zatím koupě nelituji.

kroutilka
Kecalka 434 příspěvků 01.11.14 00:34

Mame ceskou firmu Jabba. Nejvetsi velikost, fakt zabere hodne mista… Taky si kolikrat rikam, ze jsem mozna mela vzit mensi… Ale drzi, prezil Silvestra s peti detmi a meli ho misto trampoliny, doskociste, apod. Jinak vrlky manzel ho taky pomerne testuje :-)

NelaS
Kecalka 173 příspěvků 01.11.14 08:58
@kroutilka píše:
Mame ceskou firmu Jabba. Nejvetsi velikost, fakt zabere hodne mista… Taky si kolikrat rikam, ze jsem mozna mela vzit mensi… Ale drzi, prezil Silvestra s peti detmi a meli ho misto trampoliny, doskociste, apod. Jinak vrlky manzel ho taky pomerne testuje :-)

Prosím co přesně máte za typ? Na webu Jabba jsem našla různé typy vaků… Díky :mavam:

kroutilka
Kecalka 434 příspěvků 02.11.14 20:27

@NelaS Mame tenhle http://www.ceskevaky.cz/…las-vegas-p9 barva je E15, ale be skutecnosti neni tak jedovata, spis svezi zelena. Mala ho dostala v roce a pul k Vanocum a mela ho jak postylku. Ale trosku povolil a je takovy rozlezlejsi, takze prostor zabere…

tasa
Echt Kelišová 9247 příspěvků 12.11.18 12:21
2018 sedací vaky

Ahoj, prosím poradte - sedací vak,

1. nemusel by zabrat půlku pokoje, na druhý straně ve velikosti předškoláka ho nechci,
  1. aby se z něj dalo vstát (ne, nesmějte se, už jsem zažila jeden, ze kterýho se blbě vstávalo a ne, nebylo to pokročilým těhotenstvím, výraznou nadváhou starším věkem a ani problémy se vstáváním apod.).
    1. Taky by mu kuličky, pokud se do něj dávají, což asi jo, nemusely hned slehnout.
  1. designově dobrej, raději jednobarevný, anebo v barvách, co jdou sladit, např. kytkovanej nebo řvavě růžovej nesladím s ničím…
  1. ještě mě napadlo-mohl by mít snímatelnej pratelnej potah
  1. anebo když už ne prací, aby se potah dobře čistil

Prostě, kvalitní, praktickej a za přiměřenou cenu, pokud možno.

PS. A jakou máte zkušenos s cuddle buddy?

díky.

Dzejn111
Kecalka 194 příspěvků 14.01.19 09:06

Nemáte prosím někdo nějakou aktuální zkušenost se sedacimi vaky, co je kvalitní a co nedoporučujete? Chtěla bych ideálně nějaký vak od české firmy, M&M vaky, Lemra vak apod, ale recenzi je minimálně … Dekuju

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >