Poraďte kam na skok k moři?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 10.07.19 00:14
Poraďte kam na skok k moři

Přeji krásnou noc :mrgreen: třeba je ještě někdo vhůru a poradí, protože já u toho sedím už dva večery. Věc se má tak, že jsme byli na dva týdny letecky u moře už v červnu jako každý rok předsezónou a chtěli jsme někdy v červenci jet buď někde u nás nebo po Evropě. Děti se ovšem chtějí koupat, takže Rakousko apod. padlo stejně tak jako ČR, protože celý příští týden to nevypadá na letní počasí :,( takže promýšlím varianty…letecky už je to absolutně přebrané a jsou tam předražené nesmysly nebo šílenosti, autem jsem u moře (tzv. klasika Itálie - Chorvatsko) nikdy nebyla, takže hledám hledám hledám…Balaton jsem vyloučila zdá se mi drahý a ve vodě to není zrovna lážo plážo pro malé děti. Nevadí mi kemp, vlastně mi nevadí nic, požadavek na klidnější oblast - ta by byla super, ale nedělám si o ní teď v sezoně iluze. Takže dotaz zní tip na nějaké rozumné ubytko u blízkého moře :mrgreen: (jezdíme za příbuznými cca 1000km, takže delší cesta by už nebyla dobrá … to je strop)

Prosím alespon o jeden tip :kytka: :kytka: :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
slečna97
Kecalka 165 příspěvků 10.07.19 05:37

No, hledej opravdu last minute, a uvidíš, ono se třeba něco objeví :). Samozřejmě, že z toho tam zůstane spíše plevel, ale holka hledej, hledej.
Bulharsko stojí sice tak trošku za prd, krajina nic moc, více lidí, ale last minute pro jednoho se do 7 000 najít dá. :)
Chorvatsko je klasika, ale autem se to přes noc dá. Itálie - Bibione se mi nelíbí vůbec, Caorle je pěkné, moře není průhledné, autem se to dá.
Takže asi tak.

Šáruší
Závislačka 3542 příspěvků 10.07.19 05:39

Pokud by to vyloženě nemusela být moře, když jsi původně zvažovala Rakousko, tak Lago di Garda v Itálii. Je to kousek a nám se tam moc líbilo. A lidi okolo si hodně chválí Slovinsko.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 10.07.19 06:24

Porto, barcelona, valencie… letenky za par supu, more, ubytko pres air bnb a je to

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 06:31

Jděte do apartmánu, ty jsou levné, někdy jezdíváme autem do sev Itálie, nevím odkud jste, my to máme přes 600 km. Co vím, tak kemp, pokud to není stan, je dražší než apartmán cca do 400 m od moře. Pokud teda neupřednostňujete hotel s penzí, což zrovna v Itálii není potřeba, dá se tam v pohodě kdekoli najíst za rozumné ceny. A Třeba Rosolina Mare je klidnější místo, není tam taková divočina jako třeba Bibione

Jeanny21
Kecalka 433 příspěvků 10.07.19 06:48

.

Příspěvek upraven 10.07.19 v 06:51

Jeanny21
Kecalka 433 příspěvků 10.07.19 06:50
@Jeanny21 píše:
Co balt? Je to docela blízko (záleží odkaď jste že) a krása :palec:
Voda sice studenější, ale dá se v poho. Navíc Polsko vychází celkem levně.
sediza
Závislačka 2583 příspěvků 10.07.19 07:00

Hledej na Airbnb. Letenky zvlast. Ja bych jela na Sicilii. :srdce: záležitost

warita
Extra třída :D 11339 příspěvků 10.07.19 07:35

Ze zvedavosti jsem nakoukla zde, protoze jsem se prave vratili z Rima z 4 denni dovolene. Rim nebyla moje prvni volba, vlastne bych byvala chtela Sicilii taky, nebo Atheny se taky na mne usmivaly. Nicmene, sehnat letenku 3 dny pred odletem tak, aby nas letenky pro 3 lidi nevysly na 30 tacu bylo de facto nemozne.

Takze nakonec jsme jeli do Rima, ubytovani v airbnb a jeden den jsme si vyrazili k mori. Ubytovani bylo super, meli jsme apartmanek s kuchynkou a balkonem hned u metra. Negativum bylo absurdni horko a vylet k mori se az tak uplne nepovedl. To jen tak, kdyby ses rozhodla pro podobny napad jako my. Kolem Rima sice je par plazi, ktere jsou v dojezdne vzdalenosti vlakem (cca hodina cesty), nicmene kvalita vody takto blizko nestala za moc. Pritom kdyz jsem si cetla popis plaze, ktera me zaujala, tak pry ma kristalove cistou vodu. No nema… ne ze by byla vyslovene smrduta nebo v ni plavaly odpadky, ale byla dost kalna… a musim rict, ze teda na fotkach vypadala vyrazne pruzracneji. Dale si clovek musel zakoupit slunecnik a lehatko, coz stalo 20-30 euro v zalezitosti na tom, jestli chces jenom jednom lehatko nebo dve. V teto cene nebyla zauctovana voda ve sprse, takze kdyz si chtela ze sebe smyt sul, musela sis jeste priplatit za vodu ve sprse. Proste absurdum. Dalsi vec, co me nakrkla je, ze se daly pronajat slunecniky jenom v nejzadnejsi rade, protoze vsechny ostatni rady jsou v dlouhodobem pronajmu pro mistni. Udajne si je pronajimaji na 3m a i kdyz tam neni vubec nikdo (plaz byla v pondeli poloprazdna), tak proste NE, nemuzes se slozit tam.

Co pravda, nevim, jak to funguje na jinych plazich. V Italii jsem byla na zajezdu u more vseho vsudy jednou a slunecniky jsme tusim meli v cene, takze tohle jsem nemusela resit. Treba je to na jinych plazich jinak, nevyznam se. Suma sumarum to byl drahy den u more, ale dceri 2,5 let byla kalna voda jedno, cenu za slunecnik neresila a radila ve vode s velkym nadsenim. Tak po tehle strance jsem si rekla, ze to zase nebyl uplne ztraceny cas.

KamisB
Kelišová 6919 příspěvků 10.07.19 07:37

Bracha byl loni poprvé v Polsku a vrátili se nadšení, letos jedou za 14 dní znovu, ale netuším jaký tam je teď počasí.
Jinak třeba Istrie Chorvatská nebo ostrov Krk. Na obojím jsou i kempy nebo zkus airbnb.cz - tam se taky dá na poslední chvíli něco sehnat. A tak daleko to není. Záleží odkud jste no.

hanzy
Echt Kelišová 8447 příspěvků 10.07.19 07:40

My byli par let zpet ve Slovinsku. Cesta cca 6h, camp v pohode, blizko mensi mestecko. Jedi a nevyhoda byly betonove plaze a do vody schody.. ale campy mely i bazeny..

SibyllaTrelawney
Kecalka 429 příspěvků 10.07.19 07:47

Teď jsme se vrátili ze Slovinska. Boží. Cesta, jak už bylo uvedeno nade mnou, plus minus 6 hodin. Na booking by se třeba ještě něco dalo sehnat…

Uživatel je onlineZorbas
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 10.07.19 07:50

V nedeli jsme se vratili z Istrie- Umag, hned u hranic se Slovinskem. Byli jsme tady https://www.booking.com/…umag.cs.html?…& vzali jsme si ten luxusni stan a naaadhera. Ty stany jsou na kraji kempu primo u more, temer neobsazeny, plaze kamenite, ale to nam neva- deti jsou lovci pokladu mezi kameny :mrgreen: na foto ten stan a vyhled primo z terasky :srdce:

milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 10.07.19 07:53

Holky děkuju moc jste zlaté, jdu tipy obhlédnout.

@warita podobnou zkušenost mám taky, navíc se moc neorientuju v koupi letenek a když si dám nás čtyři do skyscanner neo na na kiwi tak mě jen letenky vyjdou na 20 to už je lepší ten last :mrgreen:

milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 10.07.19 07:55

@SibyllaTrelawney nehodilas bys tip na místo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama