Poraďte knihy s islámskou/muslimskou tematikou/

66
2.5.21 18:52

poradte knihy s islamskou / moslimskou tematikou/

Ahojte,
som faantikom do takychto knih, mam uz nacitanych vela, ale stale hladam nove a nove, citala som abakja fatwa, mama zmiluj sa, so silou levice, na shledani v pousti, lovec drakov, dobra manzelka, noci s arabom, zhanam nejake knihy s moslimskou tematikou, kde je ukazany vztah moslima bud s krestankou alebo normalne aj medzi nimi, velmi mam rada nieco na sposob bez dcery neodidem a bez dcery som neodisla, a take abaja bola tiez skvela, poradte este nieco nove,! dakujem krasne! nieco putave zaujimave, skor o manzelstve hladam. dakujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1258
2.5.21 18:59

Korán.
Literaturu o Islámu v Češtině najdeš například zde http://www.islamweb.cz/ . V knize,,Zaostřeno na Islám" jsou pěkně popsány základní informace o Islámu. I takové, které se týkají rodinného života. :kytka:

Příspěvek upraven 02.05.21 v 19:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
2.5.21 18:59

Jak jsme v Teheranu cetli Lolitu, Kvet pouste, Oko za oko a zajimavy je i dil z Afganistanu od Tomase Sebka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
2.5.21 19:01
@Yasmina21 píše:
Korán.
Literaturu o Islámu v Češtině najdeš například zde http://www.islamweb.cz/ . V knize,,Zaostřeno na Islám" jsou pěkně popsány základní informace o Islámu. :kytka:

Slecna/pani nehleda informace o nabozenstvi, ale literaturu faktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
2.5.21 19:04

@Sardelka Opravdu,, Poraďte knihy s islámskou/muslimskou tematikou/"? :) Myslím, že lepší zdroj než Korán, Sunnu, knihy sepsané vzdělanci v Islámu nenajde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10615
2.5.21 19:07

Mně se docela líbila,, Děvčata z Rijádu,, tam jde hlavně o vztahy čtyř arabských mladých holek a přístupem jejich rodiny v dnešní době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
2.5.21 19:09
@Yasmina21 píše:
@Sardelka Opravdu,, Poraďte knihy s islámskou/muslimskou tematikou/"? :) Myslím, že lepší zdroj než Korán, Sunnu, knihy sepsané vzdělanci v Islámu nenajde.

Ja myslim, ze najde :D Jde ji o realne pribehy realnych lidi ;)

Příspěvek upraven 02.05.21 v 19:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
2.5.21 19:14

Velmi byy som prosila nejake knizky typu take reálne skutocne odohrate pribehy ako bez dcerky neodidem, abája a fatwa a pod.
skor potrebujem realne knizky prežité :) z realneho prostredia tejto spolocnosti, :srdce: ktoré vykresluju realny zivot manzelov a pod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
2.5.21 19:34

@Sardelka 100 lidí, 100 příběhů. Často dokonce domyšlených. Knihy o Islámu a příbězích lidí je rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
2.5.21 19:37

Byla jsem Íránskou princeznou od Barbary Mosallai Bell nebo trilogie Princezna Sultana od Jean Sasson.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31265
2.5.21 19:40

Korán byl zmíněn.

Já mám ráda Khaleda Hosseiniho. Tisíc planoucích srdcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
2.5.21 19:44

Hezká knížka je Mužům vstup zakázán, česká autorka v Jordánu píše o životě tamních žen ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
2.5.21 19:47

Moje oblíbená kniha je Prodána. Snažím se sehnat i pokračování Promise to Nadija ale nejde sehnat v překladu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31265
2.5.21 19:54
@Sardelka píše:
Slecna/pani nehleda informace o nabozenstvi, ale literaturu faktu.

Bez dcerky neodejdu a podobné slaďárny nejsou literatura faktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
2.5.21 19:58
@Russet píše:
Bez dcerky neodejdu a podobné slaďárny nejsou literatura faktu.

Jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat