Poraďte knížky pro 9ti letou

6266
19.3.21 16:45

poraďte knížky pro 9ti letou

Ahoj všem, potřebuju poradit :D
Mám doma 9ti letou slečnu, 3. třída, vcelku vyspělá, díky kombinaci onlinu a zimy pořád sedí doma a nudí se nebo na tabletu, když jí ho dovolím. :roll: :roll:
Dřív ji bavilo i číst, jen najít knížky, co by ji zaujaly. Napadá vás něco, prosím? :kytka: :kytka:
Má ráda kočky, minecraft, hry, youtubeři. Takže buď něco o kočkách ne pro děti, ale pro slečny, nebo něco lehce zamilovaného, sci-fi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1420
19.3.21 17:00

Ahoj mám dceru ve stejném věku i podobnými zájmy. Teď četla knihy Mira - přečetla Oba dva díly za chvilku, ta knížka je fajn, je to takový komiks.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17275
19.3.21 17:20

@rejžička já tedy mám už o rok starší dceru, ale před rokem četla Harryho Pottera, Děti z Bullerbynu, Babička drsňačka, Půlnočni gang, Táta za všechny prachy. Teď k Vánocům dostala Analfabeta Negramotná. Ale taky se znovu vracela k sérii o Lichožroutech. Teď má v plánu číst knihy o Nikolasi Flamelovi - Alchymista, Vědma,… (je jich 5 dílů).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6266
20.3.21 09:20

@elen-ka Harryho Pottera, tak to obdiv na tenhle věk :palec: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17275
20.3.21 13:14
@rejžička píše:
@elen-ka Harryho Pottera, tak to obdiv na tenhle věk :palec: :potlesk: :potlesk:

Začala je číst na začátku druhé třídy, kdy přijela z tábora s tematikou Harryho Pottera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.21 16:03

Naše četla Zeme příběhů (více dílů), Prašinu, Harryho Pottera, Lichozrouty, Annu ze zeleného domu, pak spoustu knizek od Walliamse ( nebo jak se píše - Babička drsňacka atd., ), Malého Mikuláše. Pak má ráda různý „životopisy“ slavných - série knížek Velikáni do kapsy od Tomáše Německa - Němcová, Komenský, Masaryk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat