Poraďte kočárek na zimu?

33
11.8.13 17:29

Poradtě, kočárek na zimu?

Ahoj, potřebuji radu. :-)

potřebuji kočárek na zimu, malá bude mít v prosinci 7.měsíců a já už teď vím, že se nevejde do korby. moje požadavky jsou jasné, čtyřkolka a jezdit budu skoro převážně ve městě. Jaké jste měli kočárky vy?? díky za rady :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6752
11.8.13 17:41

Quinny Buzz.Za mně velká spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1251
11.8.13 17:45

@majkyn Tak rozhodně ne ABC Desing Viper 4S s otočnou sedačkou - je malý, úzký a těžký! Pokud je to do města, tak bych se nebála Peg Perego Book nebo Baby City Jogger Mini 4, Quinny Buzz. Easywalker QTRO 4, z trojkolek - já se jich bála a teď jsem spokojenější než s 4kolkou - Jané Slalom, Peg Perego GT3 a Baby Joger trojkolky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
11.8.13 17:52

U toho Quinny Buzz jaký myslíte typ??
bojím se aby na malou ze všech stran nefoukalo, mě přijdou všechny sporťáky takové moc „otevřené“. Proto fakt si nevím rady, malá bude sotva sedět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1251
11.8.13 17:59

POkud by hodně foukalo, tak můžete řešit stínítkem proti větru a sluníčku na boudičku. Já to mám u Slalomu. Jinak např. Book a i jiné typy kočárku mají zvětšovací nebo překlápěcí boudičku, která zabrání foukání. My také zvedali víc fusak nebo deku k tělu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
11.8.13 18:27

Dorjan cross country :mrgreen: už v něm vozím druhé dítko a byl na zimu super ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
11.8.13 18:54

Velmi prostorný je brio go, mutsy…mam oba a jsem max.spokojena.brio mam doma ve meste a mutsy na chate…aby se brio neznicilo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
11.8.13 19:01
@majkyn píše:
U toho Quinny Buzz jaký myslíte typ??
bojím se aby na malou ze všech stran nefoukalo, mě přijdou všechny sporťáky takové moc „otevřené“. Proto fakt si nevím rady, malá bude sotva sedět…

Já mám Buzz 3,rok 2012.Malýho jsem tam měla od 5 měsíců, zrovna na zimu. Měla jsem fusak Quinny, dá se pěkně stáhnout kolem hlavy jako spacák, takže určitě na něj nefoukalo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.13 20:04

@majkyn Quinny Buzz… když si pořídíte pořádný fusak tak je to bez problému.. třeba Elodie details… neprofoukne..nepromrzne.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1251
11.8.13 20:20

Já měla Mutsy a do sporťáku už jsem nešla, kočárek je to strašně těžký - Urban je fajn do terénu, 4Rider do města, Transporter je kompromis. Moc mi nevyhovovala sedačka u Urbana, je tam schod, zvláštní materiál potahu. Hodně si do města chválí Valco Snap, lehoučký kočárek nebo Britax, tak mrkněte na typy a recenze maminek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
12.8.13 08:25

Tak jsem dnes koukala na na netu na toho Quinny Buzz 3, a vypadá dobře, akorát mám obavu v zimě z té trojkolky? ve sněhu je to v pohodě?? najíždění na obrubníky je taky v pohodě?? Je asi lepší, že to přední kolo je zdvojený, takže předpokládám, že je to stabilnější?? Malá bude mít v prosinci 7.měsíců, takže myslím že do toho začátku listopadu vydrží v korbě.
Koukala jsem i na fusky, a asi by to chtělo origoš od Quinny že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
12.8.13 08:27

A co říkáte na kočárek quinny Senzze? tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 08:57

@majkyn mě osobně se quinny fusaky nelíbí… Ja bych doporučila Elodie Details :) kvalitou je to s quinny fusaky nastejno (možná ještě lepší) a vypadají líp…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1251
12.8.13 11:33

@majkyn Quinny senzze jsou spíš golfky a mají krátkou zádovou opěrku. Já mám super zkušenost s fusakem Aesthetic 3 v 1, je to asi podobná cenová třída jako Elodie, prostě kvalita…někde hodně daleko od nich je Emitex, Tchibo apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama