Reklama

Poraďte kvalitní barvu na vlasy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

morinka7
Kelišová 6786 příspěvků 03.10.18 21:22
Poraďte kvalitní barvu na vlasy

Poraďte prosím kvalitní barvu na vlasy. Líbila se mi zářivá skořicová od Schwarzkopf. Ale tu hodně lidí nedoporučuje. Špatně drží a vymyla se hned.
Tchýně je kadeřnice a objednává jednu značku barev. Odstíny mě už nebaví ( mám většinou různý mix tak 3 odstínů).
Doporučíte nějakou? Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6786 příspěvků 03.10.18 21:23

Tuto barvu jsem původně chtěla :think:

Enicka
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 03.10.18 21:29

Z drogerie určitě žádnou. Ty nedrží vubec a akorát ničí vlasy. Tak si zajdi k jiné kadeřnici ne?

cverunka
Závislačka 2541 příspěvků 03.10.18 21:33

Také se přikláním k tomu, že na doma žádnou.

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 03.10.18 21:35

L'Oreal Preference, luxusni barva.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 03.10.18 21:39

Mas tchyni kadernici a barvis se doma? 8o To bych brala hned. At ti poradi, nebo si objednej pres ni neco kadernickyho, doma se radsi do experimentu nepoustej, ty drogerkovy barvy ti akorat znicej vlasy.

morinka7
Kelišová 6786 příspěvků 03.10.18 21:39
@Enicka píše:
Z drogerie určitě žádnou. Ty nedrží vubec a akorát ničí vlasy. Tak si zajdi k jiné kadeřnici ne?

Klidně bych objednala jinou kvalitní (třeba z eshopu pro kadeřnice) ;) Zatím nepřemýšlím o jiné kadeřnici ;)

morinka7
Kelišová 6786 příspěvků 03.10.18 21:41
@Azeretereza píše:
Mas tchyni kadernici a barvis se doma? 8o To bych brala hned. At ti poradi, nebo si objednej pres ni neco kadernickyho, doma se radsi do experimentu nepoustej, ty drogerkovy barvy ti akorat znicej vlasy.

Ne :lol: Barví mě tchýně :mrgreen: Klidně bych objednala, ale nemám zkušenosti co je dobrý ;) Proto se ptám ;)
Já bych se do domácího barvení sama nepustila ;) :lol:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 03.10.18 21:51
@morinka7 píše:
Ne :lol: Barví mě tchýně :mrgreen: Klidně bych objednala, ale nemám zkušenosti co je dobrý ;) Proto se ptám ;)
Já bych se do domácího barvení sama nepustila ;) :lol:

tak to pak jó :kytka:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 03.10.18 21:52

Když jsem ještě barvila chemicky, tak jsem měla oblíbené barvy Magicolor a Majirel z kadeřnických pot­řeb

morinka7
Kelišová 6786 příspěvků 03.10.18 21:54

@Keshi
Děkuji podívám se. :kytka:
Teď už jen hennou ?

Keshi
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 03.10.18 22:05

@morinka7 Za málo. ;-) Ano, ano…už docela dlouho jen hennou / indigem. Celkově jsem chemku ze života dost vystrnadila.

Enicka
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 03.10.18 22:20

@morinka7 No tak když může objednat jinou ,tak to je dobrý. Já se bavím barvami od paul mitchell a jsem velice spokojená.

Lenka_Hal
Závislačka 4798 příspěvků 03.10.18 22:38

L'Oreal Preference…pouzivam leta letouci a vlasum vyslovene prospiva.
Mam tuhle.

Mish_Ellie
Povídálka 24 příspěvků 04.10.18 14:24

Ano ano Paul Mitchell :palec: :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >