Reklama

Poraďte lyžařský areál (Rakousko, Itálie)

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pájinka25
Závislačka 2885 příspěvků 24.01.18 20:14
Poraďte lyžařský areál (Rakousko, Itálie)

Ahoj, poradíte prosím lyžařský areál (Rakousko, Itálie) pokud možno s převahou modrých sjezdovek (nejsme žádní závodníci, proště rekreační lyžaři :) ) a ne nic obrovského jako např. Kaprun. Spíše něco rodinného. Nedávno jsem narazila na areál Monte Bondone v Itálii. Pokud někdo zná, prosím o info, popř. nějaké další tipy. Děkuji

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 24.01.18 20:32

Ja mam taky radeji mensi arealy, takze za me Santa Caterina nebo Isolacia, obe v Italii. Kdybys zatouzila po necem vetsim, muzes sfrnknout do Bormia, je to kousek. Takhle jsme byli nekolikrat, lyzovali v tech mensich a 1× nebo 2× jsme jeli do Bormia.

A jeste si cestou nakoupis v bezcelni zone v Livignu. Akorat ne dost stve ten jejich tunel ze Svycarska do Italie.

Hanka1
Extra třída :D 13508 příspěvků 24.01.18 21:09

Monte Bondone je make stredisko, byli jsme tam, kdyz detem byly ctyri a devet let, to ctyrlete bylo v italske skolcce s italskyma detma a instruktorama a pekne se rozjezdilo…ted uz by to pro nas bylo male, jinak tam doporucuju hotel Mont Blanc

Kacka2
Závislačka 4265 příspěvků 24.01.18 21:36

www.schmitten.at
Spousta sjezdovek různé obtížnosti i hodně modrých. Synové se tam v podstatě naučili lyžovat jako cca 3-4 letí prckové. Mám to tam moc ráda.

Uživatel je onlineAnka1313
Závislačka 2617 příspěvků 24.01.18 22:13
@Pájinka25 píše:
Ahoj, poradíte prosím lyžařský areál (Rakousko, Itálie) pokud možno s převahou modrých sjezdovek (nejsme žádní závodníci, proště rekreační lyžaři :) ) a ne nic obrovského jako např. Kaprun. Spíše něco rodinného. Nedávno jsem narazila na areál Monte Bondone v Itálii. Pokud někdo zná, prosím o info, popř. nějaké další tipy. Děkuji

Jednoznačně Itálie oblast Dolomiti Superski. Pokud chceš pohodové a levnější, pak Val Di Fiemme. Finančně náročnější, ale naprosto bezkonkurenční co do výběru sjezdovek a souvisejících služeb je Alta Badia.

Chupita
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 25.01.18 08:56

Monte Bondone - byli jsme před Vánoci, je to fakt maličké, byli tam samí česi, ale modré sjezdovky fakt modré. Nahoře na sjezdovce žijí dva králíci, co jsou celý den venku. Několik panoramat na fotkách. Je to fakt vysoko

Pájinka25
Závislačka 2885 příspěvků 18.02.18 08:55

@Chupita díky za info i za fotky, vypadá to tam super, určitě vyzkoušíme. Byli jsme nakonec před týdnem v rakouském Hinterstoderu. Jeli jsme do Alp poprvé, takže jsme chtěli jen nějakou kratší vzdálenost a Hinterstoder je z Prahy asi 350 km. Nicméně Monte Bondone je na programu :palec: Teď, když mám info, že tam jsou opravdu modré sjezdovky, tak o to víc. Ještě mě velice láká Kaprun, koukala jsem, že modré je tam také dost.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >