Poraďte lyžařský areál (Rakousko, Itálie)

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pájinka25
Závislačka 2883 příspěvků 24.01.18 20:14
Poraďte lyžařský areál (Rakousko, Itálie)

Ahoj, poradíte prosím lyžařský areál (Rakousko, Itálie) pokud možno s převahou modrých sjezdovek (nejsme žádní závodníci, proště rekreační lyžaři :) ) a ne nic obrovského jako např. Kaprun. Spíše něco rodinného. Nedávno jsem narazila na areál Monte Bondone v Itálii. Pokud někdo zná, prosím o info, popř. nějaké další tipy. Děkuji

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 24.01.18 20:32

Ja mam taky radeji mensi arealy, takze za me Santa Caterina nebo Isolacia, obe v Italii. Kdybys zatouzila po necem vetsim, muzes sfrnknout do Bormia, je to kousek. Takhle jsme byli nekolikrat, lyzovali v tech mensich a 1× nebo 2× jsme jeli do Bormia.

A jeste si cestou nakoupis v bezcelni zone v Livignu. Akorat ne dost stve ten jejich tunel ze Svycarska do Italie.

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 24.01.18 21:09

Monte Bondone je make stredisko, byli jsme tam, kdyz detem byly ctyri a devet let, to ctyrlete bylo v italske skolcce s italskyma detma a instruktorama a pekne se rozjezdilo…ted uz by to pro nas bylo male, jinak tam doporucuju hotel Mont Blanc

Uživatel je onlineKacka2
Závislačka 4263 příspěvků 24.01.18 21:36

www.schmitten.at
Spousta sjezdovek různé obtížnosti i hodně modrých. Synové se tam v podstatě naučili lyžovat jako cca 3-4 letí prckové. Mám to tam moc ráda.

Anka1313
Závislačka 2516 příspěvků 24.01.18 22:13
@Pájinka25 píše:
Ahoj, poradíte prosím lyžařský areál (Rakousko, Itálie) pokud možno s převahou modrých sjezdovek (nejsme žádní závodníci, proště rekreační lyžaři :) ) a ne nic obrovského jako např. Kaprun. Spíše něco rodinného. Nedávno jsem narazila na areál Monte Bondone v Itálii. Pokud někdo zná, prosím o info, popř. nějaké další tipy. Děkuji

Jednoznačně Itálie oblast Dolomiti Superski. Pokud chceš pohodové a levnější, pak Val Di Fiemme. Finančně náročnější, ale naprosto bezkonkurenční co do výběru sjezdovek a souvisejících služeb je Alta Badia.

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 25.01.18 08:56

Monte Bondone - byli jsme před Vánoci, je to fakt maličké, byli tam samí česi, ale modré sjezdovky fakt modré. Nahoře na sjezdovce žijí dva králíci, co jsou celý den venku. Několik panoramat na fotkách. Je to fakt vysoko

Pájinka25
Závislačka 2883 příspěvků 18.02.18 08:55

@Chupita díky za info i za fotky, vypadá to tam super, určitě vyzkoušíme. Byli jsme nakonec před týdnem v rakouském Hinterstoderu. Jeli jsme do Alp poprvé, takže jsme chtěli jen nějakou kratší vzdálenost a Hinterstoder je z Prahy asi 350 km. Nicméně Monte Bondone je na programu :palec: Teď, když mám info, že tam jsou opravdu modré sjezdovky, tak o to víc. Ještě mě velice láká Kaprun, koukala jsem, že modré je tam také dost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama