Poraďte. Mám ženu, která si nechce na sebe kupovat nové věci.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 03.12.18 18:13
Poraďte. Mám ženu, která si nechce na sebe kupovat nové věci.

Mám ženu, která si nechce kupovat nové oblečení, věci. Jak na ní zapůsobit, aby se konečně pořádně oblíkla. Všechno je z bazaru, tmavé. Srovnávat s jinýma nepomůže, hned je uražená a žárlí. Ach jo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 03.12.18 18:15

Mne nakupuje oblečeni manžel :)) tak ji kup par dražších kousku ty

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 03.12.18 18:17
@Tichošlápek píše:
Mne nakupuje oblečeni manžel :)) tak ji kup par dražších kousku ty

Bez toho aby si to zkusila ? Klidně za 3 litry

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33918 příspěvků 03.12.18 18:18

@Forest_Gump1 zkusila bych jí koupit pár kousků ve světlých barvách..každopádně jí něco trápí člověk se obléká tak jak se cítí

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 03.12.18 18:19

@Forest_Gump1 jo, stačí jednou trefit velikost a pak uz není problém. Taky dostávám drahé věci a manžel se trefí do velikosti v 95% případu. Tech zbylých 5% proste vymění

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 03.12.18 18:19

Noa? To ti tak záleží na tom odkud má oblečení? Mě taky nebaví nějaké nákupy a je mi líto si kupovat nové drahé oblečení, když ty peníze můžu vrazit třeba do zážitků. :nevim:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 38785 příspěvků 03.12.18 18:19
@Forest_Gump1 píše:
Mám ženu, která si nechce kupovat nové oblečení, věci. Jak na ní zapůsobit, aby se konečně pořádně oblíkla. Všechno je z bazaru, tmavé. Srovnávat s jinýma nepomůže, hned je uražená a žárlí. Ach jo.

A mate podobny vkus ? mam zkusenost . ze starsi panove se snazi nacpat sve postarsi polovicky do obleceni pro dvacitky . Nemaji realny usudek co se hodi pro prislusnou vekovou kategorii.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33726 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 18:20

:nevim: Tak jí to nakup ty a neurážej ji. Týjo, člověk stále čte, jak ženy ze všeho vytvoří problém a helemese, tady ho vytváří z ničeho chlap. A píše to na emimino. :think:

Hroznej puberťák
Kelišová 5852 příspěvků 03.12.18 18:24
@Forest_Gump1 píše:
Mám ženu, která si nechce kupovat nové oblečení, věci. Jak na ní zapůsobit, aby se konečně pořádně oblíkla. Všechno je z bazaru, tmavé. Srovnávat s jinýma nepomůže, hned je uražená a žárlí. Ach jo.

To je snad výhoda, ne?

Hroznej puberťák
Kelišová 5852 příspěvků 03.12.18 18:25
@Tiger-lily píše: :nevim: Tak jí to nakup ty a neurážej ji. Týjo, člověk stále čte, jak ženy ze všeho vytvoří problém a helemese, tady ho vytváří z ničeho chlap. A píše to na emimino. :think:

Dělá si pr… :jazyk: :mrgreen:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 03.12.18 18:25
@Tiger-lily píše: :nevim: Tak jí to nakup ty a neurážej ji. Týjo, člověk stále čte, jak ženy ze všeho vytvoří problém a helemese, tady ho vytváří z ničeho chlap. A píše to na emimino. :think:

Neexistuje blbá otázka, existuje jen blbá odpověď.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 03.12.18 18:26
@Forest_Gump1 píše:

No vidíš a většina chlapů na tvém místě by skákala radostí metr vysoko, že nemá doma babu, která miluje utrácení za hadříky. :D

eva valoi
Extra třída :D 11668 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 18:26

Nemůže hekat v hospodě, že manželka utratí všechny peníze za hadry. Nabourala jeho stereotypy.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 03.12.18 18:27
@Hroznej puberťák píše:
To je snad výhoda, ne?

Mě už nebaví kupovat si nový auta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 03.12.18 18:30
@eva valoi píše:
Nemůže hekat v hospodě, že manželka utratí všechny peníze za hadry. Nabourala jeho stereotypy.

hehe, do hospody moc nechodím, ale připomněla jsi mi to že bych měl dneska zajít. Žena má noční. Miluju tě , plzeň to jistí :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >