Poraďte. Mám ženu, která si nechce na sebe kupovat nové věci.

Forest_Gump1
3.12.18 18:13

Poraďte. Mám ženu, která si nechce na sebe kupovat nové věci.

Mám ženu, která si nechce kupovat nové oblečení, věci. Jak na ní zapůsobit, aby se konečně pořádně oblíkla. Všechno je z bazaru, tmavé. Srovnávat s jinýma nepomůže, hned je uražená a žárlí. Ach jo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
3.12.18 18:15

Mne nakupuje oblečeni manžel :)) tak ji kup par dražších kousku ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Forest_Gump1
3.12.18 18:17
@Tichošlápek píše:
Mne nakupuje oblečeni manžel :)) tak ji kup par dražších kousku ty

Bez toho aby si to zkusila ? Klidně za 3 litry

• Citovat
  • Nahlásit
33965
3.12.18 18:18

@Forest_Gump1 zkusila bych jí koupit pár kousků ve světlých barvách..každopádně jí něco trápí člověk se obléká tak jak se cítí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
3.12.18 18:19

@Forest_Gump1 jo, stačí jednou trefit velikost a pak uz není problém. Taky dostávám drahé věci a manžel se trefí do velikosti v 95% případu. Tech zbylých 5% proste vymění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19650

Noa? To ti tak záleží na tom odkud má oblečení? Mě taky nebaví nějaké nákupy a je mi líto si kupovat nové drahé oblečení, když ty peníze můžu vrazit třeba do zážitků. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57477
@Forest_Gump1 píše:
Mám ženu, která si nechce kupovat nové oblečení, věci. Jak na ní zapůsobit, aby se konečně pořádně oblíkla. Všechno je z bazaru, tmavé. Srovnávat s jinýma nepomůže, hned je uražená a žárlí. Ach jo.

A mate podobny vkus ? mam zkusenost . ze starsi panove se snazi nacpat sve postarsi polovicky do obleceni pro dvacitky . Nemaji realny usudek co se hodi pro prislusnou vekovou kategorii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
3.12.18 18:20

:nevim: Tak jí to nakup ty a neurážej ji. Týjo, člověk stále čte, jak ženy ze všeho vytvoří problém a helemese, tady ho vytváří z ničeho chlap. A píše to na emimino. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hroznej puberťák
3.12.18 18:24
@Forest_Gump1 píše:
Mám ženu, která si nechce kupovat nové oblečení, věci. Jak na ní zapůsobit, aby se konečně pořádně oblíkla. Všechno je z bazaru, tmavé. Srovnávat s jinýma nepomůže, hned je uražená a žárlí. Ach jo.

To je snad výhoda, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Hroznej puberťák
3.12.18 18:25
@Tiger-lily píše: :nevim: Tak jí to nakup ty a neurážej ji. Týjo, člověk stále čte, jak ženy ze všeho vytvoří problém a helemese, tady ho vytváří z ničeho chlap. A píše to na emimino. :think:

Dělá si pr… :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Forest_Gump1
3.12.18 18:25
@Tiger-lily píše: :nevim: Tak jí to nakup ty a neurážej ji. Týjo, člověk stále čte, jak ženy ze všeho vytvoří problém a helemese, tady ho vytváří z ničeho chlap. A píše to na emimino. :think:

Neexistuje blbá otázka, existuje jen blbá odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Nmdl
3.12.18 18:26
@Forest_Gump1 píše:

No vidíš a většina chlapů na tvém místě by skákala radostí metr vysoko, že nemá doma babu, která miluje utrácení za hadříky. :D

• Citovat
  • Nahlásit
12199
3.12.18 18:26

Nemůže hekat v hospodě, že manželka utratí všechny peníze za hadry. Nabourala jeho stereotypy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Forest_Gump1
3.12.18 18:27
@Hroznej puberťák píše:
To je snad výhoda, ne?

Mě už nebaví kupovat si nový auta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Forest_Gump1
3.12.18 18:30
@eva valoi píše:
Nemůže hekat v hospodě, že manželka utratí všechny peníze za hadry. Nabourala jeho stereotypy.

hehe, do hospody moc nechodím, ale připomněla jsi mi to že bych měl dneska zajít. Žena má noční. Miluju tě , plzeň to jistí :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama