Poraďte - máme oznámit těhotenství ?

Anonymní
21.12.19 12:15

Poraďte - máme oznámit těhotenství ?

Ahoj holky,
jsem v koncich, tak asi potřebuji názory nezaujatych lidi. Jsem v 8tt, byla jsem na kontrole, vše v pořádku, srdíčko tluče. Po novém roce jdu na kontrolu a dostanu už tehu průkazku. Jde mi ale o tohle - blíží se Vánoce, Silvestr. Těhotenství těžko utajime. Všichni o mě vědí, že si ráda dám pivo, víno a bude podezřelé, že najednou nepiji. Ale váhám nad tím, zda s tím jít ven. Jsem docela pesimista a počítám i s tím, že to nemusí dopadnout. A pak to vysvětlováni..:/ zároveň bych to asi ráda řekla těm nejbližším, ale fakt nevím… Co byste dělali vy? Děkuju všem za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.12.19 12:20

Já bych to neřekla. az po screeningu. Vloni sem byla na vánoce v 10tt, nic sme neřekli a díky bohu za to. Ve 12tt těhotenství zamlklo.

• Citovat
  • Nahlásit
1502
21.12.19 12:23

Měla jsem to termínové podobně. Tvrdila jsem, že beru ATB na zánět mocaku a pít nemůžu. Jestli mi to věřili, netuším :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
21.12.19 12:24

Já bych to klidně řekla, ale my nemáme problém sdílet s nejbližšími i fakt, že jsme o dítě přišli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11945
21.12.19 12:25

Pokud nechceš, tak se vymluv na nějaké antibiotika. Jinak mně osobně by to rodině říct nevadilo. Potratila jsem dvakrát a naopak mě moc podrželi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104

Nejbližší rodině bych to řekla, ať by to mělo dopadnout jakkoli, ostatním bych se vymluvila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335

A nějak nevím, co je na tom za vysvětlování teda. „Přišli jsme o miminko.“ snad pochopí i retard.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
21.12.19 12:26
@jessikka píše:
Pokud nechceš, tak se vymluv na nějaké antibiotika. Jinak mně osobně by to rodině říct nevadilo. Potratila jsem dvakrát a naopak mě moc podrželi.

Mám stejnou zkušenost. Naopak si neumím představit, že by to nevěděli, bylo by to dost nepříjemné, hrát si na to, že jsme v pohodě, když jsme zrovna ztratili dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
21.12.19 12:27
@aleba píše:
Měla jsem to termínové podobně. Tvrdila jsem, že beru ATB na zánět mocaku a pít nemůžu. Jestli mi to věřili, netuším :mrgreen:

Stopro ne, rozšířenější výmluva asi neexistuje :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3777
21.12.19 12:29

Tak řekni, že máš silný antibiotika a nemůžeš pít. Třeba že máš syfilis, nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
21.12.19 12:32

Tvrdila jsme že beru antibiotika nebo že jsme si dala před chvilkou prasek že mě bolela hlava… :nevim: Ale já ještě neměla ani po první kontrole..ale kolem 7 tt jsme to tem nejbližším řekli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 12:38

Na ATB už jsem se vymlouvala jednou, takže by to bylo jasné.

• Citovat
  • Nahlásit
11528
21.12.19 12:39
@Anonymní píše:
Na ATB už jsem se vymlouvala jednou, takže by to bylo jasné.

No tak to řekni :nevim: pokud tam budou vaši nejbližší…a nebo prostě vzala jsme si prášek bolela mě hlava nebo si dej říct u piva malou skleničku však na tom nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15999
21.12.19 12:42

Já bych to neříkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 12:55

My v rodině si taky hned vše říkáme, ať to dobré, tak bohužel i to smutné. My to řekli také hned, sice pak přišli komplikace, ale všichni o to víc pomáhali. Je to život…ale je to na každém. Já bych s pravdou šla ven :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat