Reklama

Poraďte mi, co dělat nejdřív

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 13:21
poraďte mi co delat nejdriv

Včera mne muž zbil. Co říct věrohodného chci dát neschopenku - nechci drbnám dělat radost. Odchod od muže už řeším. Jsem psychicky vydeptaná - fyzicky bolavá. Děsí mne jak to bude dál. Bojím se o děti. Střídavá péče nepřichází v úvahu - je cholerik hulvát bez výčitek mr. King dle sebe ja pry blba nula. Litam jak hadr na holi vse zarizuji a je to stejne vsechno spatne. Odchazim a beru s sebou deti budu rešit ruzne veci. Cim zacit co rict v praci aby to nikdo nevedel.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

CaravaggioDaMerisi
Kecalka 197 příspěvků 05.03.17 13:27

Ty brdo je mi lito co te potkalo a zaroven gratuluji k rozhodnuti a odhodlani. Co mas za praci a jaky jsou tve vztahy s nadrizenym?

Terisos
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 05.03.17 13:27

Já bych šla nejdřív k doktorovi a pak na PČR, ať máš o tom násilí důkaz. Pak bych šla na nemocenskou, vyřídila děti sobě do péče, podala žádost o rozvod, pořešila alimenty. A okamžitě s dětmi pryč…

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 05.03.17 13:27

Ufff…drbny neřeš, stejně si budou myslet co budou chtit… možná pád na lyžích? Z kola?
Hlavně pryč!!!

Terisos
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 05.03.17 13:29

Na kolegy v práci hoď bobek, nic jim po tom není a ty se nemusíš nikde obhajovat.

Aghata
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 05.03.17 13:37

V praci si muzes vymyslet cokoliv, na neschopence neni psana dignoza.
Jinak uz tu nekdo psal, nejprve k lekari, s lekarskou zpravou na pilocii podat trestni oznameni. V pondeli s timtez na OSPOD a nasledne u soudu podat zadost o predbezne opatreni na svereni deti do tve pece. Sehnat advokata, pokud jste manzele podaz zadost o rozvod.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 05.03.17 13:37
@Anonymní píše:
Včera mne muž zbil. Co říct věrohodného chci dát neschopenku - nechci drbnám dělat radost. Odchod od muže už řeším. Jsem psychicky vydeptaná - fyzicky bolavá. Děsí mne jak to bude dál. Bojím se o děti. Střídavá péče nepřichází v úvahu - je cholerik hulvát bez výčitek mr. King dle sebe ja pry blba nula. Litam jak hadr na holi vse zarizuji a je to stejne vsechno spatne. Odchazim a beru s sebou deti budu rešit ruzne veci. Cim zacit co rict v praci aby to nikdo nevedel.

Všechno všude řekni, hlavně na policii. Lékařskou zprávu s sebou. To NENÍ TVOJE OSTUDA. Na lidi se vybodni. Drbat tě budou stejně. Jestli nikomu nic neřekneš, tak mu připravíš půdu na to, aby to všem řekl on a věř mi, že z toho dobře nevyjdeš.

Aghata
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 05.03.17 13:39

A jak pise Kobliha, neni to tva ostuda, ale jeho. Takze rict rodine a pratelum, jak se veci maji. Mas nejakou blizkou kamaradku, sestru nebo tak, kdo te podpori?

Agrion
Závislačka 2761 příspěvků 05.03.17 13:41

Tak doktorovi bych rekla pravdu… uz jen proto, aby tve zraneni spravne zdokumentoval… pokud dojde k soudu/rozvodu muze se ti to jeste hodit. Na neschopenku ti napise bud jen typ zraneni ( pohmozdeni ci co ja vim co) nebo se da u na psychiku - jsem taky obvodacka ale v Nemecku, tak nevim jake presne diagnozy se daji v CR napsat, ale jiste to bude obdobne… na listku pro zamestnavatele diagnoza nenu, takze mu muzes rict, co uznas za vhodne - pohmozdeniny po padu ze schodu a slozita rodinna situace? asi podle toho jake mate vztahy a duveru ;)

MarleyMarley
Povídálka 38 příspěvků 05.03.17 13:47

A co zkontaktovat nejakou sos linku, kde resi tyto pripady? Urcite maji spoustu zkusenosti, vedi co delat jako prvni, abyste ty a deti byli v bezpeci. Drzim palce!!

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 05.03.17 13:52
@Anonymní píše:

o střídavé péči ale nebudeš rozhodovat ty, ale soud. Důvod PN v práci uvádět nemusíš, nikomu do něj nic není. Odejít z domova chce jistou přípravu - kopie všech potřebných dokladů, přesun věcí, pokud možno pozvolný a nenápadný, mít peníze stranou…atd. Vědět, co budu dělat poté, kde bydlet, z čeho živit děti, oslovit OSPOD atd.
Poněkud se mi tedy vkrádá otázka, proč sis s takovým mužem pořídila děti.

Aghata
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 05.03.17 13:59
@Burj Chalifa píše:
Poněkud se mi tedy vkrádá otázka, proč sis s takovým mužem pořídila děti.

To je tak neskutecne hloupa poznamka v dane situaci. I kdyby ti dotycna dala 100 strankovou analyzu jejiho osobniho pribehu, neni to v danem momentu k nicemu.

Vzdycky, kdyz tuhle trapnost v obdobnych diskusich ctu, vkrada se mi otazka, jaky mindrak si touhle mravokarnou povyseneckou otazkou dotycna resi…

Airelles
Povídálka 39 příspěvků 05.03.17 13:59

Kontaktuj sdružení Acorus, mají non-stop tlf. linku http://www.acorus.cz/…kontakt.html Držim palce, ať se vše v dobré obrátí!

Aluree
Kecalka 375 příspěvků 05.03.17 14:03
@Aghata píše:
To je tak neskutecne hloupa poznamka v dane situaci. I kdyby ti dotycna dala 100 strankovou analyzu jejiho osobniho pribehu, neni to v danem momentu k nicemu.Vzdycky, kdyz tuhle trapnost v obdobnych diskusich ctu, vkrada se mi otazka, jaky mindrak si touhle mravokarnou povyseneckou otazkou dotycna resi…
:kytka:

Aluree
Kecalka 375 příspěvků 05.03.17 14:06

Ano, v první řadě na policii a lékaři, vypovědět, jak to bylo. Pokud manžel nemá záznam, že už tě někdy zbil, nebudeš mít důkaz a děti ti klidně může vzít do střídavé péče. Takže v první řadě řeš tohle a ještě dnes.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama