Poraďte mi, co k obědu

Anonymní
20.9.19 11:16

Poraďte mi co k obědu

Ahoj holky, poradíte mi co k obědu? Mám kuřecí prsa a chtěla bych udělat něco buď s bramborě nebo těstovinou. Řízek nechci, něco jiného a dobrého :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

650
20.9.19 11:18

Zapect se smetanou a sýrem? Nebo se syrovkou a k tomu těstoviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
20.9.19 11:27

Zapečené těstoviny :palec: mňam! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5238
20.9.19 11:29

Já bych je udělala nějak na přírodno s těma bramborama :-) anebo jestli máš rajčatový protlak nebo rajčata v konzervě, tak udělat omáčku s těma těstovinama :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 11:44

Máš k tomu něco navrch?
Já bych udělala „omáčku“ (kuř. prso orestovat, žampiony nebo nějakou zeleninu, třeba brokolici, klidně i jen cibule na proužky, nebo co máš, a buď podlejt trochu vodou, podusit a v případě potřeby zahustit solamylem, nebo třeba smetanu). To se dá i s těstovinama i s bramborama.
Nebo zapéct.

Příspěvek upraven 20.09.19 v 12:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 11:45

Já bych k tomu kuřecímu hodila plechovku fazolí s kukuřicí a okořenila „a la taco“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
20.9.19 11:48

Přírodní steak a Ameriky, nebo kuřecí špízy s br. Kaši.. :think: těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 12:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poradíte mi co k obědu? Mám kuřecí prsa a chtěla bych udělat něco buď s bramborě nebo těstovinou. Řízek nechci, něco jiného a dobrého :D

Máš špenát? Česnek? Čerstvý sýr?
Moje oblíbená rychlovka je těstoviny a na to masou opéct na kousky, pak dát nasekaný půlstoružek česneku a špenát, k tomu smetana a Palouček/Gervais, dochutit solí a čerstvým pepřem. promíchat s těstovinami, nastrouhat parmezán, zakápnout olivovým olejem. Dobrou chuť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 12:05

@Premek_Orac ježiš, to mám taky ráda (a často dělám), jen teda pouhý půlstroužek česneku by byl žalostně málo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12630
20.9.19 12:37

Já dám kureci prsa do zapekaci misky, okorenim, pak nakrájím brambory na plátky a pokládám na to maso a pak to celé zaleju smetanou a nechám zapect v troubě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10720
20.9.19 16:08

Ted uz je to asi pase..ale priste mrkni tady na recepty s kurecim masem , urcite najdes inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 19:37

@Mar__tanka1983 Neznas cesnek z nasi chaty :mrgreen:. Normalne z nej brnej prsty. Kazdopadne jsem na to dostal chut, jen nebyl spenat, tak misto nej byla slanina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
20.9.19 19:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poradíte mi co k obědu? Mám kuřecí prsa a chtěla bych udělat něco buď s bramborě nebo těstovinou. Řízek nechci, něco jiného a dobrého :D

Kdybych byl na tvém místě, kuřecí prsa bych spláchl do hajzlu a šel do hospody na smažák s hranolkama… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama