Reklama

Poraďte mi co největší vajíčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 03.01.10 20:25
Poraďte mi co největší vajíčko - autosedačku

Ahojky,mám sice jen dvoměsíčního synka, ale je dost velký a vzhledem k tomu, že mám vajíčko jen do 9 kg, chtěla bych si pořídit nějaké větší. Když do toho svého dám fusak a ještě oblečeného malého, je tam napresovaný. Má 7kg.

Příspěvek upraven 04.01.10 v 21:31

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 03.01.10 20:28

Ahoj,

náš Kubík měl ve třech měsících 7,4 kg a vydržel ve vajíčku do roku - do ledna. To měl 9,5 kg - neboj oni už potom tak moc nepřibírají… :lol:
Máme Maxi cosi a teď už nevím jaký typ.Ale Maxi cosi jsou velké… :lol:

mroe
Extra třída :D 14316 příspěvků 03.01.10 21:05

Rekla bych, ze velke jsou i Chicco. Ale muzes koupit autosedacku 0-18 mes. Je polohovaci a nejdriv se pouta protismerne jako vajicko, pak muze byt i po smeru, jako 9-18.

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 03.01.10 21:29

Děkuji za radu, tu autosedačku 0-18 mám, jen bych chtěla zatím radši vajíčko. Vozím Štěpu každé ráno do školky a Ondru si můžu pěkně připravit doma a jen ho upoutat. je to pohodlnější.

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 03.01.10 22:13

Sorry že jdu mimo téma, ale přemýšlím, na co jsou zakladatelce velký vajíčka, tak holt dám do buchty tři místo dvou, když jsou malý… a pak mě napadlo, že třeba pro děti - čokoládový s hračkou, teď se dělaj i „velký“ vajíčka oproti klasickým kinder… a pak mě napadlo otevřít diskuzi..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Holt mi mateřství vlezlo na mozek.....

lenka_
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 03.01.10 22:31

Barbanku, ja si pod pojmem velke vajicko predstavila pstrosi.
Jen me po prvni vete vratlo hlavou, proc chce ve dvou mesicich prikrmovat a hleda velke vajicko

Ted se smeju sama sobe :-)))))))

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 03.01.10 22:35
lenka_ píše:
Barbanku, ja si pod pojmem velke vajicko predstavila pstrosi.

Mi to bylo pouze blbé napsat…

pepulda
Povídálka 17 příspěvků 04.01.10 00:00

souhlasím, Maxi Cosi cabriofix nebo Chicco- máme obě, malýmu je 10m je velikej cca na 12m a ještě se tam vejde hezky.

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 04.01.10 08:25

Máme Bébé confort Creatis a t příjde mi fakt veliká - srovnávám s autosedačkou X-lander, co jsem měla pro syna. Až jsem se lekla, když dorazil balík…

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 04.01.10 08:54

největší vajíčko má Römer, délka zad 54cm - to je od sedu po okraj sedačky- tahle míra je nejdůležitější, aby se tam vešlo velké dítě

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 04.01.10 10:49

Já taky už myslela na Velikonoce :) Ale zkus se zeptat Steeva - u nás v poradně :)

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 04.01.10 10:51

Aha :) A Steeve je už tady :D

sandrik
Neúnavná pisatelka 19777 příspěvků 04.01.10 11:26
Lesina píše:
Já taky už myslela na Velikonoce :)

Tak to jsme na tom stejně, mě v první chvíli napadlo: "safra, akorát skončily Vánoce a ony už se ženský chystají na Velikonoce?! :think: " :lol: :pankac: :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 04.01.10 14:24

Tak vidím, že jsem hloupá a ještě ke všemu mám to největší vajíčko doma 8-) .

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 04.01.10 16:21

Taky mě hned napadlo pštrosí :mrgreen: . Připomíná mi to nadpis jedné dávné diskuze - Jak to děláte venku v zimě? :lol: :lol: Tím bylo myšleno čůrání holčiček.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >