Poraďte mi, kde se seznámit s podnikatelem?

Anonymní
30.6.20 17:18

Poraďte mi, kde se seznámit s podnikatelem?

:jazyk:, jaký nadpis, taková otázka. Mám pocit, a dle zkušeností si za ním stojím, že po boku takového partnera bych emocionálně rostla, na oplátku bych nabídla podporu věcnou i psychickou.
Podnikatelského ducha máme v rodině

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20691
30.6.20 17:22

Tyjo, z hlavy se mi kouří…napovez aspon obor :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4355
30.6.20 17:24

V jakem oboru ma podnikat? Potravinarsky prumysl, drogerie, masaze, zbrane, vyvoz odpadu? Musis konkretizovat a pak jit hledat budouciho manzela do masazniho salonku, do zbernych surovin, do galanterie, atd. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7663
30.6.20 17:28
@Anonymní píše: :jazyk:, jaký nadpis, taková otázka. Mám pocit, a dle zkušeností si za ním stojím, že po boku takového partnera bych emocionálně rostla, na oplátku bych nabídla podporu věcnou i psychickou.

8o 8o :lol: :lol: :lol:
No jo, prazdniny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
30.6.20 17:28

Ten „emocionální růst“… to asi začnu taky používat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
30.6.20 17:29
@Anonymní píše: :jazyk:, jaký nadpis, taková otázka. Mám pocit, a dle zkušeností si za ním stojím, že po boku takového partnera bych emocionálně rostla, na oplátku bych nabídla podporu věcnou i psychickou.
:mrgreen: :lol: ten bude strašně happy.
Twl.. Zlatokopky jsou fakt vtipný.. Snad zadnyho nepotkáš..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4355
30.6.20 17:32
@Akve píše:
Ten „emocionální růst“… to asi začnu taky používat :D

Ja bych poprosila zakladatelku o vysvetleni „emocionalniho rustu a vecne podpory“, potrebuju zkvalitnit vztah a nevim jak na to. :D :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
30.6.20 17:36

Když máte toho ducha v rodině, tak pro Tebe nemůže být problém vyslídit příhodného podnikatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 17:46
@My Melody píše:
Ja bych poprosila zakladatelku o vysvetleni „emocionalniho rustu a vecne podpory“, potrebuju zkvalitnit vztah a nevim jak na to. :D :lol: :D

Tím myslím, že bych se s takovým partnerem ocitla v jiném, pro mě lepším světě. Mí rodiče jsou podnikatelé, takže tak nějak tuším, s čím bych mu byla schopná vypomoci. Jo a obor potravinářství

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 17:51

Recept… :think: 177cm, 60kg, blond dlouhý vlasy, modrý oči, IQ 131, extra dávka zdravýho selskýho rozumu, neobvyklý smysl pro humor, emoční inteligence, extra umění komunikace a diplomacie, jo a taky se mi fakt hodilo, že umím zacházet se zednickou lžicí a fankou… a pak jsem se nechala tři měsíce ukecávat.
P. s. Sorry za anonym, zas bych tu dostala čočku, že se vytahuju… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 17:57
@Anonymní píše:
Tím myslím, že bych se s takovým partnerem ocitla v jiném, pro mě lepším světě. Mí rodiče jsou podnikatelé, takže tak nějak tuším, s čím bych mu byla schopná vypomoci. Jo a obor potravinářství

Jako každý chlap…potřebuje teplou večeři, neprudit, že chodí domů až večer a přiměřeně sexu… 8)
A ty mu, kromě pozorování rodičů, můžeš nabídnout co? Zvládneš konverzaci ve dvou světových jazycích, aby jsi nestála jak trubka až bude jednat s klienty? Máš všeobecný přehled na úrovni vysokoškoláka, aby se za tebe nemusel stydět? To je dost podstatný. Zatím z tebe nevypadlo nic, co by nezvládla kdejaká Anča z Horákovy Lhoty…

• Nahlásit
  • Citovat
3640
30.6.20 17:58

Ty jo v Brně bývá potravinářský veletrh, ale nevím jestli není zrušeny, tam by se lovilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4355
30.6.20 18:00
@Anonymní píše:

Furt nechapu, co to je, ten jinej, lepsi svet a jak bude stimulovat tvuj emocionalni rust. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4355
30.6.20 18:04
@JancaS84 píše:
Ty jo v Brně bývá potravinářský veletrh, ale nevím jestli není zrušeny, tam by se lovilo.
:D
@Anonymní píše:
Recept… :think: 177cm, 60kg, blond dlouhý vlasy, modrý oči, IQ 131, extra dávka zdravýho selskýho rozumu, neobvyklý smysl pro humor, emoční inteligence, extra umění komunikace a diplomacie, jo a taky se mi fakt hodilo, že umím zacházet se zednickou lžicí a fankou… a pak jsem se nechala tři měsíce ukecávat.
P. s. Sorry za anonym, zas bych tu dostala čočku, že se vytahuju… 8)
:mrgreen: nevytahuj se, dobre dobre, tak ma modry oci a dlouhy vlasy, ale urcite ma ploche nohy a vyplestnej pupik. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 18:04
@My Melody píše:
Furt nechapu, co to je, ten jinej, lepsi svet a jak bude stimulovat tvuj emocionalni rust. :D

Opřít se o chlapa, který na sobě maká a v případě problémů při něm stát

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama