Poraďte mi prosím - kvalitní krémy pro pleť 35+

69308
18.11.15 09:11

Poraďte mi, prosím, kvalitní krémy pro pleť 35+

Potřebovala bych poradit s kosmetikou na obličej. Dosud jsem používala takové ty krémy z drogerie alá garnier, nivea…ale stárnu stárnu. Chtěla bych si koupit nějakou to „lékárenskou“ dražší kosmetiku a CC krém.
Co je dobré? Zaujala mě micerální voda od Biodermy, ale zase není krém na obličej. Dají se kombinovat různé značky? Jaký CC krém je dobrý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7327
18.11.15 09:19

@terinka4444 A jakou máš pleť…? Já mám třeba, ač jsem rok před čtyřicítkou, mastnou pleť…a valná většina krémů pro pleť 35+…40+ jsou krémové, hutné, na olejové bázi…pro mě nevyhovující :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
18.11.15 09:22

@terinka4444 Vždycky je lepší používat vše od jedné značky, každý má svoje řady a ty na sebe navazují a plní to co se od nich očekává :) Já používám Artistry a nemůžu si to vynachválit, je to cenově trochu jinde než Garnier, Nivea… a taky to nekoupíš v obchodě (je to jen přes registrované prodejce), ale za mě jedno z nejlepších co jsem kdy měla a hlavně nemůžu použít kde co, mám citlivou pleť a třeba i MaryKay, kde mi paní při zkoušení tvrdila, že je to 100% hypoalergenií a nemůžu mít žádnou reakci jsem se osypala :roll:
Dobře vyber :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 09:23

Sice mi ještě není 35+, ale ráda bych poradila co se týče Biodermy a značek.

Určitě není nutné se bát kombinovat značky, jen pozor na to, jaké mají složení. Pokud koupíte sérii výrobků od jedné značky (např. denní a noční krém), máte jistotu, že v obou není jedna látka, která by pleť ve velkém množství (tedy ráno i večer) zatěžovala. To je taková největší výhoda u toho, když člověk kupuje jen jednoho výrobce a sérii.

Jinak já a moje maminka používáme Micelárku od biodermy a nemůžem si jí vynachválit. Hlavně v lékárnách je na ní často akce a vyjde hodně levně v porovnání původní ceny plus navíc používáme sérum Matriciane, taky od Biodermy a je to asi ten nejlepší krém jaký jsem já kdy vyzkoušela. Po tom séru doporučuju se podívat, protože na něj čtu jen kladné recenze a dělají se různé varianty podle věku a typu pleti.

Jinak potom doporučuju koukat na krémy podle typu pleti. Něco jiného potřebuje stárnoucí problematická pleť, něco jiného suchá. S cc krémem neporadím, nemám zkušenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
18.11.15 09:25

@terinka4444 Záleží jakou máš pleť, co od krému potřebuješ. Oběhni lékárny ve městě a řekni si o vzorečky. Bioderma má i krémy na obličej, na CC krémy bych se vybodla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.11.15 09:27

@terinka4444 ja si s dovolenim prisednu do publika :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.11.15 09:28

@Elenloth mne se celkem 3× stalo, ze vzorecek me nadchnul a krem vubec, je to mozne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
18.11.15 09:28

Já používám max. dva krémy - indulonu a niveu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(a někdy si neplánovaně promastím ruce vazelínou (průmyslovou ;) nikoli lékařskou) a případně sádlem)
:mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 09:29

Já nedám dopustit na „staromódní“ Norkový výživný krém. Stojí kolem 65 - 70ti korun a pořád se vyrábí v tom samém obalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
18.11.15 09:33

Ještě nejsem 35+ ale teda musím souhlasit s @VeHE a Artistry.
Ideálně si nechat udělat i analýzu pleti, ale to už chce si najít někoho poblíž. A není to nejlevnější, no.
Vživotě bych si to sama nekoupila, ale dostala jsem jako dárek a fakt je to něco úplně jiného, já to chválím, kudy chodím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
18.11.15 09:34

@AniNevim To je zvláštní, že by tam dávali něco jiného? A čím tě nadchnul, texturou, vůní nebo účinkem na pleti?
Já jsem nedávno zase zkoušela vzoreček BB krému od Vichy a jak si ho dávám na obličej, tak cítím takový chemický puch. Říkám si to není možné, aby to tak smrdělo. No kouknu na vzoreček, který mám doma asi měsíc a on je dva roky po datu spotřeby! :zed: Vůbec mě nenapadlo to zkontrolovat. Tak rychle umytá a odlíčená jsem ještě nebyla. Naštěstí bez následků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
18.11.15 09:38
@Elenloth píše:
@terinka4444 Záleží jakou máš pleť, co od krému potřebuješ. Oběhni lékárny ve městě a řekni si o vzorečky. Bioderma má i krémy na obličej, na CC krémy bych se vybodla.

jenže já potřebuju něco, co mi tak nějak sjednotí pleť, nesnáším líčení, úplně bytostně, jenže už si jaksi nevystačím jen tak. Tak to studuju, protože doteď jsme to neřešila. Myslela jsem, že ráno vyčistím micerálné vodou od Biodermy, to je kosmetika, co doma používáme hodně, páč manžel i děti jsou atopici. A teď jsem našla tu vodu 1+1 zdarma, tak to je dobrý :mrgreen: pak jsem myslela, že na to hodím nějaký ten CCkrém, sjednotí to tu pleť, nebudu flekatec, hodím řasenku, lesk a odcházím, to by mi vyhovovalo. Večer zase micerální voda a nějaký ten noční hydratující a protivráskový. Potřebuji jednoduché procedury.

Pleť mám takovou mastnější trochu, ale dělají se mi strašně suché šupiny, jak se vykoupu, jsem jak kdyby se mi ten obličej loupal z kůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
18.11.15 09:39
@Dundee2 píše:
Já používám max. dva krémy - indulonu a niveu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(a někdy si neplánovaně promastím ruce vazelínou (průmyslovou ;) nikoli lékařskou) a případně sádlem) :mavam: :mavam: :mavam:

děkuji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.11.15 09:39

@Elenloth treba posledni, co si pamatuji, tak byl z drogerie Douglas. Talika instant beauty. Plet po nem byla uzasna, jako kdybych citila a videla zmenu okamzite po namazani. Kdyz jsem koupila onen krem za opravdu hrisne penize, tak zadny takovy zazrak se nekonal a dokonce plet neprijemne stahoval. Jo, bylo to psane v „navodu“, ale ten vzorecek byl diametralne jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
18.11.15 09:42
@Mersmerize1 píše:
Sice mi ještě není 35+, ale ráda bych poradila co se týče Biodermy a značek.

Určitě není nutné se bát kombinovat značky, jen pozor na to, jaké mají složení. Pokud koupíte sérii výrobků od jedné značky (např. denní a noční krém), máte jistotu, že v obou není jedna látka, která by pleť ve velkém množství (tedy ráno i večer) zatěžovala. To je taková největší výhoda u toho, když člověk kupuje jen jednoho výrobce a sérii.

Jinak já a moje maminka používáme Micelárku od biodermy a nemůžem si jí vynachválit. Hlavně v lékárnách je na ní často akce a vyjde hodně levně v porovnání původní ceny plus navíc používáme sérum Matriciane, taky od Biodermy a je to asi ten nejlepší krém jaký jsem já kdy vyzkoušela. Po tom séru doporučuju se podívat, protože na něj čtu jen kladné recenze a dělají se různé varianty podle věku a typu pleti.

Jinak potom doporučuju koukat na krémy podle typu pleti. Něco jiného potřebuje stárnoucí problematická pleť, něco jiného suchá. S cc krémem neporadím, nemám zkušenost :)

No moc děkuji, právě na tu biodermu koukám, musím zase objednat krémy pro děti na tělo, a mají akci 2+1 zdarma. Ale mají tam toho tolik, že se neorientuju vůbec. Na tu micerální vodu jsme koukala, tu asi vezmu, to je prostě něco jako tonikum na vyčištění pletí? Prostě na tampónek a vyčistit před krémem?

no a na tu řadu matriciane taky koukám, ale těch 30ml, to je dost malinko, není? Jak dlouho to vydrží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama