Poraďte mi tříkolku

27.6.13 19:45

Poradte mi tříkolku ...

Ahoj, potřebuji poradit jakou tříkolku, musí mít ale nafukovací nebo gumová kola, nechci plastová, máte někdo takovou? Nebo víte o nějaké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20883
27.6.13 19:56

Ahojky.

My máme kovovou tříkolku Páju. Jsme spokojení. Lze výškově nastavit jak řídítka tak sedátko. Za nás doporučuji. Kupovali jsme starší a stále je super. :palec:
Jen nevím, jestli chceš s vodící tyčí. :nevim: Tato to nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 20:00

Jj právě s vodící tyčí, potřebuji něco jako 3 v 1 nebo tak, malému je teprve 11 měsíců, tak aby mi někde nevypadnul :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70026
27.6.13 20:02

Chceš tu, na které dítě bude moct opravdu šlapat ( s řetězem) nebo tu, co budeš pořád tlačit a má šlapačky jen na okrasu ( na předním kole)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20883
27.6.13 20:03

Aha, tak to neporadím. Syn na ní začal jezdit asi až od 22 měsíců. :palec: :mavam:

@kristynakarlova píše:
Jj právě s vodící tyčí, potřebuji něco jako 3 v 1 nebo tak, malému je teprve 11 měsíců, tak aby mi někde nevypadnul :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 20:04

To je mi jedno, hlavně aby to mělo tyč a zábrany proti spadnutí, a kolečka nafukovaci nebo gumová…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7512
27.6.13 20:11

My jsme kupovali Italtrike magic. Má kolečka z té tvrzené pěny nebo tak. Sice se do toho trošku zapichují kamínky, ale nerachotí a tlumí to nárazy. Má vodící tyč, odepínací stříšku, „zavazadlový prostor“, sedátko jde na dvě úrovně, stupátka na nožky, bezp. pásy. Jen ta brzda lehce rachotí, když se jede po terénu, na silnici ne. Malej je moc spokojenej, na šlapačky dosáhne, ale zatím nepoužívá. Vozí se, když chci změnu já od kočárku nebo pěší turistiky. :) Sestra kupovala obyčejnější (růžovou, vepředu obří myš). Na mě pouťový design, ale technicky v pohodě. Taky ty pěnový kola, bezpečnostní ohrádka, vodítí, zatahovací stříška, kufřík. :) novější Italtrike a sestra má tenhle typ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 20:18
@MuffinkaM píše:
My jsme kupovali Italtrike magic. Má kolečka z té tvrzené pěny nebo tak. Sice se do toho trošku zapichují kamínky, ale nerachotí a tlumí to nárazy. Má vodící tyč, odepínací stříšku, „zavazadlový prostor“, sedátko jde na dvě úrovně, stupátka na nožky, bezp. pásy. Jen ta brzda lehce rachotí, když se jede po terénu, na silnici ne. Malej je moc spokojenej, na šlapačky dosáhne, ale zatím nepoužívá. Vozí se, když chci změnu já od kočárku nebo pěší turistiky. :) Sestra kupovala obyčejnější (růžovou, vepředu obří myš). Na mě pouťový design, ale technicky v pohodě. Taky ty pěnový kola, bezpečnostní ohrádka, vodítí, zatahovací stříška, kufřík. :) novější Italtrike a sestra má tenhle typ

ta tvoje vypada celkem dobre, ta sestry je hrozna, nesnasim tyto typy :D a ty jsi s ni teda sppokojena? vejde se dozadu alespon nejaky nakup? a ovlada se dobre ta tyc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7512
27.6.13 20:36

@kristynakarlova Nákup… no nějakej menší možná jo. Ale fakt malej. :) Já v tom vozím spíš drobnosti, pití a jednoho plyšáka, kdyby pasažér vyšiloval. Tyč chce cvik, ale mě se to ovládá dobře, pokud nemá malej potřebu mi pomáhat. Ještě si hodně chválí SmartTrike tříkolky. Ale ty jsou ještě o něco dražší. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
27.6.13 20:57

Zkus PUKY CAT S6 Ceety. Je sice trochu dražší, ale skvělá a snadno se dá složit i do auta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.13 09:33

Ta je ale a6 od 2 let, j8 potrebuju neco od roka >{ jinak se mi ale libi >]

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie