Poraďte mi zda mám dojít k lékaři

1102
5.4.07 20:02

Poraďte mi zda mám dojít k lékaři

Ahoj maminky, můj malý 10 měsíční synek má na nosánku nějakou hnusnou vyrážku. Je to u kořene nosu směrem k očičku. Přes noc se to vždycky zlepší a zesvětlá to.Ale na konci dne to mám zese ošklivé. Manželovy příjde že je to lepší já opravdu nevím,.Ale vypadá to jako takový vodnatý půchýřky s vyrážkou celé zarudlé :cry: . Zkoušela jsem bepantenol, ten nám zatím na všechno pomohl.Dnes mu na noc chci dát obyčejnou calciovou mast. Nevím ze po jak dlouhé době by se to mělo zlepšit a kdy zda jít k lékaři.Je možný že by to byla i alergie na jídlo? Poraďte mi nemám žádné zkušenosti s takovou vyrážkou.Děkuju za rady a typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.4.07 20:22

Naše Bětka má tuhle vyrážku už 14 dnů na bříšku a kolem pupíku. V pondělí jsem s ní byla u doktorky a dala nám míchanou mast, která voní jako ondřejovka, ale nelepší se to zítra jdeme znova.
Bětku to dost svědí, udělalo se jí to už i na nártu na nožce a tam to celé rozškrabala. Zítra jdeme znova pro něco silnějšího na mazání.
Prý se to dělá jako reakce těla na vysokou náhlou horečku a tu jsme opravdu měli.

• Nahlásit
  • Citovat
1102
5.4.07 20:32

Nojenže mi jsme žádnou horečku neměli to budeme mít asi něco jínýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
5.4.07 20:50

Jedna mast se má zkoušet minimálně týden. Hodně záleží, jestli ho to svědí a jestli si to škrábe. To bych k Dr. šla hodně brzo.

Když na to nezabírá bepantenol několik dní po sobě, tak to asi bude chtít nějakou antibiotickou, antibakteriální mast (my máme Imazol a Fucidin) a ty jsou na předpis. Jestli už jste teda dali bepantenolu týdenní šanci, tak bych se netrápila a šla. Přeju, ať nějaká mastička rychle zabere. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
5.4.07 21:34

Týdenní šanci jsme mu nedli ta vyrážka ho trápí už 3 dny ale asi ho nesvědí. raději ráno zajedu k doktorovi ať mám jistotu že bude brzy v pořátku.Ale děkuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
10.4.07 11:05

Tak jsme na konec zašli k lékaři a malej má alergii na sluníčko. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
10.4.07 11:18

musis ho mazat-nezda se to ale slunicko je docela ostre,takze mazat i kdyz si myslis ze na nej nesviti-ja se taky parkrat za leto osypu-to neni nic hroznyho a nabic to neznamena ze by nemohl na slunicko vubec-samozrejme casem.ted je maly.Takze klid a nebud smutna. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama