Reklama

Napínavá detektivka - knihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alčák1
Závislačka 2731 příspěvků 11.12.16 21:52
Poraďte napínavou detektivku - knihu

Ahoj holky,
blíží se Vánoce a chtěla bych tátovi udělat jako každý rok radost. Chci mu koupit knihu.Loni dostal knihu od Jeffery Deaver, byl nadšený a říkal, že se od ní nemohl odtrhnout. Toho se samozřejmě chytla jeho manželky rodina /děti/ a nakoupili mu od tohoto autora knihy na narozeniny a svátek. Tak mě napadlo zeptat se vás, jestli nemáte tip na jiného autora napínavých detektivek. Nevím totiž, co mu od Jeffery Deavera koupili aby nedostal knihu co už má. Díky moc za tipy. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BaraNem
Stálice 96 příspěvků 11.12.16 21:57

Ja jsem nikdy moc necetla, ale sestra mi koupila Pisecneho muze od Lars Kepler a precetla jsem ji snad na dva nadechy. Uzasna detektivka. Od tohoto autora mam jeste 4 knizky. Takze za me Lars Kepler. :srdce:

Martia007
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 15 inzerátů 11.12.16 22:02

Tess Gerritsen, nejdu spát, dokud nedočtu :palec: Chirurg, Učedník, Mlčící dívka a další..

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 11.12.16 22:02

Za me Frederick Forsyth… je to na zaklade skutecnych udalosti…

Alčák1
Závislačka 2731 příspěvků 11.12.16 22:06

Ty jo holky, ani sem nevěřila, že se něco najde. Já teď čtu Kinga nespavost - není to špatné ale ten Jeffery Deaver je lepší - četla jsem od něho - nevím jak se to jmenovalo, na obálce byl dům a začínalo to vraždou dvou manželů a pak ti vrazi šly po policistce, která tam byla poslána - no nemohla jsem se od toho odtrhnout :jazyk: pro tátu něco vyberu a napíšu si ty autory, určitě si přečtu - ráda čtu, když kluci usnou-jinak nemám šanci :D kord teď když ten druhej zjistil, že nemusí lézt po 4 a na nohy se dá stoupnout - ještě nechodí ale náznaky tam jsou :P

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 11.12.16 22:08

Jo Nesbö. :srdce: Miluju.

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 11.12.16 22:12

@BaraNem JJ, na Keplerovi (Keplerech, nevim, co je lepsi, kdyz jsou dva :) ) jsem ulitla v lete, na dovolene jsem nespala kvuli Hypnotizerovi. Vubec severany obecne jsem dostala doporuceny od kamaradky.

Alčák1
Závislačka 2731 příspěvků 11.12.16 22:16

@Ice79 já jsem od něj četla myslím netopýra - motá se to pořád kolem vraždy nějaký holky, on tam pozná mladou holku - on jí pak ten vrah zabije a matně si ještě pamatuju, že se tam pořád řešil alkoholismus toho vyšetřovatele - moc mě to nevzalo ani jsem to nedočetla. Ségra říkala, že se tím člověk musí prokousat a ty další díly už jsou super - no ještě jsem to nedala 8o

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 11.12.16 22:17

Rozhodně Nesbo, já ho objevila pozdě, tak jsem četla celou desítku na jeden zátah a u desátého dílů jsem měla fakt srdce v krku a nehty okousany.
Můj oblíbený je též Galbraith, což je pseudonym Rowlingove, detektivky mají úžasnou atmosféru.
Svého času jsem bastila sérii Kočka, která…, ale to je asi spíš taková ženská detektivka.
Nedávno mě překvapil Vondruška, neznala jsem jeho historické detektivky a bylo to fajn, napínavé a zase ty kulisy něco úplně jiného než současnost.

Martia007
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 15 inzerátů 11.12.16 22:23

Ještě mě napadl Stieg Larsson - Muži, kteří nenávidí ženy, Dívka, která si hrála s ohněm, Dívka, co šlápla do vosího hnízda…myslím, že tato trilogie se jmenuje Milenium. Knihy super, filmy naprosto top ten :palec:

Lendeš
Kelišová 5136 příspěvků 11.12.16 22:24

Taky doporučuju Galbraitha - Volání kukačky, četla jsem jedním dechem. A nebo Nesba.

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 11.12.16 22:28

Slovensky autor Dominik Dán, vzdy jeho knizku prectu takrka na jeden zatah.

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 11.12.16 22:30

Já jsem si poslední dobou oblíbila sérii detektivek o soudci Ti, Frédéric Lenormand.

Makinas
Povídálka 18 příspěvků 11.12.16 22:32

Určitě Kepler a Nesbo :srdce:

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 11.12.16 22:33
@Ice79 píše:
Jo Nesbö. :srdce: Miluju.

Já ho miluju víc!!! :srdce: :srdce: :srdce: :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama