Poraďte název videoklipu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pavlinavorlova
Nováček 1 příspěvek 08.02.17 13:47
poradte nazev videoklipu

Dobry den, prosim poradte mi nazev ceske pisnicky v jejimz videoklipu jede dcera s tatou obytnou dodavkou – dojde jim benzin, tak jdou pesky s kanystrem – tata hraje na kytaru a zebraji spolecne penize do klobouky aby mohli pokracovat v jizde…

Diky.

Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4718 příspěvků 08.02.17 14:04

@pavlinavorlova Myslel jsem, že ho znám, ale v tom klipu jim dojde nafta… Takže nic. Bohužel.

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 08.02.17 14:13
@Premek_Orac píše:
@pavlinavorlova Myslel jsem, že ho znám, ale v tom klipu jim dojde nafta… Takže nic. Bohužel.

Teda já být v situaci, kdy si lámu třeba celý den hlavu s tím, co je to za klip a ty mi pak napíšeš tohle, tak tě asi virtuálně přizabiju :mrgreen: tenhle humor mi extrémně připomíná pár lidí, co znám, nelítáš náhodou? :think:

kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 08.02.17 14:13

@pavlinavorlova Marek Ztracený vlastní svět

kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 08.02.17 14:16
Premek_Orac
Závislačka 4718 příspěvků 08.02.17 14:18
@jakákoliv píše:
Teda já být v situaci, kdy si lámu třeba celý den hlavu s tím, co je to za klip a ty mi pak napíšeš tohle, tak tě asi virtuálně přizabiju :mrgreen: tenhle humor mi extrémně připomíná pár lidí, co znám, nelítáš náhodou? :think:

Já vím, hnusárna, ale já si nemohl pomoct… :-)
@pavlinavorlova se samozřejmě omlouvám a doufám, že mi to pořádně vrátí.
Jestli lítám? Nejsem pilotem. Ale s pár piloty se znám a jezdím jim třeba fandit na RedBull air race. Tak možná…

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 08.02.17 15:11
@Premek_Orac píše:
:mrgreen: :lol: voe
Premek_Orac
Závislačka 4718 příspěvků 08.02.17 15:24

@jdukolem Já vim… :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 08.02.17 15:29
@Premek_Orac píše:
@jdukolem Já vim… :mrgreen:

ale mě to pobavilo.. :oops: :oops: :oops: :P

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 08.02.17 15:47
@jdukolem píše:
ale mě to pobavilo.. :oops: :oops: :oops: :P

Mě též :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >