Nějaká fakt výživná diskuse na eMiminu?

293
3.12.19 18:19

Poraďte nějakou fakt vyživnou diskuzi prosím

Buďte tak hodní, nudím se. Poraďte nějakpu vyživnou diskuzi která je i vtipná a dejte odkaz. Třeba ta paní co jí sousedka zaviděla žr bydlí sama. Nemohu to nikde najít. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4072
3.12.19 18:23

Mě baví ta, kde hledají duchy na těh. testech :mrgreen: u 95% nevidím ani náznak 2. čárky, ani když to různě upravujou atd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12909
3.12.19 18:25
@Lobos píše:
Buďte tak hodní, nudím se. Poraďte nějakpu vyživnou diskuzi která je i vtipná a dejte odkaz. Třeba ta paní co jí sousedka zaviděla žr bydlí sama. Nemohu to nikde najít. Děkuji

Nepoužitelné single ladies aneb měla jsi o víkendu anální sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
3.12.19 18:26
@Kaileee píše:
Mě baví ta, kde hledají duchy na těh. testech :mrgreen: u 95% nevidím ani náznak 2. čárky, ani když to různě upravujou atd :mrgreen:

To zní dobře :D. A jmenuje se to? Duchové na ultrazvuku :D nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
3.12.19 18:27

Já jsem se nikdy neodvážila psát nic do diskuzí typu „duch na testu“, protože chápu, že je to citlivé, ale tam fakt snad trpí každá druhá tazatelka halucinacemi.

Jinak diskuze s tou letitou uživatelkou, kterou štve dcera, protože odmítla být prodavačkou, šla na studia, kupují si s přítelem drahý rum a jedí vegetariánskou kuchyni jsou dost návykové - prolezla jsem je nedávno všechny. Někdo poradí nick, já zapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
3.12.19 18:29

@Lobos mě strašně bavily nejkurióznější krádeže :mrgreen: jinak moc zajímavá diskuze byla o historii rodiny, uživatelky tam dávaly rodinné příběhy třeba z války, jak to tehdy bylo s porody atd. bohužel si za nic nemůžu vzpomenou na název. Kdyby někdo věděl dejte pls odkaz

• Citovat
  • Nahlásit
1128
3.12.19 18:30
@MrsNorris píše:
Já jsem se nikdy neodvážila psát nic do diskuzí typu „duch na testu“, protože chápu, že je to citlivé, ale tam fakt snad trpí každá druhá tazatelka halucinacemi.Jinak diskuze s tou letitou uživatelkou, kterou štve dcera, protože odmítla být prodavačkou, šla na studia, kupují si s přítelem drahý rum a jedí vegetariánskou kuchyni jsou dost návykové - prolezla jsem je nedávno všechny. Někdo poradí nick, já zapomněla.

Me57h

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1832
3.12.19 18:30

Vyzivne jsou vsechny, kam prispiva meh57, ale nezasmejes se.
Mne nejvice utkvela v hlave diskuze, kde probehla v rodine scena a odjezd z dovolene kvuli neumytym dvema talirkum. Tak moc se dcera provinila… Clovek mel pocit, ze tam bude hejno krys a invaze svabu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
3.12.19 18:31

Ehm a moje guilty pleasure jsou duchařské diskuze :oops: 8) pokud člověk ujíždí na takových těch krátkých strašidelných povídkách, je emimino to správné místo

• Citovat
  • Nahlásit
1832
3.12.19 18:31
@Lilith_S píše:
Me57h

Tak jsem se sekla v nicku, ale premyslime stejne ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
3.12.19 18:34

@MrsNorris Me57 přiznám se že mi u jejích diskuzí není do smíchu, a osobně si stále myslím, že to je troll. Pokud ne, je mi její rodiny hrozně líto. Pokud zakladatelka měla na mysli diskuze, kde se člověk chechtá nad blbostí jiných, tak za mě emiminu kraluje ta ženská, jak si vzala milionáře, žije v jeho domě a ona a jejich dítě nemají peníze na jídlo, protože on žije sám za sebe a ona živí sebe a dítě z rodičáku a když třeba jedou na dovolenou, tak jí její manžel půjčil. Ale název diskuze si radši nepamatuju.

• Citovat
  • Nahlásit
1194
3.12.19 18:35

A jak měla zakladatelka, žijící v nějakou dobu v Itálii, posunutou dopisní schránku a musela se k ní ohýbat… nějaký důchodce ji to vyměnil!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
3.12.19 18:36
@aknadar píše:
A jak měla zakladatelka, žijící v nějakou dobu v Itálii, posunutou dopisní schránku a musela se k ní ohýbat… nějaký důchodce ji to vyměnil!!!

link pls :mrgreen: :mrgreen: edit mmt nešlo o tu diskuzi kde někdo koupil byt a zjistil, že soused jí natajno vyměnil schránku, protože sám nechtěl tu horší? Jsem to nejdřív pochopila tak, že někdo měl moc nízko schránku před barákem a nějaký místní důchodce to musel přijít opravit :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.12.19 v 18:44

• Citovat
  • Nahlásit
1128
3.12.19 18:37
@aknadar píše:

Jezis to jsem uspesne vytesnila z pameti :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19884
3.12.19 18:38
@aknadar píše:

tak ta byla fakt dobrá! přece se ona, vystudovaná a na úrovni, nebude několik let sklánět ke schránce místo nějakýho staříka, kterej tu stejně dlouho nebude…to byl masakr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat