Reklama

Poraďte nejlepší úrazové pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majinka28
Nováček 5 příspěvků 26.09.18 07:23
Poraďte nejlepší úrazové pojištění

Ahojky,
ráda bych se zeptala jaké máte úrazové pojištění s kterým jste spokojené? Chtěla bych si nějaké založit, ale aby tam v případě doložení údajů o úrazu bylo minimum papírování a vyplacení hotovosti co nejdřív.
Jedno úrazové pojištění jsem teď zrušila, nebyla jsem vůbec spokojená. Částku vypláceli až po dvou měsících marodění, a toho papírování… ????????????
Děkuju za odpověď ????

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 26.09.18 07:55
@Majinka28 píše:
Ahojky,
ráda bych se zeptala jaké máte úrazové pojištění s kterým jste spokojené? Chtěla bych si nějaké založit, ale aby tam v případě doložení údajů o úrazu bylo minimum papírování a vyplacení hotovosti co nejdřív.
Jedno úrazové pojištění jsem teď zrušila, nebyla jsem vůbec spokojená. Částku vypláceli až po dvou měsících marodění, a toho papírování… ????????????
Děkuju za odpověď ????

Nejlepší úrazové pojištění je takové které máš udělané přesně tak jak potřebuješ, správně nastavené limity atd. To je nepřenosné, protože je to individuální. Co se vyřízení pojistných událostí týče záleží, jakého likvidátora chytneš, na doktorech i na posudkových doktorech daných pojištoven. Papírů je vždycky hafo. Proto bude vždy člověk který má třeba s danou pojištovnou dobrou zkušenost a 5 dalších špatnou. Navíc v průběhu času má u stejné pojištovny každý kapku jiný produkt a každý produkt má jiné podmínky.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 26.09.18 08:42

Mám Českou podnikatelskou pojišťovnu, pro sebe a dvě děti. Už mi propláceli pobyt se synem v nemocnici, posílala jsem dokumenty online, platba přišla za necelý týden. Teď jsem nárokovala plnění za synův menší úraz hlavy, to jsem papíry donesla přímo na pobočku a peníze také přišly do týdne. Ale kdybych neměla pobočku cestou z ordinace, tak to taky vyplním v počítači a pošlu tak. Je to v počítači hezky přehledný, jen potřebuješ scanner na doplnění údajů od lékaře. Za mě spokojenost. Dceru jsem měla před tím pojištěnou u ČSOB pojišťovny a úraz nám proplatili také poměrně rychle, asi do 14 dnů od nahlášení. Hlášení škody jsem také vyplňovala přes počítač. Všechny úrazy jsem nahlašovala až po ukončení léčby. Nejdýl vždycky trvalo dostat vyplněný formuláře od pediatra :mrgreen: Pojišťovnu jsem měnila proto, že jsem u ČSOB měla nastavený trochu jiné plnění, částky za pobyt v nemocnici, při trvalém poškození apod. a kdybych pojistila i syna, tak bych platila mnohem víc, než u ČPP. Takže hodně záleží, jak si představuješ plnění, co všechno chceš mít pojištěný a kolik jsi ochotná dát měsíčně pojišťovně. Mě se zdá, při živosti mého syna, že semi pojištění vyplatí :mrgreen:

kilčo
Kecalka 131 příspěvků 26.09.18 11:26

nejlepší úrazové je žádné úrazové.Je to vyhazování peněz oknem a to papírování očekávej vždy,pojištovny všechny dělají vše proto,aby plnit nemusely nebo co nejméně.Pokud nejste tragické úrazové typy,tak si peníze radši šetři a v případě potřeby na ně můžeš kdykoli sáhnout,použít,bez šíleného papírování,zdů­vodnování,doklá­dání,vysvětlo­vání a nakonec přijde stejně jen zklamání a vztek a pocit bezmoci - a peníze nikde.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >